Acil ...Anadolu Yakası Genel Cerrahi (Guatr ameliyatı için)

tunusia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
9
0
46
arkadaşlar bende multinodüller guatr var ve nodüller çok büyük. ameliyat olmam gerekiyor fakat istanbulda ne bildiğim bir hastane ne de bir endokrin-tiroid cerrahi yada genel cerrahide olabilir. kısa zamanda ameliyat olmam gerekiyor . lütfen yardımmmmm

malesef hala ameliyat olmadım. ama bir doktor buldum galiba. hospitaium çamlıcada dr. ali rıza şahap barlas. dün görüştüm . gayet ilgiliydi . ama bu arada tavsiyeleriniz varsa acil bekliyorum.bilmiyorumkismile

ben yeni gördüm oldunuz mu bilmiyorum ama bilgi vermek istedim.. ben de 08.02.2010 tarihinde ameliyat oldum. Benim nodülüm şüpheliydi biyopsi kesin bişey söyleyemedi ameliyat edilmeli kararı çıktı ve tiroid bezimin yarısını aldılar.. Hastanemden doktorumdan da çok memnunum... Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Yr. Doç. Dr. Baki EKÇı doktorum.. kesinlikle tasviye ederim... Umarım iyileşirsiniz en kısa zamanda... Geçmiş olsun...

malesef hala ameliyat olmadım. ama bir doktor buldum galiba. hospitaium çamlıcada dr. ali rıza şahap barlas. dün görüştüm . gayet ilgiliydi . ama bu arada tavsiyeleriniz varsa acil bekliyorum.bilmiyorumkismile

Tunusia annemde de nodül var bizde doktor ali rıza şahap barlas'a gittik. sen ameliyat oldun mu o doktora olduysan menun kaldın mı tavsiye eder misin.

daha yeni tiroid operasyonu geçirdim Doç.Dr. Hasan Fehmi Küçük doktorumun adı gayet iyiyim tavsiye edebilirim Kartal Lütfi Kırdarda.

Kızlar merhabalar, ben kıl dönmesi ameliyatı için Medical Art'ta Dr. Ali Rıza Şahap Barlasla görüştüm. Hiç tanımadığım, kimseden de duymadığım için çok güvenemedim. Aranızda onu tanıyan, ameliyat yaptıran oldu mu hiç?? Yardımcı olursanız bana çok sevinirim :)

X