Şampuan ve Saç Kremleri yıpranmış saçlar

859

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
228
1
................................

Son düzenleme:
aslında hiçbiri şampuanların cogu reklam sen sacının yapına göre şampun secip kulanacaksın bilirsinizkı kremlerin cogu sacları cok döker daha yumuşak bi şampuan kulanacan birsüre fönden jöle gibi kimyasal maddelerden uzak duracan saclarını yıkadıktan sonra birkac damla limolu veya elma sirkeli suyla durulaman yeterli olucak

sirkeli su parlak görünmesini saglıyor bildigim kadarıyla ama limonlu suyu bilmiyorum o ne etki gösteriyor?

LİMON SAÇI İÇTEN İÇTEN ÇÜRÜTÜR DİYE DUYMUŞTUM ohaoldumsmile dikkat edin olumunekankayizsmile

reklamlarda görünen hiçbi şampuan sanıldıgı gibi bir onarma yapmaz bence ben çoğunu denedim yapanı da görmedim.... bazı ekstra maskeler bi nebze toparlanmasını ve yumusak olmasını saglar ama tamamen cözüm değil kestirmekten baska cagre yok malesef :KK43:

ben de öyle düşünmştm de b şansımı deneym dmstm =( cok sagolun

ben de seninle aynı durumdayım saçlarım da berbat durumda neredeyse tüm şampuanları ve saç onarıcı ürünleri kullandım diyebilirim ama sonuç koca bir sıfır oldu benim için.en sonunda usandım,gittim hiçbir özelliği olmayan normal bir şampuan aldım marketten onu kullnıyorum.sadece defne garlı maske saçlarımı biraz toparladı gibi o kadar.hele bitkisel şampuanlara tövbe ettim resmen.saçının diline göre şampuanını sen belirle.

Son düzenleme:
sebamed onarıcı bakım şampuanını öneririm.

Sebamed Onarıcı Şampuan:
Kuru, boyalı, yıpranmış saçlar ve hassas saç derisi için ekstra bakım ve koruma sağlayan Sebamed onarım şampuanı,
İçeriğindeki bitkisel onarım kompleksi sayesinde, perma boya ve fön gibi etkilerden hasar görmüş saça elastikiyet, nem ve parlaklık kazandırır.
Guar bitkisinden elde edilen Biopolimerler, saç telini zararlı etkilerden koruyan bir mikrofilmle kaplar.
Doğal süt proteini ve yoğun nemlendirici Na-PCA ile hem saçı hemde saç derisini yoğun bir şekilde nemlendirir, yıpranmış saç yapısının onarılmasına yardımcı olur. pH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin asit örtüsünü ve sağlığını korur.

Dökülmeye karşı en iyi şampuan foltene olup ne zaman saçımda dökülse kullanır bir aydada sonuç alırım. Arkadaşım denedi o da memnun kaldı. Bakım içinse BC set öneririm.

sagoluun aylin bahsettigin sampuanı nerede bulabilirim.?aktarlarda mı eczanelerde mi marketlerde olur mu??

X