Yumurtalık kisti olanlar?

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
40
gecen ay ki adetimden once 5cm lik ikistim old ögrendim sonra adet oldum doktorum bi sonraki adete cagrdı beni adetime 1 hafta kadı ama yumrtlama günümden beri gögslerim cok sisti ve sızlıyolar bunun hamilelik beliritisi olmasını cok istyorum ama bi yerde okudum kistte yapıyomus sizde bole ibşey yasadınız m

ktg merhaba evet sızlamak ne kelime sol tarafıma yatamadım günlarce dıurumumuz aynı kist ve haftaya ayıın15i adet günüm iki gündür gögsümdeki acı geçti bende ümitleniyorum ama adetgünümü beklemek varya ne zooor
bari kistten kurtulmuş olalım canım geçmiş olsun

senni kistin ne kadar bide kistenmidir diyosun yani sen anlamadım olmasın bebekten olsun ne olurrrrrrrrrrrrrrr

bu arada bnm de ayın 15 de

ktg kisttenmidir bilmiyorum sadece sendede aynı şikayeti görünce acaba dedim benim şüphemi söyleyim tahlil sonucumda 1 ay önce e2 664 cıkmıstı yani östrojen intten araştırdım östrojen içeren gögüs büyütücü kremler bile varbana kalsa suçlu e2 ama iki gündür yok oldu adet olmazsamda ayın 20 gibi dr a gidicemaslında gögsüm sisip acıdıkça hamilemiyim diyordumkiiii agrı gitti ne yapıyorsak beynimize kasık ta ara ara igne gibi batma var rica etsem tahlil sonucuna bakarmısın

benim kistimede 5cm dedi haftaya adet olursam bitince olmazsam birkaç gun sonra gel dedi basit kistmiş kist gitmemişse ameliyat düşünüyor dr sana neler dedi

bana bisey demedi bnm 2 ay öncede cıkmıstı 3 cm di dogum kont hapı kulandım gecti 1 ayda ondan sonra klomn kulandım klomn kist yaptı bnde adet olunca gidicem tabi insallh olmamda kist gitmemişşse dogum kont hapı malesef bu kadar cocuk isterken de onu kulanmak cok koyuyu ama mecbur

Kızlar merhaba ben de bir ay Klomen kullandım adet olunca gittim ki kist olmuş. 2,5 cm'miş. Bana da doğum kontrol hapı verdi kullanıyorum bakalım. Sizce bu kist bir ayda geçer mi? Geçince yine Klomen kullanıcam bir ay daha deniycem. Olmazsa aşılama. Zaten bir ay kaybettim inşallah daha fazla uzamaz da bir an önce çocuk çalışmalarına devam ederim :kedi:
Ne dersiniz geçer mi bir ayda kistim?

gecer cnm bnmki 3cm di 1 yada gitti ama düzenli iç saati saatine bbi ark 6 cm di birininde 3 cm lik iki taneydi onnukide gitti bu dogum kont hapı iyi cabuk gidiyo bu klomn yapıyo malesef bnmde bu ay 5 cm oldu klomnden günde 3 tane içmiştm birazda oun etkisi var sasnırım

Bu Klomeni de kullansak bir türlü kullanmasak bir türlü ne yapacağımı şaşırdım vallahi. Ben bir ay daha deneyip bırakıcam. Ondan sonra rahim filmi, aşılama... Tüp bebeğe kadar yolu var ne yapalım senağlama

Kızlar selam yukarıda yazmıştım kistten dolayı doğum kontrol hapı kullanıyorum. Hapın bitmesine iki gün var daha ama benim bu sabah adet ağrısına benzer ağrılarım başladı. Ama bildiğim kadarıyla hap bitmeden adet olunmuyor hatta üstünden birkaç gün geçmesi lazım. Benim bu ağrılarım kistten dolayı olabilir mi? Lütfen cevap verin kafam çok karıştı bilmiyorumkismile

canım oncelıkle merhaba benımde gecen sene aynı sorunum vardı doktorumun bana verdıyı dogum kontrol hapı yarı olmadan ben adet gordum sen ıstersen bı doktoruna sor ama benım kıstlerımde aynı adet olacakmısım gıbı sancı yapardı

Kızlar selam yukarıda yazmıştım kistten dolayı doğum kontrol hapı kullanıyorum. Hapın bitmesine iki gün var daha ama benim bu sabah adet ağrısına benzer ağrılarım başladı. Ama bildiğim kadarıyla hap bitmeden adet olunmuyor hatta üstünden birkaç gün geçmesi lazım. Benim bu ağrılarım kistten dolayı olabilir mi? Lütfen cevap verin kafam çok karıştı bilmiyorumkismile

kist kasıklarda batma gbi agrı yapar bnde öyle olmuştu.. bitkisel karısım caylarından kullanmanı tawsiye ederim bana iyi geldi bayanssulusmile

Kızlar şimdi de kahverengi akıntım başladı. Sanki vücudumdan kisti atıyorum gibi. Böyle bir şey olabilir mi? fisfisfis

Kızlar şimdi de kahverengi akıntım başladı. Sanki vücudumdan kisti atıyorum gibi. Böyle bir şey olabilir mi? fisfisfis

kist adet tam basladıgnda atılıyomuş o yogun kanamalar oldgu zamn.. senin adet baslangıcından dolayı olabilir kahwerengi akıntıı.. hapın bitmeden nasıl oluyo onu da anlamadım yaa akannehir

ıyi ama daha adetimin 20. günü. Ben 28 günde bir adet olurum. Daha çok erken yani. Niye böyle oluyo yaa bilmiyorumkismile

İyi ama daha adetimin 20. günü. Ben 28 günde bir adet olurum. Daha çok erken yani. Niye böyle oluyo yaa bilmiyorumkismile

bilmiyorumkismile bnde anlam weremedim kiii hamile kalma durumu war mı?? burdan okuyoruz yerlesme kanaması falan deniliyo ya o olabilir mi ki bilmiyorumkismile

Valla korunmadan o kadar uğraştım hamile kalamadım korunduğum ay kalırsam ne gülerim ben şimdi :roflol: :roflol: yok canım yaa hamile değilimdir kistin eriyordur diyenler oldu ama internette de baktım hiçbir şey bulamadım bu konuyla ilgili. En iyisi doktora gitmek olmazsa yarın gideyim sorayım. Çünkü bu devam ediyo duracak gibi değil. :nazar:

Bu arada kisti olup hapla kurtulan olmadı mı hiç? Niye yardımcı olmuyor onlar ? :eek:klava:

X