Soğuk Buhar Makinesi

fdneng

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
331
0
kızlar acaba buhar makinası kullanan varmı aranızda tavsiye edermisiniz oğlumun burnu tıkanıyor hep acaba alsam işe yararmı doktorların bazısı tavsiye ediyor bazısı etmiyor kafam karıştı

ya benimkinin de sürekli burnu hısır hısır..okyanus suyu verdi doktor aldık ama hiç bir faydası olmadı sahsen bize..bu iyi gelecekse ben de alsam :uhm:

valla ben buhar makinesi devamlı kullanıyorum bence işe yarıyorr biliyorumda burnu tıkanıncada okyanus suyunu sıkmıyorum burnuna kendi sütümü sıkıyorum birebir direk hapşırtarak açıyor ...

güzüne akıtıyordum sütümden ama burnuna hiç aklıma gelmemişti ben de deneyeyim bakalım...

biz arzumun iyonlu buhar makinasını aldık sabahları zor emiyor genzine süt kaçıyordu ama şimdi gece bi acıyoruz sabah 6da kapatıyoruz elhamdulillah tıkanıklık artık yok ama sümük oluyo hala

bende kullaniyorum. bizimki Senso marka. ben ama bütün gece degil arada acıyorum. fazla nemde iyi degil. nem ölcer var ona bakarak ayarlıyorum icerdeki nemi

bende kullaniyorum. bizimki Senso marka. ben ama bütün gece degil arada acıyorum. fazla nemde iyi degil. nem ölcer var ona bakarak ayarlıyorum icerdeki nemi

biz kapıyı hafif aralık bırakıyoruz kullanma kılavuzunda oyle yazıyor. o yuzden bogucu bir hava olmuyor içerde.

Bizde iki gündür tıkalı burunlarla uyanıyoruz,eşim ve bende dahil..Serum fizyooji veriyodum..bitmş.bu sabah deniz suyu verdim açıldı ama buhar makinesi almayı düşünüyorum..
Süt sıkmak hiç aklıma gelmemşdi iyi gelirmi aceba gizemim?

bence işe yaramıyor bizde almıştık zamnında şimdi kaldırdım öylece duruyor, hastanedeki buhar makineleri farklı orda için efarklı bi solisyon katıyolar bizde evde su katıyoruz, bi taraftan buhar bi taraftan kalorifer yada soba neyse, evin içinde çamaşırda kurutuluyorsa, evin içinde tropikal bi hava oluyor, bence bebekler daha da hassa oluyor böyle hastalıklara
gerçi bunlar benim fikrim doktoru ne derse ona uymak lazım

Bizde iki gündür tıkalı burunlarla uyanıyoruz,eşim ve bende dahil..Serum fizyooji veriyodum..bitmş.bu sabah deniz suyu verdim açıldı ama buhar makinesi almayı düşünüyorum..
Süt sıkmak hiç aklıma gelmemşdi iyi gelirmi aceba gizemim?

nereye burnuna mı, sakın ha canım, süt akciğerlerine gidip orda zatürre oluşması için zemin hazırlarmış bi prof. dan aldığım bilgidir

nereye burnuna mı, sakın ha canım, süt akciğerlerine gidip orda zatürre oluşması için zemin hazırlarmış bi prof. dan aldığım bilgidir

chess tatlım her konuya vakıfsın maşallahhhhalkisalkisalkis
Bende ilk kez duydum,gizem kendi sütümü sıkıyorum demiş,bende merak ettim kafamçokkarıştı

chess tatlım her konuya vakıfsın maşallahhhhalkisalkisalkis
Bende ilk kez duydum,gizem kendi sütümü sıkıyorum demiş,bende merak ettim kafamçokkarıştı

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar ben de aldım buhar makinesi ama hiç memnun kalmadım işime yaramadı yani, ya da bana öyle geldi. koçtaştan almıştık. isteyen varsa özelime mesaj atsın yollayayım 2 kere anca çalıştırdım o da 15 dk falan.

kızlar ben de aldım buhar makinesi ama hiç memnun kalmadım işime yaramadı yani, ya da bana öyle geldi. koçtaştan almıştık. isteyen varsa özelime mesaj atsın yollayayım 2 kere anca çalıştırdım o da 15 dk falan.

Hangi marka ve kaça aldın kuzum ?
Valla bende araştırıyorum,ya işe yaramassa die çok parada vermek istemiyrum,iyi bişe almasamda aynı iyi yaparmı die düşünüyorum..İyi bişe alıpda faydasını görmediysen bende almim :bbo:

ben bikaç hafta önce BIM den aldım mehtap marka 35 tl. arada calıstırıyorum. faydası olabileceğini düşünüyorum. ama devamlı calıstırıp da cok alıstırmamak lazım sanırım.

benim geldi buhar makinam arzum bebbe marka...
dün akşamdan beri kullanıyorum sanırım faydasını gördüm çünkü sabah burnu tıkalı değildi kızımın..

weewell bizimki. kullanıyorum hemen her gece.

burun tıkanıklığı doğumundan bu yana yaşadığımız sıkıntı zeynep' te. gifrer evin demirbaşı oldu. allahtan son on gündür kullanmamıza gerek kalmıyor. umarım böyle gider. ama buhar makinasına devam.

uzun süre çalıştırılmaması gerektiğine ben de katılıyorum. gece kalktıkça açıp kapatıyorum ben. nem ölçerle takip etmek lazım. fazlası da zararlı.

Ben de almayı düşünmüştüm. Dr.a sorduk ondan önce bi nem ölçer al dedi :) Normal değer 40-60 arasıymış bizim ev 45-50 gibi oluyo onun için almadık şimdilik, fazlası da zararlıymış çünkü. Kaloriferin üzerine ıslak bez koyuyorum, çamaşırlar içerde kuruyo ve bütün peteklerde suluk var...

X