Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Röfle mi, Kahve mi, Siyah mı:) ResimLi

dasilvadido

NoŞugar:)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
3.610
23
39
Merhaba arkadaşlar,
bu güzel siteyle ilk tanışmam yine saç boyama maceralarım sonucunda olmuştua.s
şimdi hepinizin yardımına ihtiyacım var yine...
bu aralar arkadaşlarım inatla çikolata kahve olan saçlarımın rengini açtırmamı, bu şekilde bambaşka bir kişiye büründüğümü çok yakıştığını söylüyolarkaydirigubbakcemile3
ama ben sizin de fikirlerinizi almadan birşey yapmak istemiyorum, eşim de inatla siyah diyo
şimdiden teşekkürler hepinizeopuyorumnanaktan

siyah saç bence daha çok yakışmış ama sarıda farklı bi hava katmış kahveye boyatıp aralara seyrek sarılar attırırsan güzel olabilir bence..

ıkısıde hoş ama sarıda mutlaka makyaj yapman gerekır hep siyahı kullanmak daha kolaydır

aslında ilk bakışta siyah denilebilir [ bende öyle düşünmüştüm] fakat sarıyı da iyi taşıyorsunuz ama makyaj şart ,ben sarı diyorum

canım bence sana çikolata kahve çok yakışır bayanssulusmile

sarı değişik bi hava katmış cidden
ama 2. resim daha hoş sanki..karar veremedim canım ya

Arkadaşlar, çok teşekkür ederim değerli fikirlerinizi paylaşıyorsunuza.s.
ama benim kafam çok acaip karıştı sarı ve siyah arasında sürekli gidip geliyorum:roflol:

canım bence sarı seni çok soluk göstermiş bana kalırsa siyaha derim bayanssulusmile

bencede siyah çok hoş durmuşş....röflelide güzel, hem genç göstermiş ama arkadaşların dediği gibi makyaj, bakım şart....

Ben sarıyı yakıştıramadım açıcası çok solgun göstermiş. İlk resimdeki renk gayet güzel. Yüzünün güzelliği o renkte ortaya çıkmış ..

X