BOSH beyaz eşya çelik modelleri kullananlar

uzul29

Guru
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
597
113
arkadaslar,
beyaz eşyaların kararını vermek ne kadar zormuş,
BOSH çelik modellerine bakıyorum acaba kullananlarınız varmı bıraz bilgi istiyorum bosh beyaz esyada iyimi??:uhm:

bende bosch aldım herseyimi memnunum canım dierleri artık kalite düşürdüler bence

siemens le bosh arasında kararsız kaldım fiyat olarakda aralarında pek fark göremedim.

canım benim ki bosch ve hepsi çelik boyama değil. çok memnunum şubatta alalı 1 yıl olacak 7000 lira tuttu.

canım aldıkların çok güzel güle güle kullan bende bosch dan bakıyorum ama annem ısrarla çelik alma sürekli temizlik ister diyor parmak izi su lekesi falan oluyormuş sen kullanıyorsun anlatırmısın temizlğini lütfen canım çünkü bosch dan seçtim herşeyimi ama çevremdekiler etkliyor aldırmıyolar napacam ben ya ufff:gitme:

Buzdolabı dışında gönül rahatlığı ile herşeyini Bosch alabilrisin canım.
Buzdolabında tavsiyem Sharp.

Benimkilerde bosh çelik olanlardan çokkk memnunum cnm

Şimdi parmak izi olmayanlar var,tercihini bu yönde kullan.
Temizlik konusuna gelince,yumuşak çizmeyen az nemli bezle sileceksin.
Ayrıca özel bir deterjanıda var,gri renkte, Cif markalı.

Son düzenleme:
ocaklarda pamrk izi kalıyormuş kapama sıcaktan etkilendiği için henüz ocaklarda parmak izi kalmama özelliğ yokmuş
ama ankastre fırınlarda yalıtım olduğu için bu özellik varmış

kızlar bende bunları begendim ama daha almadım makinada celiği yokmus boshun birde mini fırnları miniminnacık tepsisi oyuncak gibi.fırınımı arçelikmi alsam kararsız kaldım.

Eklentiler

• $MCSA039968_SGS46E08TR_def.jpg
    $MCSA039968_SGS46E08TR_def.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 186
  • $MCSA042451_WAE244S1TR_def.jpg
    $MCSA042451_WAE244S1TR_def.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 126
  • $MCSA035855_KDN40X73NE_def.jpg
    $MCSA035855_KDN40X73NE_def.jpg
    3,1 KB · Görüntüleme: 117
annemin herşeyi bosch ve paslanmaz çelik..ankastre
çok memnun.. yanlız fırının tek tepsisi vardı.gitti bir tane daha aldı..

bu arada boyama olanlar leke yapar arkadaslar.. paslanmaz çelik hiç parmak izi tutar mı?
onun özelliği o zaten.. baska markalarda dikkat edin ama boschta boyama , gümüş falan yok zaten..

bu arada benim bekar evimde sharp marka buzdolabim var. paslanmaz çelik. çok memnunum. 2 senedir kullanıyorum.ve 1 bardak salçalı yağı üzerine boca etmedikten sonra kir yaptığını görmedim. sadece iş olsun diye rutin temzliklerde siliyorum

bnmde bulaşık ve çamaşır makinalarım bosh çelik modellerinden çokk memnunum parmak izi derdi falanda yok alcak olanlar teredüt etmesinler derim bn

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için bende aldım bosch dan çamaşır makinamı digerlerinide alacaz kısmetse daha dügüne var nasıl olsa :):)

Son düzenleme:
arkadaslar,
beyaz eşyaların kararını vermek ne kadar zormuş,
BOSH çelik modellerine bakıyorum acaba kullananlarınız varmı bıraz bilgi istiyorum bosh beyaz esyada iyimi??:uhm:

şu anda en iyi markalardan biri bosch ben çamaşır makinesi,buzdolabı,set üstü ocak,bulaşık makinesi,elektrik süpürgesi hep bosch marka kullanıyorum hem ürünler güzel hemde servis olayı çok iyi ve ilgililer hemde sanırım şu ara hediye kampanyası var

annemin bütün beyaz eşyalarını yeniledik hepsini bosh aldık.
Fırını acayip iyi annem sürekli bieşy pişiryo bak nasıl kabardı diye çağırıp duruyo beni:)
Özellikle bozdolabında bence marka çok önemli değil hepsi soğutur sonuçta...
Ama bulaşık makinasında bosh ve simensten başka bir şey alırsanız çok pişman olursunuz tüm camlarınız çizilir..

annemin bütün beyaz eşyalarını yeniledik hepsini bosh aldık.
Fırını acayip iyi annem sürekli bieşy pişiryo bak nasıl kabardı diye çağırıp duruyo beni:)
Özellikle bozdolabında bence marka çok önemli değil hepsi soğutur sonuçta...
Ama bulaşık makinasında bosh ve simensten başka bir şey alırsanız çok pişman olursunuz tüm camlarınız çizilir..

canım annene min fırınınımı kullanıyor boschun

kızlar ben aranıza dün katıldım.yorumlarınızı sürekli takip ediyodum.gerçekten çok faydalı bir site olduğunu düşünüyorum.ben de çeyiz için beyaz eşya bakıyorum ve karar veremedim arçelik mi bosch mu diye.ama sanırım bosch en iyisi diyosunuz???

kizlar bu konuyu baya arastirdim nette ne derece dogru bilmiyorum ama..arceligi kimse tavsiye etmiyor,eski kalitesi yok denilmis..boschtan memnun olan cok kisi var..ama bi arkadasin yazdigi gibi buzdolabini tavsiye etmemisler..tuhaf sesler cikartiyormus.
siemens ve bosch u tavsiye ederim.boschta suan nisan sonuna kadar indirim var.kacirma derim..

evet bosch buzdalaplarından tuhaf sesler geliyor ve öyle küçümsenecek sesler de değil.ilk aldığımızda gece eve hırsız girdi sandık.abartmıyorum valla.tak tuk.çatır çutur sesler geliyor dolaptan.ertesi gün hemen bayiye geri gittik meğer dolap buz kırıyormuş.ama odun kırsan bu kadar ses çıkmaz.her gelen misafirimizi de uyarıyoruz dolap bu şekilde korkmayın diyeburda bi arkadaşımda da var bosch buzdolabı ve aynı sesler onda da var.benden söylemesi bence almayın.

X