Gebelik testi ne zaman belli olur?

lovelybaby adım ,şükran insanın biryerlerde bir arkadasının oldugunu bilmesi ne kadar güzel ben39 yasındayım 11yasında bir kızım var msj yeni gördüm kusura bakma unutma asla yılmak yok önümüzdeki ay daha vitamin icerıklı beslen olmazmı ceviz bal balık sebze olumu birde süt şey kusura bakma yas ilerleyince anne kıvamında yazdım her yazılanı vakit buldukca okuyorum allh tez vakitte o sıcak o yumusak o minicikleri kucagınıza versin

amin teşekkürederimm tavsiyelerin için çok teşekkürederim çok saolll yapıcam dediklerini ya kafaya taktığım için olmuyo sanırım bebk bu ay takmıycam alllah zamanı nı bilir rabbim asğlıklı verisnde o zamanını biir dua etmekten başka çarem yok sizlerde eedin lütfennnn

gecen aksam Erkan Topuz hamile kalmak isteyenler bol bol süt içsin dedi hadi bana yeni adet tarihini yaz tamam burdaki olayları okumak daha çok hüsrana ugratabilir ama yaşanmışlıklar daha önemli tecrübeler konusuyor bu sayfalarda dimi bu da büyük lüks. adetten sonra sogan suyuna basla istersen sadece pko lular içmiyor biliyorsun caba gösterelim en azından tüh demeyelim ve dua edelım haberleselim olurmu arkadasım

ay çok saol desteğiniz için valla böyle içime cesarte geldi böle yazdıkalrınız beni böle mutlu ediyor ya soğan suyunu nasıl içiem bilmiyoumki yeni adet tarihim 1 şubat gib olmam lazım yarın tam bitmiş olcam ya bide yumurtlama tarihim nasıl hesaplanıyo şükran ya şimdi reg yarın bitçekya hangi günler yumurtlama nasıl heasplıycam geçen biri 14 gün çıkar dedi ama adet bitimiden sonraki 14 günmü anlayamadım biliyosn yardımcı olurmusun çok detğin için iyiki vardsın yardınların için minnettarım sana dualarını eksik etme arkadaşım

cnm adet gununde 14 gun cikartmiycaksin kac gune bir adet goruyorsun 28 mi
30 mu onemli olan bu gectigimiz ay ben bunu denedim ve allah ima sukurler
olsun ki simdi hamileyim allah herkese nasip etsin rica edresem bana kac gune adet gordugunu soylermisin

melisacım merhaba biraz olsun icine su serptiysem ne mutlu bana adetinin ılk gunu senin ayının 1.günü ordan basla ve12.gününden itibaren yumurtlama baslıyor ve folluk günleri.gün asırı iliskiyle sanırım dogru günü yakalayabilirsin istersen yumurtlama gununu ıntten hesapla sogan kürüyse adetın bitince günde 2 defa saatini sen ayarla 1orta boy soganı 2bardak kaynamıs suyun icine 4eböl kapagını kapa 15 dk kaynat ılınınca ic şifa olsun arkadaşıma insaallah yarasıııııın

özlem tebrikler allah güzel günler göstersin bebeginle. huzurlu bir hamilelik diliyorum

özlem hayırlı olsun çok sevindim allah bizlerede nasip etsin adetim bugün bitti 20 yada 21 günde bi oluyorum adet hesaplarsan çok sevbinirim belki bendede işe yarar

20 gunde bır adet olman yumurtlamanın düzenli demek buda güzel haber
ynimi evlisin arkadasım bebek heyecanı mı yeni

o zaman abla değim kızınıda allah bağışlasın şürkan abla ben 22 ye gircem önümüzdeki ay yeni evliyim

X