Soğuk Buhar Makinesi

bende weewell in buhar makinasını kullanıyorum gayet güzel ama çok sık kullanıyorum diyemicem..bu gece burnu tıkalı bizimkinin çalıştırıcam mesela şimdi..

ya ben kullanıyorum 2 gündür ama benimkinin tam arkası çok ıslanıyor sizinkide öylemi makinanın tam arkası su oluyor..

Geçen yıl mehtap marka almıştım.Kızım için şimdi ikisi için kullanıyorum .Ben memnunum.

Bende bir internet sitesinden 49 liraya Kraft'ın almştım.Küçük oyuncak gibi ama çok işe yarıyor.Su hazneside geniş.Her zaman kullanmıyorum ama memnunum.

bende arzum bebbe aldım inşallah bu akşam gelicek..

Bizim ikiz tekeler yedi ay sonra ilk kez hastalıkla tanıştılar korumamıza rağmen aile içinde bilinçsizler yüzüne ağır bir grip geçiriyorlar dün doğdukları hastanenin acilindeydik bütün günümüz orada geçti ilaçlı hava verildi üçer kez kan tahlilleri sonucu maalesef antibiyotik damar yolu serumla verildi,doktorumuz soğuk buhar makinesi rahat tutar dedi ikizlerin anası e-bebek Meciyeköy mağazasından weewel marka olanından almış saat beş gibi kurulumu yaptım yüksek orana ayarladım iyonizeride açtım bir süre sonra gerçekten işe yaradı çocukların rahatladığını gece mama ve meme için uyanmaları dışında sorun yaşamadık, şu an anneleri ve bebekler derin uykuda gece kuşu babacıkları ise hala ayakta :KK66:

canım bende arzum un buhar makinesi vardı evet oğlum küçükken kullandım ama ben bi pek faydasını görmedim o burun hep tıkalıydı arkadaş :)

X