Bebeğimi hissetmiyorum

sibel60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
59
4
kızlar 18+6 haftalık hamileyim yarın 19 haftaya giiyoruz.....kısmetse bir kızım olcak ama ben henüz kızımı hiç hissetmedim.birçok arkadaşım bu haftalarda tekme bile attıklarını söylediler bebeklerinim....16 haftada doktor kontrolümde çok hareketliydi ultrasyonda bir sorunmu var korkusuyla doktorumu bile arıyomıyorum.ne yaptımsa tık yok bu haftalarda hisseden veya henüz hissetmemiş anneler lütfen yardım..........çok tedirginim:teselli:

kızlar 18+6 haftalık hamileyim yarın 19 haftaya giiyoruz.....kısmetse bir kızım olcak ama ben henüz kızımı hiç hissetmedim.birçok arkadaşım bu haftalarda tekme bile attıklarını söylediler bebeklerinim....16 haftada doktor kontrolümde çok hareketliydi ultrasyonda bir sorunmu var korkusuyla doktorumu bile arıyomıyorum.ne yaptımsa tık yok bu haftalarda hisseden veya henüz hissetmemiş anneler lütfen yardım..........çok tedirginim:teselli:

canım hissedersin merak etme canım bazen değişebiliyor bu gibi durumlar hatta tekmeleri peşpeşe yiyeceğin günler yakın merak etme canım şimdilik belki pıt pıt şeklinde hissetmelerin olur o haftalarda bende tekme cinsindan hissetmedim hiç 23. haftadan sonra hissetmeye başladım tepiklerini kuzucuğumun bidahaki randevunda zaten doktorun sana söyler canım bende senin gibi stres yapmıştım içine sinmiyosa doktorun yakınsa git görüver hem için rahatlamış olur bitanemboshayallersmile

Çok normal, ben de 18. haftada artık hissetmem lazım diye düşünüp üzülmüştüm, hatta hareketsiz mi acaba demiştim ama ultrasonda gördük ki taklalar atıyor:)

Özellikle ilk hamilelikte pek hissedilmiyormuş, daha zamanınız var hissetmek için.
Bizim iş yerinde bir kadın 16-17den beri hissediyorum demişti de panik olmuştum.Herkesin farklı, başkalarıyla kıyaslamayın şimdilik, 20.-22. haftayı da bir geçin sonra hareketleri hissedeceksiniz.

canlarım çok teşekkür ederim ama içim içimi yiyor,doktorum çok yakın ama korkudan gidemiyorum.stres yapmaktan gözüme uyku girmiyor psikolojim bozuldu sabah kadar rabbime yalvarıyorum ne olur birşey olmasın incitaneme diye,bir ses verse iyiyim dese dünyalar benim olacak

canlarım çok teşekkür ederim ama içim içimi yiyor,doktorum çok yakın ama korkudan gidemiyorum.stres yapmaktan gözüme uyku girmiyor psikolojim bozuldu sabah kadar rabbime yalvarıyorum ne olur birşey olmasın incitaneme diye,bir ses verse iyiyim dese dünyalar benim olacak

Stres yapmayın, üzüldüğünüzde bebeğiniz de üzülüyor.
o karnınızda taklalar atıyor ama hala hissedilmek için küçük:) ben 20. haftadan sonra hissetmiştim sanırım, yani 1 hafta böyle stresle oturmayın, görün bebişi içiniz rahat etsin bari.

Canım daha erken bende 20. haftadan sonra hissetmeye baslamıstım bebeğimi.Herkesin hamileliği farklı gecer kimisi erken kimisi geç hisseder baskalarının hamilelğiyle kıyaslayıp strese sokma kendini.

Bende 18+5 im aynen bir haftadır denemediğim şey kalmadı ama maalesef hiç hissetmiyorum 15. haftada hissediyorum diyenler var çok kafam karışıyor ama ben şişko bi hamile oladuğum için zaten herkesden sonra hissedicem sanırım.Kilonunda etkisi oluyormuş zayıflar daha erken hissediyormuş :KK43:

Canım seninle haftalarımız aynı . Ben bazen pıt pıt birşeyler hissediyorum. Ama bağırsak hareketimi yoksa bebek hareketimi daha tam kestiremedim.Hiç tedirgin olma canım doktoruma sordum ben şimdi hareketleri çok cansız olduğu için tam bilemezsin ama 2-3 haftaya kadar hissedebilirsin dedi.Bir de benim ilk hamileliğim.ılk hamileliklerde daha geç hissediliyormuş. Kalbini ferah tut.Allah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nasip eder ınşallah.:Saruboceq:

Son düzenleme:
merak etme canım ben 22 haftadan itibaren hissetmeye başladım şu an 26 haftalığım bebişimin tekmelerinden uykudan bile uyanıyorum .. inan bana kendini boşa üzüyorsun bir anda herşey değişiyor emin ol. daha 4 hafta önce hareket etmeyen bebişimi şimdi tutabilene aşkolsun :) takma kafana oldumu .. sağlıklı doğumlar

allah hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın.haklısınız başkalarının sözlerine bakıp morelimi bozmamam gerekiyor ama elimde değil gözyaşlarıma hakim olamıyorum.etrafımda kime sorsam hissediyorum diyor bu defada ben üzülüyorum neden hissetmiyorum diye,eşimde kızıyor sorma kimseye ara doktoru ona sor diyor ama sizlere sorabiliyorum işte,en azından kızımın birsürü teyzesi var ve biliyorumki teyzeleri bizden dualarını esirgemiycekler.cvp yazan duyarlı arkadaşlarıma yürekten teşekkürler

vallahi ben 31 haftadayım yeni yeni kıpır kıpır hissediyorum bence bozma moralini herkese göre değişiyor milletin dediğinide çok takılma bana göre...

merak etme canım ben 22 haftadan itibaren hissetmeye başladım şu an 26 haftalığım bebişimin tekmelerinden uykudan bile uyanıyorum .. inan bana kendini boşa üzüyorsun bir anda herşey değişiyor emin ol. daha 4 hafta önce hareket etmeyen bebişimi şimdi tutabilene aşkolsun :) takma kafana oldumu .. sağlıklı doğumlar

allahım ne olursun benimde tekmeleriyle uyandığım hatta hiç uyumadığım saatler bir an önce gelsin.minik prensesim bana ben buradayım anne desinde varsın ben hiç uyumuyum razıyım allahım.tatlım sanada hayırlı doğumlar.................anneler melek derlerya nekadar doğru demi herbiriniz bir meleksiniz melek olmasanız ben böyle rahatlayamazdımki:gitme:

allah hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın.haklısınız başkalarının sözlerine bakıp morelimi bozmamam gerekiyor ama elimde değil gözyaşlarıma hakim olamıyorum.etrafımda kime sorsam hissediyorum diyor bu defada ben üzülüyorum neden hissetmiyorum diye,eşimde kızıyor sorma kimseye ara doktoru ona sor diyor ama sizlere sorabiliyorum işte,en azından kızımın birsürü teyzesi var ve biliyorumki teyzeleri bizden dualarını esirgemiycekler.cvp yazan duyarlı arkadaşlarıma yürekten teşekkürler

Ayy canım benim hiç üzülüp ağlama.Çevredekileri de takma kafana .Bana kayınvalidem demişti şimdiya kıpır kıpır oynamalı içinde diye.Aklım çok karışmıştı o zaman . Ama doktora sorunca rahatlamıştım. Hiç kimsenin dediğine aldırma.Allah'a bolca dua et yeter . Herşey gönlünce olsun canım .Dualarım seninle.

biraz daha beklemelisin annesi en azindan 22 23 uncu haftalara kadar bak o zaman goreceksin sen o minik tepikleri ...hele bide 30 lu haftalara geldinmi goreceksin o tekmeleri bazen disardan bile oyle bi belli oluyoki ben ailecek otururken kucagima yastik krlent bir seyler aliyordum kimse farketmesin diye .. hele benimkiler ikizdi ikiside oglan biri sagdan biri solsan bi basliyorlardi .. ozledim o gunleri dunyanin en muthis duygusu sevdigin insanin ve senin bi parcani karninda tasimak :)))

ah be canımmmmmmm sıkma canını bak bebişine yansır bu sonra ama dur daha hissedersin baksana ultrasonda ne güzel kıpır kıpırmışşşşşşş :) hayırlısıyla

arkadaşlar ben 16 haftalık hamıleyım ultrasyonda 17 hafta 3 gunluk cıkıyo bebeğimde hıc gısetmedım 3 uncu hamılelığım

X