Tüpbebekte döllenmesi gerçekleşmeyen arkadaşlar,olumlu sonuç alan yokmu?

zencefill

KünFeYekün....
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
610
64
herkese selamlar,tüp bebek denemelerinde yeterli yumurtası olduğu halde döllenme gerçekleşmeyen,embriyosu oluşmayan arkadaşlar;hiçbir olumlu gelişme yaşayan yokmu.bu konuda duyumları olan bilgilendirirse sevinirim...

canim insallah sen olacaksin
allah yardimcin olsun
zamanla mesaj yazanlar olacagina ben inaniyorum sana evet benim diyeeeee

canim insallah sen olacaksin
allah yardimcin olsun
zamanla mesaj yazanlar olacagina ben inaniyorum sana evet benim diyeeeee

çok sağol arkamahalle.inan insan bişeyler duyup da umutlanmaya o kadar ihtiyaç duyuyor ki.zaten bizi bizden başkası anlamaz,desteğiniçin sağol.olumunekankayizsmile

malesef benimde döllenme problemim var..
ilk denemede 22 yumurta döllenen yok...
ikincide 12 yumurta ve sadece 1 döllenen o tutmadı..
3.denememdede yine 12 yumurta ve sadece 1 döllenen,oda transfer edildi şu an beklemedeyim..
seko arkadaşım bana umut oldun inşallah benim meleğimde tutunur seninki gibi...
ALLAHIM TÜM ıSTıYENLERE NASıP ETSıN ıNŞALLAH

ilk denemem de her şey sçok güzeldi.. 17 yumurta 16 sı döllendi.. 3 transfer ve ikiz gebelik.. ama malesef 19. haftada kaybettim.. ikinci denemede ise 10 yumurta 3 döllenme.. ve son anda döllenme gerçekleşmiş..kalite 2. kalite idi.. ama bebeğim öyle sıkı tutunmuşki bana.. sonuç tek gebelik.. şu an 5. ayımız bitti... inşallah seninde böyle sonu güzel olur.. ben hastaneye tlefon açmıştım döllenme gerçekleşmedi demişlerdi.. 2 gün sonra tekrar arayın dediler..o 2 gün geçmek bilmemişdi..seni çok iyi anlıyorum.. dualarım seninle...

zencefil bazen böyle olabiliyor arkadaşların yazdığı gibi çok yumurta toplansa bile geriye kalmayabiliyor veya 1 tane bile kalsa tutabiliyor canım inşallah seninde 1 tane olsa bile tutar
benimde 9 tane toplanmıştı 4 ü döllendi ama en son 1 tane kaldı ve transfer edildi o da tuttu ama daha sonra kaybettim bebeğimi
inşallah bundan sonra hepimiz için hrşey yolunda gider

mrb arkadaşlar allah bizim gibi olan arkadaşların yardımcısı olsun
benim olayım döllenme sorunu yok ama gelişim olmuyor
hem mikro hem tüp bebek ikisi aynı anda denendi yumurta sayım 33 olduğu için
zaten mikroda direk dölleniyor tüp bebektede döllenme oluyor
ama embriyo gelişimi yavaş ve 3-4 gün duruyor
fragmasyon (ölü hücre) atığı fazla
umarım bebişlerimize kavuşuruz

Bende oleyım 20 yumurta 4 ebrıyo ve transfer gunune kadar 1 tanesı yasadı
ve oda tuttu
1 tane olması yeterlı
allah ol derse oluverır
hıc bırsey anlamzsın
HAAA BIDE O 1 EMBRIYO 2 YE BOLUNDU
IKIZ OLDULARR

ne kadar güzel,hayırlı evlat olsunlar inşallah,Allah uzun ömürler versin.bir tane bile olsa bize umut olacak zaten.bizim üç denememiz var ve hiç döllenme olmadı malesef:1no2:

malesef benimde döllenme problemim var..
ilk denemede 22 yumurta döllenen yok...
ikincide 12 yumurta ve sadece 1 döllenen o tutmadı..
3.denememdede yine 12 yumurta ve sadece 1 döllenen,oda transfer edildi şu an beklemedeyim..
seko arkadaşım bana umut oldun inşallah benim meleğimde tutunur seninki gibi...
ALLAHIM TÜM İSTİYENLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH

hayırlısı,inşallah tutunur sana,güzel haberler verirsin,bize ed umut olursun...

ilk denemem de her şey sçok güzeldi.. 17 yumurta 16 sı döllendi.. 3 transfer ve ikiz gebelik.. ama malesef 19. haftada kaybettim.. ikinci denemede ise 10 yumurta 3 döllenme.. ve son anda döllenme gerçekleşmiş..kalite 2. kalite idi.. ama bebeğim öyle sıkı tutunmuşki bana.. sonuç tek gebelik.. şu an 5. ayımız bitti... inşallah seninde böyle sonu güzel olur.. ben hastaneye tlefon açmıştım döllenme gerçekleşmedi demişlerdi.. 2 gün sonra tekrar arayın dediler..o 2 gün geçmek bilmemişdi..seni çok iyi anlıyorum.. dualarım seninle...

teşekkür ederim irem74,Rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin...:Saruboceq:

zencefil bazen böyle olabiliyor arkadaşların yazdığı gibi çok yumurta toplansa bile geriye kalmayabiliyor veya 1 tane bile kalsa tutabiliyor canım inşallah seninde 1 tane olsa bile tutar
benimde 9 tane toplanmıştı 4 ü döllendi ama en son 1 tane kaldı ve transfer edildi o da tuttu ama daha sonra kaybettim bebeğimi
inşallah bundan sonra hepimiz için hrşey yolunda gider

evet bazen böyle olabiliyormuş ama üstüste 3 kez aynı şeyi yaşayınca çok üzüldük,umutlarımız kırıldı.duyacağımız güzel bir haber olur,bize ümit verir diye soruyorum işte.inşallah hepimiz için güzel günler çok yakındadır...

mrb arkadaşlar allah bizim gibi olan arkadaşların yardımcısı olsun
benim olayım döllenme sorunu yok ama gelişim olmuyor
hem mikro hem tüp bebek ikisi aynı anda denendi yumurta sayım 33 olduğu için
zaten mikroda direk dölleniyor tüp bebektede döllenme oluyor
ama embriyo gelişimi yavaş ve 3-4 gün duruyor
fragmasyon (ölü hücre) atığı fazla
umarım bebişlerimize kavuşuruz
Allah yardımcın olsun....

Canım ya, nasıl sevindim bu mesajı gördüğüme anlatamam. Gerçi taa, 2010 da yazmışsın, umarım sağlıkla büyütüyorsundur bebişini. Benim dün opum yapıldı. 3 yumurta toplandı ama embriyolog bugün istenilen aşamaya gelmediklerini söyledi, yani henüz bölünme falan olmamış. Belki sizinki geç gelişyordur , yarın tekrara arayıp bilgi vereceğiz dediler, bir de yumurtaların biri küçük diye işleme alınmamış dün, bu gün ona da sperm vermişler, bekliyorum. Çok umutsuzdum mesajını okuyana kadar. İnşallah benim embriyolarım da oluşur yarın, bu üzüntü uçar gider de yerini o büyük, kocaman mutluluğa bırakır. Ne kadar zor bir durum bu böyle, umarım dileyen herkesin bebeği olur, bugün bir haber okudum gazetede, kadının biri döverek 4 yaşındaki bebeğini öldürmüş. İçim parçalandı.

Benimde ayni sorunum var arkadaslar.lutfen bu problemi yasayanlar varsa konusalim bilgilerimizi birrbirimizle paylasalim.

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman önce açtığım konuya inşallah ufakta olsa bir umut ışığı yakmak istedim. 18 Ağustos ta 5. kez tüp bebek denemesine başladık, bu kez yumurtalarım yavaş büyüdüler ve daha öncekilerden sayıca da az oldular. 8 tane yumurta toplandı 5 tanesi olgun çıktı ve Allah'ıma sonsuz şükürler olsun ki 2 tanesi döllendi. Bugün 3.günleri ve transfer için haber bekliyorum. İnşallah sizlere hamilelik haberimi de vereceğim. Rabbim hepimizin muradını en kısa zamanda versin inşallah...

X