ankara üniversitesi tıp fakültesinde doğum yapmayı düşünenler

emi1981

Kuzucuğum benim...
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
326
2
Arkadaşlar 18 haftalık hamileyim.Gebelik takibi için zekai tahirin bir doktoruna gidiyordum.Ancak o doktor sadece özel hastanelerde doğuma girdiği için ve zekai tahir biraz itici geldiği için doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. Ankara Tıp'ta gebelik takibine gidenler yardımcı olurlarsa sevinirim.

arkadaşlarımdan ankara üni. hastanesin odalarının çok temiz ve güzel olduğunu duymuştum, ama acaba hocaları doğuma giriyor mu? Üniversite hastanelerinde asistanlar doğuma giriyor diye duyuyorum :KK43: bu konuda bilgisi olan bi arkadaş var mı?

arkadaşlarımdan ankara üni. hastanesin odalarının çok temiz ve güzel olduğunu duymuştum, ama acaba hocaları doğuma giriyor mu? Üniversite hastanelerinde asistanlar doğuma giriyor diye duyuyorum :KK43: bu konuda bilgisi olan bi arkadaş var mı?

farkını ödersen hocalar giriyor canım..

ank üni karar verirsem farkınıı ödeyeceim ama yine de acaba noormal doğuma girerler mi diye tereddüt ediyorum..bu hastanede özel oda ayarlamak zor mu?

ank üni karar verirsem farkınıı ödeyeceim ama yine de acaba noormal doğuma girerler mi diye tereddüt ediyorum..bu hastanede özel oda ayarlamak zor mu?

ben konuştum doktorumlar, normal doğuma da girdiğini söyledi..odalar güzelmiş, ayarlamak zor olmaz heralde..çok kalabalık değil hastane.

ben konuştum doktorumlar, normal doğuma da girdiğini söyledi..odalar güzelmiş, ayarlamak zor olmaz heralde..çok kalabalık değil hastane.

emi çok teşekkür ederim.. ben de seninle aynı dertten muzdaribim:KK43: şu anki doktorum zekai tahirin doktoru özel muayenehanesi var ama doğumu zekai tahirde yapmak fikri beni korkutuyo biraz.. sen hastane ve doktor konusunda kararını netleştirebildin mi?

kızlar bende doğumumu nerde yapacağıma karar vermek için iki hastaneyi de gördüm. ama inanın hiç fark yok. hatta ztb daha iyi gibi geldi bana. ama tabi ben sezeryan için konuşuyorum.
sonuçta ikiside içime sinmedi başka bi özel hastaneyi beğendim.

kızlar bende doğumumu nerde yapacağıma karar vermek için iki hastaneyi de gördüm. ama inanın hiç fark yok. hatta ztb daha iyi gibi geldi bana. ama tabi ben sezeryan için konuşuyorum.
sonuçta ikiside içime sinmedi başka bi özel hastaneyi beğendim.

ben özel hastanelere hiç güvenmiyorum..sonuçta hepsi ticarethane..özel hastanede bi sorun çıkarsa devlet hastanesine taşıyorlar..birçoğunun yeterli donanımı bile yok..hele de sezeryan olunacaksa, işlemi küçümsememek lazım,sonuçta ameliyat..normal doğum evde bile oluyor, onun için çok farketmez bence..
zekai tahir bana inanılmaz itici geliyor..çok kalabalık bi kere..kim kime dum duma..çok doğum yaptırılıyor olması nedeniyle deneyimli olabilir, ama üniversite hastanelerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum..

ankara üniversitesi hastanesinden murat sönmezere giden var mı?bi cem beyi bi de murat beyi önerdiler...

ben özel hastanelere hiç güvenmiyorum..sonuçta hepsi ticarethane..özel hastanede bi sorun çıkarsa devlet hastanesine taşıyorlar..birçoğunun yeterli donanımı bile yok..hele de sezeryan olunacaksa, işlemi küçümsememek lazım,sonuçta ameliyat..normal doğum evde bile oluyor, onun için çok farketmez bence..
zekai tahir bana inanılmaz itici geliyor..çok kalabalık bi kere..kim kime dum duma..çok doğum yaptırılıyor olması nedeniyle deneyimli olabilir, ama üniversite hastanelerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum..

emi sen hangi doktora karar verdin?

bu konuyu yeni gördüm ben 2 bebeğimide a.ü tıp fakültesinde doğum yaptım bülent beyi öneririm doğumumada girdi

emi sen hangi doktora karar verdin?

canım yeni gördüm mesajını..ben Cem Bey'e gidiyorum..Şimdilik çok memnunum..Oradaki 3 doçentte çok iyi..Murat Bey ve Bülent Bey'de iyiler..Benim arkadaşlarım Cem Bey'e gidiyordu, o yüzden onu tercih ettim ben,ilgili biri.Tavsiye ederim.

canım yeni gördüm mesajını..ben Cem Bey'e gidiyorum..Şimdilik çok memnunum..Oradaki 3 doçentte çok iyi..Murat Bey ve Bülent Bey'de iyiler..Benim arkadaşlarım Cem Bey'e gidiyordu, o yüzden onu tercih ettim ben,ilgili biri.Tavsiye ederim.

merhaba bende 11 haftalk hamileyim ve doktor arayısı içindeyim de cem beyin soyadı ne acaba, internetden de biraz araştırayım cem beyi tavsiye eden baya çok kişi var tavsiye etmeyende var mı diye merak ettim CADIARZU

Bende ankara üniversitesindeki prof tarafından murat beye yönlendirildim ilgili birisine benziyor iyi elektrik aldım tavsiye eden hoca hamile kalmama vesile oldu o yüzden ona güveniyorum bakalım hayırlısı

kızlar şiddetle cem beyi tavsiye ediyorum çok ilgili biri hamileliğimden öncede ona gidiyordum şimdi de gidiyorum doğumuma o girecek sezeryan olacağımı söyledi o biraz canımı sıktı normal doğuma kendimi hazırlamıştım son ana kadar bekleceğim bakalım hayırlısı

arkadaşlar..ben de 12 haftalık hamileyim. dün ilk defa Bülent Beye gittim. çok şeker birisi. bana da onu çok kişi tavsiye etti.ondan dolayı onu tercih ettim. ancak gitmeden bir gün önce bir arkadaşım kafamda çok kötü bir soru işareti bıraktı. "eğer ona gidiyorsan sezeryan olmayı göze al "dedi. ben de aşırı derecede normal doğum istiyorum. dün konuşamadım hemen başından neyin ne olacağı belli olmaz diye. doğumunu bülent bey yaptıran arkadaşlar varsa normal doğum olan var mı? kafam çok karışık..sırf bülent bey girsin diye de sezeryan olmak istemiyorum. bilgisi olan var mı?

merhaba bende 11 haftalk hamileyim ve doktor arayısı içindeyim de cem beyin soyadı ne acaba, internetden de biraz araştırayım cem beyi tavsiye eden baya çok kişi var tavsiye etmeyende var mı diye merak ettim CADIARZU

Canım ben de cem beye gidiyorum soyismi atabekoğlu, çok iyi bir doktor gerçekten, alanında uzman birisi. Ben de tavsiye üzerine gitmiştim çok memnunum sana da tavsiye edebilirim.

arkadaşlar 22 haftalık hamileyim bu konu tabiki benim içindi çok önemli. bişey sorcam ank. tıp 6 aydan büyük hamileleri muayeneye kabul ediyomu. bide bende cem beye gideceğim yani o gece nöbetçi olmasada doğuma giriyormu ücretini verince. birde doğum için özel muayene için ücreti nedir LÜTFEN BİLGİSİ OLANLARDAN CEVAP BEKLİYORUMMMMMMMMMMMMM

Kabul ediyor canım.Ben 28 haftamda gittim.Yalnız giderken önceki testlerini götür.Özel muayene ücreti 175 lira.Normal doğum 650-750 sezeryan 800 gibi bişey olması lazım..Gece gelip gelmediği konusu ben de bilmiyorum..Bana normale de sezeryana da girdiğini söyledi.Gündüz birşey olduğunda cepten arayabilirsin ama gece ani bişey olursa hastaneye gelin onlar beni ararlar dedi.

X