test yaptım silik çıktı ve kan pıhtılaşması acil

mentos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
888
0
merhaba arkadaşlar test yaptım bugun silik çıktı daha öncede bir düşüğüm var missed abortus dediler 8 ay geçti.geçen günde kan pıhtılaşmam çıktı acaba gebeliğin ilk günlerinde de etkiler mi bebeği yarın dr.gitcem ama şimdi çok tedirginim yine düşük olur mu diye ne yapmalıyım bebe aspirini içsen yarın kanım sulu çıkar ne yapmalıym böyle durumlar başına gelen yada fikri olan arkadaşlar varmı.eyvahedigeldismile

hemen telaş yapma sakın. kasma kendini. dr.un sana en iyi tedaviyi uygulayacaktır. önemli olan kan testinin sonucu

merhaba arkadaşlar test yaptım bugun silik çıktı daha öncede bir düşüğüm var missed abortus dediler 8 ay geçti.geçen günde kan pıhtılaşmam çıktı acaba gebeliğin ilk günlerinde de etkiler mi bebeği yarın dr.gitcem ama şimdi çok tedirginim yine düşük olur mu diye ne yapmalıyım bebe aspirini içsen yarın kanım sulu çıkar ne yapmalıym böyle durumlar başına gelen yada fikri olan arkadaşlar varmı.eyvahedigeldismile

canım benimde kan pıhtılaşmam var.önceki düşüklerim bundan dolayı olmuş benimki daha yeni çıktı ve hamile olduğumu öğrendiğim gn iğneye başladım tabi seninkinin derecesini bilemem bazılarında sadece bebek aspirini yeterli olabiliyomuş ama ben her ikisinide kullanıyorum.tahlillerne göre doktorun söyler zaten.ben hergün iğneme devam ediyorum ve şükürler olsun altıncı ayıma girdim.geçmiş olsun allahım bebeğine kavuştursun inşallah:Saruboceq:

X