Bebeğin başı kaçıncı haftada aşağı iner?Belirtileri nelerdir?

Canım ben geçen hafta gittiğimde bebeğin başı doğum pozisyonuna girmişti.Doktorun söylediğine göre normalmiş bu haftalarda.Ama asıl inme çalışmaları bende 7.aydan sonra başlamıştı....

selam nasilsin canim iyilestinmi?Bilgin i,in tesekkur ederim bir de gece uyuymiyorum her kes boylemi acaba bi de karnim patliycakmis gibi oluyo

selam nasilsin canim iyilestinmi?Bilgin i,in tesekkur ederim bir de gece uyuymiyorum her kes boylemi acaba bi de karnim patliycakmis gibi oluyo

Sağol canım şimdilik iyiyim çok şükür perşembe kontrolüm var nasipse.Kan sorunu yaşıyorum biliyorsun.Uyku düzensizliği son zamanlarda hepimizde arttı canım.Bir gün iyi bir gün berbat uyuyoruz.Hele şu son 1 aydır iyice dengem bozuldu.Kaçta yatıp kalktığımı bende bilmiyorum.Uykuya dalmamda güçleşti oraya dön buraya dön of pof derken uyuyakalıyorum.Neyse az kaldı dayan diyorum... İnş. bunca sıkıntılı hamileliğimizin hürmetine Rabbim doğumumuzu çok çok kolay sancısız ve sağlıklı eder ....

Birde karında gerilme olayını 1-2 gündür yaşıyorum bende.Karnımın içi davul gibi gerim gerim geriliyor sanki.Elime krem alıp sürüyorum yoğurt gibi oluyor resmen.Sanırım çatlayacak bu uyüzden geriliyor benimkisi...

32 haftalık oldum ve cuma günü kontrole gittiğimde bebek baş aşağı duruyor dedi dr bende o an o kadar heyecanlandım ki hiç bişe soramadım bebek yola mı girdi falan diye şimdi gayet panik durumdayım sanki her an doğurabilir mişim gibi geliyor..

32 haftalık oldum ve cuma günü kontrole gittiğimde bebek baş aşağı duruyor dedi dr bende o an o kadar heyecanlandım ki hiç bişe soramadım bebek yola mı girdi falan diye şimdi gayet panik durumdayım sanki her an doğurabilir mişim gibi geliyor..

merak etme 7-ci aydan sonra normalde benimkisi daha 6-yi bitirmedi

Ben 34.haftamdayım bebeğim hala ters duruyor, dönmeyecek diye korkuyorum, bebeği bu kadar geç dönen varmı acaba.

ben 30aralıkta dr.a gittiğimde ultrasona göre 23 haftalıken dönmüştü bebeğim hatta başı aşağıda dedi ayrıntılı ultrasaon yapan dr. ama sonrasında bana bi açıklama yapan bile olmadı kendi dr.umda dahil soruyorum bana verilen cvp yukarı çıkarmak için yapılacak bişey yok...çok endişeliyim bu durumda benim bebeğim erkenmi doğucak..öğrendiğin andan itibaren ayakta kalmaya korkuyorum hiçbişey yapmıyprum...bununla ilgili bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim

bebek sürekli hareket halinde baş aşağı dönmüşken acaba tekrar ters dönme ihtimali de var mı ben bunu merak ediyorum bilen var mı acaba..

Birde karında gerilme olayını 1-2 gündür yaşıyorum bende.Karnımın içi davul gibi gerim gerim geriliyor sanki.Elime krem alıp sürüyorum yoğurt gibi oluyor resmen.Sanırım çatlayacak bu uyüzden geriliyor benimkisi...

canımya gecmıs olsun bence de bu gerılme catlagın belırtısı ben ılk hamılelıgımde bır gece sabaha kadar karnımın yarısı kasınde gerıldı sabah bır bakdım aynanın karsısında yarısı catlamıs ve hemen obur yarısına bolbol krem surdum o da catladı ama bır gecede degıl ıkı uc hf surdu bu yapısalmıs belkı gerılır ama catlamaz senınkı kadınlar genelde annelerıne cekermıs bu konuda sevgıler

bebek sürekli hareket halinde baş aşağı dönmüşken acaba tekrar ters dönme ihtimali de var mı ben bunu merak ediyorum bilen var mı acaba..

arkadasım asagı pozısyona donen bebegın ters dondugunu gerı hıc duymadım bende 5 veya6 aylıkken ıkı kızımda donmustu bende acaba gerı donermı dıye tedırgın oldum ama gerı donme olmadı anca ayaklarıyla mıdeme dogru vurup durmuslardı

Ben 34.haftamdayım bebeğim hala ters duruyor, dönmeyecek diye korkuyorum, bebeği bu kadar geç dönen varmı acaba.

canım bayagı gec kalmıs senınkı donmeye ama dr lar dogum sancısı baslayınca bıle bebek donebılır dıye beklıyorlar belkı o zamana kadar zaten doner senınkı ınsallah hakkında hayırlısı olsun

ben 30aralıkta dr.a gittiğimde ultrasona göre 23 haftalıken dönmüştü bebeğim hatta başı aşağıda dedi ayrıntılı ultrasaon yapan dr. ama sonrasında bana bi açıklama yapan bile olmadı kendi dr.umda dahil soruyorum bana verilen cvp yukarı çıkarmak için yapılacak bişey yok...çok endişeliyim bu durumda benim bebeğim erkenmi doğucak..öğrendiğin andan itibaren ayakta kalmaya korkuyorum hiçbişey yapmıyprum...bununla ilgili bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim

yok canım sıkma kendını benımde erken dondu ve ben erken dogcak dıye bekledım 42 haftada sunı sancıyla dogurdum ustelık rahmımde oyle basskı yapıyordu kı oncelerı duser dıye sonraları bugun yarın dogar dıye bekledım ama Allah ne zaman emrattıgse ozaman dogdu 42 haftamızın bıtmesıne 1 gunumuz kalmıstı

arkadasım asagı pozısyona donen bebegın ters dondugunu gerı hıc duymadım bende 5 veya6 aylıkken ıkı kızımda donmustu bende acaba gerı donermı dıye tedırgın oldum ama gerı donme olmadı anca ayaklarıyla mıdeme dogru vurup durmuslardı

aşağıda olduğunu anlamıştım zaten çünkü ayaklarını sürekli sol göğsümün altında hissediyorum,öyle hareket halindeki ayaklarıyla resmen içimi acıtıyor..

canım hiç endişelenme aynı şey bende de oldu.bende ilk duyduğumda çok korkmuştum,daha ben sormadan doktorum bunun bir anormallik olmadığını ve erken doğum yapacağım anlamına gelmediğini söyledi.şu anda doğumuma 13gün var,hiç sorun olmadı korkma.hiçbirşey yapmıyorum,ayakta durmaya korkuyorum demişsin,çok abartmışsın canım endişelenecek bişey yok.ben normal hayatıma devam ettim

cvplarınız için teşekkür ederim bana kalsa normal hayatıma devam edicem ama dr.lar bi açıklama yapmadı ve malesefki etrafımdaki herkes aaa öylemi erkekn doğum olur ozaman dediği için tedirginim..birde hafif kasık ağrılarım var buda başı aşağıda olmasından mış..içimi rahatlattığınız için teşekkür ederim...

X