Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
evet kızlar başlıkta da görüldüğü gibi anlatacak olan var mı
komik anısını rezil olduğu durumları
eğlenceli olur ne dersiniz
yorumları bekl,iyorummm
ben de aklıma geldikçe yazarım şimdi düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sevgilime niye rezil olayım ya, başıma gelenleri hiç öyle yorumlalamıştım :lepi:

böyle bi konu yok muydu ya :tomato:

sevgilime niye rezil olayım ya, başıma gelenleri hiç öyle yorumlalamıştım :lepi:

böyle bi konu yok muydu ya :tomato:

neden cnm insanların talihsiz anları olabilir
bu zamanlarda erkek arkadaşımızın karşısında küçük düştüğümüzü hissedebilirz
senin böyle bir anın olmamıştır o ayrı
ben olanların paylaşması için açtım konuyu...

benimde bu konu aklımdan geçmişti vardı böyle bi konu ama biz
orda çok eğlenmiştik ve sevgililerimizede normaldede rezil olduğumuz zamanları yazdık
geyiğe taşındı:):)

burda sadece bunları yazarız bi düşüneyim yazarım bende:)

benimde bu konu aklımdan geçmişti vardı böyle bi konu ama biz
orda çok eğlenmiştik ve sevgililerimizede normaldede rezil olduğumuz zamanları yazdık
geyiğe taşındı:):)

burda sadece bunları yazarız bi düşüneyim yazarım bende:)

tamam tatlım nbekliyorum
ben de yazacağım aklıma gelirse
eğlenceli olur bence de :lepi:

Okuması eğlenceli olur sewgili yok ama sizinkileri okurum ben bayanssulusmile

Okuması eğlenceli olur sewgili yok ama sizinkileri okurum ben bayanssulusmile

geğirmiştim ben yanında :roflol: 4 kısıydık hemde sırf erkek arkadasım da yoktu yanı ortamda toptan rezıllık :roflol: anam napıyım bı anda kacı verdı garg dıye geğirdim :roflol::roflol: bira gaz yapıyo bılıyon mu ondan sanırım bı de cok yemıstım :roflol:
o gun bugundur zaten artık bırbırımızın yanında geğirebiliyoruz :içelim:

kumpirin üstüne ketçap sıkmak istemiştim. ketçabın paketini sevgilime açtırdım. bi tuhaf açmış o da. kumpirin üstüne sıkayım derken, ketçabı bi sıktım, yandan fışkırdı. hepsi ceketimin üstüne geldi. ceket de açık renkti. tam felaket yani. :roflol: sevgilim koptu tabi o sırada. yan masadaki insanlar fln zaten koptu. çok utanmıştım. ondan sonra sevgilime bağırmıştım. hepsi senin suçun die. :roflol:

geğirmiştim ben yanında :roflol: 4 kısıydık hemde sırf erkek arkadasım da yoktu yanı ortamda toptan rezıllık :roflol: anam napıyım bı anda kacı verdı garg dıye geğirdim :roflol::roflol: bira gaz yapıyo bılıyon mu ondan sanırım bı de cok yemıstım :roflol:
o gun bugundur zaten artık bırbırımızın yanında geğirebiliyoruz :içelim:

e ben de geğirdim hem de bilerek kaydirigubbakcemile3
şöyle ki midemden rahatsızdım çok fena..o da bana maden suyu aldı tabi içince direk geğirmek geliyo içinden..
geğir aşkım ne olacak falan dedi o da ben de geğirdim akannehir kaydirigubbakcemile3
e sonracıma birlikte yolculuk yaparken yanında kusmuştum falan...

he bi de o zaman daha yeni çıkmaya başlamıştık..
sınıfça geziye gittik yemek yiyoruz..ben bi kutu ayranı olduğu gibi üstüme dökmüştüm..
tam bi rezillikti ya..
çok kötü hissetmiştim..o da beni teselli etmek için istiyosan ben de döküyüm üstüme demişti. :asigim:

çok kötü hissetmiştim..o da beni teselli etmek için istiyosan ben de döküyüm üstüme demişti.

sıkı tut bırakma o sevgiliyi nesterin... zemuszemus

çok kötü hissetmiştim..o da beni teselli etmek için istiyosan ben de döküyüm üstüme demişti.

sıkı tut bırakma o sevgiliyi nesterin... zemuszemus

4 yıldır bi tuttum bi daha da bırakmadım aigina_s kaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim opuyorumnanaktan

e ben de geğirdim hem de bilerek kaydirigubbakcemile3
şöyle ki midemden rahatsızdım çok fena..o da bana maden suyu aldı tabi içince direk geğirmek geliyo içinden..
geğir aşkım ne olacak falan dedi o da ben de geğirdim akannehir kaydirigubbakcemile3
e sonracıma birlikte yolculuk yaparken yanında kusmuştum falan...

he bi de o zaman daha yeni çıkmaya başlamıştık..
sınıfça geziye gittik yemek yiyoruz..ben bi kutu ayranı olduğu gibi üstüme dökmüştüm..
tam bi rezillikti ya..
çok kötü hissetmiştim..o da beni teselli etmek için istiyosan ben de döküyüm üstüme demişti. :asigim:

ayy kusmak dedın de aklıma geldı..
bı gun ablasının evınde ıctık baya ben bı ara sarhos olmusum :kedi: hangı ara bılmıyorum fark etmedım :kedi: ama baya kotuymusum yanı hatırlamıyorum bıle..ablası benı yıkamaya calısırken ayılıyım dıye ablasının ayaklarına kusmusum :kedi: :kedi: Allah tan ablası on numara kız yanı abla gıbı degıl..gıkını cıkarmadı kız hıc..:kedi: ıııyy cok fenaa

ayy kusmak dedın de aklıma geldı..
bı gun ablasının evınde ıctık baya ben bı ara sarhos olmusum :kedi: hangı ara bılmıyorum fark etmedım :kedi: ama baya kotuymusum yanı hatırlamıyorum bıle..ablası benı yıkamaya calısırken ayılıyım dıye ablasının ayaklarına kusmusum :kedi: :kedi: Allah tan ablası on numara kız yanı abla gıbı degıl..gıkını cıkarmadı kız hıc..:kedi: ıııyy cok fenaa

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay çok fenaymış bu..
ya ilişki uzun süreli olunca rezil olurum falan gibi düşünceler olmuyo bence..
kasmadan yaşıyosun..
bence güzel bişey..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay çok fenaymış bu..
ya ilişki uzun süreli olunca rezil olurum falan gibi düşünceler olmuyo bence..
kasmadan yaşıyosun..
bence güzel bişey..

evet canım ya bencede süper bı şey resmen rahat oluyor insan olduğu gibi doğal yani gegirebiliyosun bile :))) doğal yani :))))))

kızlar ilk buluşmamızda sevgilim bana gül uzatmıştı, :asigim: ben de "bana mı bu"demiştim kaydirigubbakcemile3 napiim ama zaten ilk gün heyecan var, :kedi: öyle lap diye dalamadım.O gün bugündür ne zaman gül alsa "bana mı"der gıcık eder beni.:eek:klava: Neyse o gün sonra da bi cafeye oturduk,orda da kolayı üstüne dökmiyeyim mi :roflol: ilk günümüz tam rezillikti yani

yaaa eşimle sevgiliyken düşünüorumda bişi bulamadım yada aklıma gelmioo suan olmustur belki ama baska bi rezilliğimi anlatmak istiorum birgün okuldan cıktım yürüorum birini arkadasıma benzettim arkadan ama o yani resmen okadar benzio salak gibi gidip arkadan saçını çektim kızda bana kızmıstıı napıosun die durumu anlattığım halde malca konusmustu özür bile diledim yanii uzatmıstı baya kaydirigubbakcemile3

kızlar ilk buluşmamızda sevgilim bana gül uzatmıştı, :asigim: ben de "bana mı bu"demiştim kaydirigubbakcemile3 napiim ama zaten ilk gün heyecan var, :kedi: öyle lap diye dalamadım.O gün bugündür ne zaman gül alsa "bana mı"der gıcık eder beni.:eek:klava: Neyse o gün sonra da bi cafeye oturduk,orda da kolayı üstüne dökmiyeyim mi :roflol: ilk günümüz tam rezillikti yani

bende dün akşamdan beri düşünüyorumm
aklıma gelmemeişti
senin şu olyı okurken aklıma geldi
arabadayız
mendil alıcam torpitoyu açtım
ne göreyim yüzük kutusu
elime bi aldım
bu kiminn lan demişim( ama aklıma keisnle bana almış olabilecegi gelmiyorr )
adam tabi şok

X