ilk tüp,mikroenjeksiyon veya aşılama yöntemi ile hamile kalmayı başaranları bekliyorz

humus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
198
5
haydi arkadaşlar ilk denemelerinde başarıyı yakalayanlar hikayelerimizi paylaşalım :) hem hangi doktorların hem de hangi merkezlerin başarı oranı daha yüksekmiş oranlarını görmüş olalım :emir_bebek:

Son düzenleme:
çok sevindim inş umutla bekleyen tüm arkadaşlarımızında haberlerini alırız. ben art - dr senai aksoy da tedavideyim .

benimde ilk denemem benimki daha cok yeni bende anatoliada hakan yaralının hastasıyım...

bizimde ilk tüp bebek denemesiydi, sebepsiz infertilite teşhisi konmuştu , anatolia tüp bebek merkezinde bülent tıraşın hastasıydım arkadaşlar ikizlerimize hamileyim şuan 13. haftamızdan gün almaya başladık, Allahım tüm isteyen herkeze nasip etsin bizlerede sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.. Sevgilerimle...

ayy kızlar çok sevindim benimde ilk denemem yarın transfer olucak ( amerikan hastanesinde dr. senai aksoy ) sizden ricam transfer sonrası neler yaşadınız neler hissettiniz nasıl kendinizi korudunuz paylaşabilirmisiniz?

bizimde 1 ay kaldı kıslar 1 ay sonra başlıyoruz Allahım izin verirse... umut tüp bebekde ulun uluğ bey.... inşallah tüm isteyenler kavuşurlar inşallah bebişlerine... :Saruboceq:

kızlar allah izin verirse bende bu ay jinemed teksen beyde tadavi olcamö yani tüp bebek yaptırcağız kızlar tüp bebekmi yoksa mikro enjeksiyonmu kararsız kaldım ben ikiz istemiom bitane olsun hayırlısıylan

Onu dr. Konustugunda senin icin en iyisi hangisi ise onu uygular zaten canim . Bende 5 + 2 gunlugum :)ilk ultrasonumu bekliyorum

Onu dr. Konustugunda senin icin en iyisi hangisi ise onu uygular zaten canim . Bende 5 + 2 gunlugum :)ilk ultrasonumu bekliyorum

canım rabbim kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza cok heycanlıyım umutluyum

merhaba kızlar ben agustos ayında ılk denemede hamıle kalmıstım fakat 2.5 aylıkken kalbı durdu yavrumun:KK43:
şimdi tekrar basladık salı gunu yumurtalarım toplanıcak hayırlısıyla
amerikan hastanesi doktorumda cengiz bey

Kizlar insallah bende sizler gibi buraya su kadar zamandir hamileyim yazisi yazarim o günü sabirsizlikla bekliyorum dualarim sizlerle sizlerinkide benimle olsun lütfen

kızlar benim de ilk micro denemem olcak kısmet olursa haftaya başlıyoruz.brüksel tüp bebek merkezi dr. yücel karaman. inşallah bende en geç 1 ay sonra buraya müjdemi yazarım opuyorumnanaktan

kızlar bende jinemedde yapcam tüp bebek inşallah teksen beyude daha önce yaptıran oldumu yorumkları yazarsanız sevinirim

alman hastanesı doc.dr ulun uluğ .suan 18+2gunluk hamıleyım

kızımın doktoruda ulun uluğ.şu anda 11 aylık .ilk mikroenjeksiyon denemesinde kavuştuk çok şükür.bu güzel duyguyu mucizeyi allahım tüm isteyenlere nasip etsin.dualarım sizlerle.

ayy kızlar çok sevindim benimde ilk denemem yarın transfer olucak ( amerikan hastanesinde dr. senai aksoy ) sizden ricam transfer sonrası neler yaşadınız neler hissettiniz nasıl kendinizi korudunuz paylaşabilirmisiniz?

çok büyük değişiklikler beklyip kendini sıkıntıya sokma.be iki aylık hamileyken nbile bi belirti yoktu.sadece tahlil gününden önce ,transferin 8.günü kanama oldu.başarısız oldu zannettim ama tutunma kanaması imiş .o yüzden iyi düşün iyi olsun.canım allah hayırlısıyla güzel haberlerini duyursun bizlere. kaç embriyo transfer edecekler bilmiyorum ama kendini şimdiden hamile gibi hisset.çünkü içinde bebişlerin var.

ilk denememde hamile kaldım. konya euro fertil drum dilek hanım. sebepsiz infertil diyorlardı ama eşimin morfoloji sorunuda vardı biraz.

X