Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Röfle mi, Kahve mi, Siyah mı:) ResimLi

siyah saç bence daha çok yakışmış ama sarıda farklı bi hava katmış kahveye boyatıp aralara seyrek sarılar attırırsan güzel olabilir bence..
Bende katılıyorum arkadaşa...şu anda bende o aşamadayım..röfleden yıpranan saçlarımı kahve renkle dinlendirdim 3 boyamada,şimdi röfleye hazır yeniden..
Mutlaka röfle!.. çok yakışmış bence sanaolumunekankayizsmile

Siyah cidden seni çok açmış canım sarı ise çok solgun göstermiş kahverengi ise mat durmuş.
Kesinlikle siyah!
a.s.

Bence sarı saç size yakışmış ve tabikide makyaj yapmalısınız..
Niyeyse ben koyu renk saçı size yakıştıramadım..

Sarı saç çok güzel olmuş ben bayıldım. Siyah sanki daha büyük göstermiş. Sarı daha havalı.

Siyah kesinlikle hem yüzünüzün daha çok ortaya çıkmasını sağlamış hem renginizi açmış hemde daha genç göstermiş kesinlikle siyah.

bence siyah canım sarı makyaj vede bakım gerektirir
bende senelerdir sarı olan saçımı değiştirdim sırf bu yüzden

sarı hiç yakışmamış, basitleştirmiş; kahverengi fena durmamış ama siyah yakışmış. ten renginizle çok uyumlu duruyor siyah ve yüzünüzü ortaya çıkıyor.

arkadaşlar, ben de kararımı verip siyah saçlarıma dönüş yaptım, çok da beğenildi...ki zaten doğal rengimdikaydirigubbakcemile3
yalnız 1.0 numara loreal siyah ile boyamama rağmen aktı baya...tekrar kuaförde boyayacağım
fikirleriniz için tekrar hepinize teşekkürler

genelde sarı yaşından büyük gösterir ama sizi küçük göstermiş ilk resim daha olgun ciddi durmuş.yani sarı

sarı sizi çok soluk göstermiş sanki.
ama siyah number one.
çok güzel olmuş.
kesinlikle siyah diyorum...

resimlerin hepsinde farklı çıkmışsınız.
hepsi birbirinden farklı kişiler sanki.
bunuda yazmadan geçmim dedim :))

sarı saçlı haliniz kaç sene önceki resminiz.? genelde sarı büyük gösterir derler ama sarı saçlı haliniz ilk resimdeki halinize göre 10 yaş küçük durmuşsunuz

X