Gebelik testi ne zaman belli olur?

catdog ve c-n merhaba güzel haberler canım istedi kan testiniz simdi eger hamilelik varsa çıkar idrar adet gecikmesinden bir hafta sonra heyecanı bile güzel dimi catdog gögüslerinin üzerindeki damarlara bak mor harıta gibi belırginmi.hadi banyoya......lütfen iyi düsünün iyi şeyler olsun benim bütün dualarım sizinle

merhaba arkadalar... bisey sormak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.dun adet olmma gerekiyordu halen olmadım. kasıklarım arasıra agrıyor sanki ustmusum gibi.. ve cok akıntım var dakika bası tuvalete giyorum goguslerimde agrıyor dokununca... bu belirtiler yeter mi acaba cok merak ediyorum... yardım edermisiniz

merhaba arkadalar... bisey sormak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.dun adet olmma gerekiyordu halen olmadım. kasıklarım arasıra agrıyor sanki ustmusum gibi.. ve cok akıntım var dakika bası tuvalete giyorum goguslerimde agrıyor dokununca... bu belirtiler yeter mi acaba cok merak ediyorum... yardım edermisiniz

Meraba Zeynep,ayyyynı durumdayız canım.
Sende bir gelişme var mı? Test yapmak için erken mi acaba,bir türlü karar veremiyorum ya
Gelişmelerden haberdar et olur mu?
böyle beklemek ne acayip bi duygu değil miiiidelikafadulden

Meraba Zeynep,ayyyynı durumdayız canım.
Sende bir gelişme var mı? Test yapmak için erken mi acaba,bir türlü karar veremiyorum ya
Gelişmelerden haberdar et olur mu?
böyle beklemek ne acayip bi duygu değil miiiidelikafadulden

canım bugun geceli 2 gun oldu eczaneden test aldım eczacı yarın yap dedi ama ben dayanamadım yaptım.. malesef negatif sanrım yarın kan tahlili yaptırcam. yoksa boyle acab ne olcak diye beklemek cok zor.. sende durumlar nasıl

canım bugun geceli 2 gun oldu eczaneden test aldım eczacı yarın yap dedi ama ben dayanamadım yaptım.. malesef negatif sanrım yarın kan tahlili yaptırcam. yoksa boyle acab ne olcak diye beklemek cok zor.. sende durumlar nasıl

aynı seylerı bende yasadım bugun 2gun gectı dayanamadım yaptım negatıf cıktı ama akıntı sık wc cıkma felan devam edıyo

aynı seylerı bende yasadım bugun 2gun gectı dayanamadım yaptım negatıf cıktı ama akıntı sık wc cıkma felan devam edıyo

valla aynen bende sık sık tuvalete gdiyiorum akıntım cok fazla gunlu pedimi her tuvaşette degistiryorum... hepimizin gonlune gore versin hayırlısı olsun.. gusel haberler alalım hepimiz

şaziye ve pınar inş sizlerde hamilesnizdir haberleriniz bekliyotruz inş burada paaylaşalı ma rkadaşalr merakta bırakmıyın

lovelybaby hadi arkadasım üzme kendini hiçadet olamayanlarda var onları düsün bebek moduna girdinmi çıkmak kolay degil ama biz kadınların o büyük kalbi neler kaldırır şimdiiiiiiii önümüzdeki yumurtalara bakalım yılmadan usanmadan yeni haberlerde görüselim arkadasım

ayna isim neydi öğrenebilirimiyim benim adım melisa verdiğin moral için çok teşekkürederim çok saol artık üzmemeye çalışıyorum evet bundan sonrasına bakmaka lazım çok dıoğru söylüyosun konuşmaya devam edelim olurmu bu arada sende bebk varmı

bende de aynı belirtiler var gögüslerimde acıma elimi sürememe, akıntı,uyku baş agrısı adet günümde 13 ocak abkalım ne çıkıcak belkide psikoljik belirtiler ama bilmiyorum acaba bir idrar testi yapsam mı diye de düşünüyorum :Ssiz ne dersiniz

Doktoru aradım,yaşadıklarımı aynen anlattım. Test için erken bence 4 gün daha bekle dedi. Yaa söylemesi kolay tabi...
Kızlar,ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. 2 hafta önce içimde kıpır kıpır , fıkır fıkır bir şeyler vardı. Yumurtlama ile alakalıymış. 1 haftadır kesilmişti.
Şimdi daha daha azını yaşıyorum. Ara ara kendini hissettiren bir şey.
Çok ümitlenmeyeceğim. Gecikmiş de olabilir.
Offff hadi bakalım. Zeynep,Şaziye,bende durum bu.
Sizde haberler nasıl arkadarşlar? Yanıtsız bırakmayın merak ediyom.
İİİİİŞŞAALLLAHHH HAMİLEYİZZDİİİİRRRRRRR!!!!
Değilsek de önümüzdeki yımırtalara bakacaz artıkın...kaydirigubbakcemile2

şaziye ve pınar inş sizlerde hamilesnizdir haberleriniz bekliyotruz inş burada paaylaşalı ma rkadaşalr merakta bırakmıyın

Lovely'cim,senin bebeğin var mı? Sen de uğraşıyor musun? Sitede daha yeniyim de,anlatsana birazzcıık :KK66:
Bu arada,moralin için teşekkürler canım.kaydirigubbakcemile3

bende bebiş yok arkadaşlar bende bebk isteyenlerdenimmmm sizler gibi beklemdeyim caım 6 ay oldu yok bebk bebk ya bu ay çok üzüldüm olmadı diye artık bıraktım akısını ne yapayım vardır bi zamanı adet günüm yaklaıncada keşke vböle rahat lolsam o zman sitres giriyom işte maa hayırlısı umarım en kısa zamanda hamile kalırız hepimizi arkadaşlar

bende de aynı belirtiler var gögüslerimde acıma elimi sürememe, akıntı,uyku baş agrısı adet günümde 13 ocak abkalım ne çıkıcak belkide psikoljik belirtiler ama bilmiyorum acaba bir idrar testi yapsam mı diye de düşünüyorum :Ssiz ne dersiniz

bence bi kan tahlili yaptır çıkar ğğer varsa bekleme belitilerin hamile olabilir gibi ama adet belitleride olabilir istersen saberte ama çok merak ediyosan kan tahlili yaptır inş hamilesindir canımmmmmmm

gunaydın kızlar.. şimdi hastanaeden geliyorum artık dayanamadım kan verdim. bakalım lütfen dua edin benim icin dualarınıza ihtiyacım var.. saat 1 de sonucu alcam... cıldırmak uzereyim.. allhım lütfen isteyen herkese nasip et... bizleri sevindir yarabbim...

benim reglim de beş gün geçti ve hiç adet belirtim de yok çok uyyorum ve acıkıyorum

test yaptım 4 gün önce çok silikti negatiftir dedim attım ama sanırım hamileyim yarın yada bu akşam

bi kan testi yaptırıcam inşallh hepimiz için hayırlısı inşallah

ilk bebeğim 19 ağustos ta 9 haftalıkken kalbi durduğu için alınmıştı :KK43:

inşallah ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR üzüllme.... benimde adet günüm 13 ocak bekliyorum heyecanla.. çok sancım var kasıklarım ve bacaklarım çok ağrıyor. akıntım çok fazla.. ve ağzımda gitmeyen bir koku var ve herşeyi yemek istiyorum :)a.s

gunaydın kızlar.. şimdi hastanaeden geliyorum artık dayanamadım kan verdim. bakalım lütfen dua edin benim icin dualarınıza ihtiyacım var.. saat 1 de sonucu alcam... cıldırmak uzereyim.. allhım lütfen isteyen herkese nasip et... bizleri sevindir yarabbim...

İnşallah bize güzel haberler getirirsinnn

slm benim de adet tarihim 13 ocak inşallah ikimizde güzel haberlerle döneriz.... bugün 28. gün test yaptım negatif ama hala umutluyum..

sonuç ne canım yazmamışsınn :)

selam sekerler.. test sonucumu aldım malesef husran 0.81 cıkmıs.. ama halen adet gormedim ve belirtiler devam ediyor.. bu hafta içi doktora giderim artık sanırım ne var ne yok diye

X