izmir askeri hastane ve kadın doğum doktorları

pelin83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
12
0
arkadaşlar izmir askeri hastanedeki kadın doğum doktorları hakkında bilgisi olan varmı???kim çalışır??nasıldır??memnun olan varmı??lütfen yardım edin..yakında randevu almam gerekiyor.....bilmiyorumkismile

kızlar aynı soruyu ben sorucaktm.. bilen ,giden varsa yardımcı olsun...lütfen

Kadir bey çok iyi.asteğmen.Cem bey de iyi sayılır.Biraz suratsız.Bazen de çok ilgili.Ben Bülent Turgut Ay a gidiyorum.Üçyolda Beko nun üstünde muayenehanesi.Memnunum doktorumdan tavsiye ederim.Emekli asker kendisi.

peki askeri hastanedemi doğum yapacaksın? ve normal doğuma doktor giriyormu mesai saatleri dışındada

bilgin varsa sevinirim. 7 ay bitmek üzere hala doktor ve hastane ayarlayamadm izmirde olmadığım iiçin

peki askeri hastanedemi doğum yapacaksın? ve normal doğuma doktor giriyormu mesai saatleri dışındada

Ben Çınarlıda yapmayı düşünüyorum.Askeriyeyi hiç düşünmüyorum.Doğuma giriyorlar diye biliyorum.Çağırıyorlar yoksalar bile.Sezeryanda da belden uyuşturuyorlarmış.Gittiğimde sorarım yinede.

esmencim gittiğinde kesin bilgi alırsan normal doğuma girip girmedikleri konusunda çok çokk sevinirim. bu arada sen neden askeriyeyi düşünmedin hiç? olumsuz yönleri varsa bende bileyim ona göre hastane ayarlarm en azından.

esmencim gittiğinde kesin bilgi alırsan normal doğuma girip girmedikleri konusunda çok çokk sevinirim. bu arada sen neden askeriyeyi düşünmedin hiç? olumsuz yönleri varsa bende bileyim ona göre hastane ayarlarm en azından.

Ben hastaneden çok hemşireleri sevmiyorum.Kızımıda özelde yapmıştım.Muamele çok farklı oluyor.Askeriyede doğum yapıp memnun olan arkadaşım da var ama.Birazda şans işi bunlar.Normal doğuma girip girmediklerini sorarım.Kaç haftalık bebeğin?

30 haftam bitti. son 10 haftaya girdim artık bu yüzdende acele ediyorum aslında.hemşireler konusunda haklısın. yapılan muamele çok önemli böyle durumlarda.birde doktorlar girmiyorsa çok kötü olur. allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın inş. =)

Canım bugün hastanedeydim.Askeri hastanede normal doğum yapılmıyormuş.Sevk ediyorlarmış.Dokuz Eylül,Ege hangisini istersen.Sezeryan yapılıyormuş,belden uyuşturupta.Allah yardımcın olsun.Aramızda 3 hafta var.Bende 28 haftalığım :nazar:

canım çok sağol bilgilendirdiğin için unutmamışsın. bende bakıyordum devamlı ne zaman haber verirsin diye. inş sağlıkla alırız kucağımıza bebklerimizi =)

canım çok sağol bilgilendirdiğin için unutmamışsın. bende bakıyordum devamlı ne zaman haber verirsin diye. inş sağlıkla alırız kucağımıza bebklerimizi =)

Dün gittim canım hastaneye o yüzden ancak yazabildim.Bende sürekli takipteyim yazmasamda.Merak ediyorum neler yazıldığını.

bebeklerinizei kucağınıza almayı nasip etsin ben daha o mertebeye erişemedim ege de tedavi oluyorum ama askeriyede normal doğum yok doğum yapacak olan arkadaşım sana tavsiyem eğer maddi durumun varsa ege de doktor seç özelden muayene ücreti ödeyip normal doğum 1000 tl ..sonra da sevkini alıyorsun diğer ücretler için askeriyeden..
ama daha fazla gücün varsa direk çınarlıyı tavsiye ederim..
askeri hastanede ancak sezeryan oluyor o da mesai saatleri içinde 5 ten sonra acil birşey olunca ege ye ya da 9 eylüle gidiyorsun onda da sorun oluyor doktoru önceden ayralamazsann.başıma geldi nasıl mı arkadaş hamile eşlerimiz nöbetçi kanaması başladı doğumda yakındı zaten en yakın ege üniversitesiydi zaten gece o saatte askeriye kabul etmiyor ege ye gittik yer yok dediler birde ukala ukala yine mi askeriye önüne gelen buryaa geliyor dediler bizi gönderdiler ve konak doğum evind ekötü bir şekilde doğum yaptı..çok zordu onun için önceden ayarlamayı mutlaka yapın ki ortada kalmayın malesef bizi özellerin eline bırakıyorlar..paran yoksa adam değilsin hesabı..

denizcim malesef öyle. asker eşiysen bazı sorunlar yaşamak zorunda kalıyosun bu konuda. elimiz mahkum askeri hastane yada devlet hastanesine.onlarında durumu mağlum. bende doğum için fazla masraf çıkarmak istemedim ama olmuyacak böylede. çınarlı beni aşar ama egede olabilir. yalnız anlamadığım askeriyeden sevk alınca ne gibi masraflar ödeniyor.hiç bi bilgim yok bu konuda.

canım bak şimdi doktor seçmeden doğum yapmak istersen ege ye gitmen için normal doğum sezeryan farketmez 5 ten sonra gitmen lazım birde hafta sonu(normal doğum askeriye yapmıyor zaten)
eğer ücret ödemeden yapmak istiyorsan doktor seçemiyorsun kime denk gelirsen ege de ona yaptırıyorsun o da hastane seni kabul ederse yer varsa bu muallakta kalıyor ve en kötüsü bu çünkü bunu arkadaşımda yaşadım iğrenç bir durum seni kabul etmezlerse nereye gideceksin?
eğer doktor seçip ona yaptırmak istersen önceden özel muayene oluyorsun yine hastanede en son 150 tl idi..sonra sizde yapmak istiyorum diyorsun yine 5 ten sonra ve hafta sonu giriş oluyor yalnız şöyle bir adaletsizlik var doktor seçince sana yer yaratıyorlar yer olmasa bile sana oluveriyor birdenbire..bu durumda sadece seçtiğin doktorun ücretini ödüyorsun o da 1000 tl miymiş galiba..askeri hastaneden eşin doğumdan sonra sevk alıyor bunun nedeni de yatak ve ilaç ücretlerinin askeriye tarafından karşılanması için onlar cebinden çıkmasın diye..
antalya yazıyor yer olarak nerde oturuyorsun antalyada ise neden izmiri düşünüyorsun?

sorma canım ya. antalya kaşta yaşıyorum ben.kaşta özel hast yok özel muaynane dahi yok. devlet hastanesinede 15 günde bir değişen geçici doktorlar geliyor yakın ilçelerden.gece ilçede doktor yok acil bişiy olsa.antalyada 3 saat uzaklıkta.kaşta aylık kontroller için bile 2 saat uzaklıktaki başka bi ilçeye özel muaynaneye gidiyorduk devletteki ultrasonlar ii olmadığı için. mecburen kayınvalidemin yanına geldim izmire son 2 ayımda.doğru düzgün izmirde de pek bi yer bilmiyorum.kendi çabamla bişiyler araştırmaya çalışıyorum işte. bu arada tedavi görüyormuşsun.allah sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah.

sorma canım ya. antalya kaşta yaşıyorum ben.kaşta özel hast yok özel muaynane dahi yok. devlet hastanesinede 15 günde bir değişen geçici doktorlar geliyor yakın ilçelerden.gece ilçede doktor yok acil bişiy olsa.antalyada 3 saat uzaklıkta.kaşta aylık kontroller için bile 2 saat uzaklıktaki başka bi ilçeye özel muaynaneye gidiyorduk devletteki ultrasonlar ii olmadığı için. mecburen kayınvalidemin yanına geldim izmire son 2 ayımda.doğru düzgün izmirde de pek bi yer bilmiyorum.kendi çabamla bişiyler araştırmaya çalışıyorum işte. bu arada tedavi görüyormuşsun.allah sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah.

allah kolaylık versin canım iyi yapmışsın bu ne ya antalya dersin bir de..izmir de nerde oturuyor kayınvaliden..
evet tedavi görüyorum askeri hastanede aşılama ve tüp bebek olmadığı için egeye sevk alıyorum oraya geçiyorum mecburen hastane prosedürlerini biliyorum ama bir an önce karar ver bence 9 eylülde de yapabilirsin ..
hiç gittin mi askeri hastaneye muayeneye aytekin bey var biraz asık suratlıdır ama en tecrübeli doktordur..diğerleri de iyidir ama aytekin beye göre yaşları daha genç tabi..
inşallah hakkında hayırlısı olur
sezeryan mı normal doğum mu olacak eğer sezeryansa askeri hastanede yapabilirsin..ama mesai saatleri içinde önceden doktor söyler zaten şu gün saatte gel diye..
ama normal doğum düşünüyorsan bir hastane seçmelisin..
geçen ay bir arkadaşım doğum yaptı hiçbir sorun yoktu normal doğum yapacaktı egede doktor seçti ve hafta sonu yatışı yapıldı ama normal doğum gerçekleşemeden çocuğun kalp atışları yavaşladığı için sezeryana alındı yani beklenmedik durumlar olabiliyor..ama doktor seçmeden de yapabilirsin dedim ya o zaman para ödemiyorsun askeriyeden sevk alıyorsun(ege ya da 9 eylül ikisinede veriyor)
ama onda da doktor seçemiyorsun kime denk gelirsen inşallah hayırlı bir karar verirsin
ben daha o aşamaya gelemedim kısmet..

izmir yeşilyurtta yaşıyor kayınvalidemler. bende doğumu normal düşünüyorum ama sırf planlı olduğu için sezeryanda aklımdan geçmiyo değil.bakalım nasip artık.önce hastane bulayımda :) sanırım egede yaparım doktor seçerek. gidip bi görüşeyimde önce. bana yardımcı oldun teşekkür ederim. dualarım seninle en kısa zamanda allah bebiş versin inş.

izmir yeşilyurtta yaşıyor kayınvalidemler. bende doğumu normal düşünüyorum ama sırf planlı olduğu için sezeryanda aklımdan geçmiyo değil.bakalım nasip artık.önce hastane bulayımda :) sanırım egede yaparım doktor seçerek. gidip bi görüşeyimde önce. bana yardımcı oldun teşekkür ederim. dualarım seninle en kısa zamanda allah bebiş versin inş.

amin canım sağol ne demek tabiki olurum
seninde allah yardımcın olsun ve sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah..

merhaba arkadaşlar.bende asker eşiyim ama askeri hastaneyi hiç düşünmedim.9 eylülde doç.sabahattin beyin muayenesine gidiyorum 150 tl karşılığında.doğuma da girmesini istiyorum normal doğum için 800 tl gibi bi rakam yatırılıyor.bende normal istiyorum.bu arada ben çalıştığım için eşimin üzerinden muayene olmuyorum kendi sosyal güvencem var.o yüzden o konuda çok bilgim yok ama herhalde askeri hastanenin sevk etmesi lazım.9 eylülde yapan arkadaşlarım çok memnun kaldılar.bi öğretmen arkadaşımda askeri hastaneye gidiyordu doğumu akşam olduğu için 9 eylüle sevk etmişler ve o akşamki nöbetçi ekiple hiç ücret ödemeden doğum yaptı ve çok memnun kalmış öyle söylüyor.bende o yüzden 9 eylülü seçtim ama ben doçentin girmesini istediğim için extra ücret ödeyeceğim.

X