Burun kanaması

sedusa

sabrın sonu RESET,tir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
281
0
42
merhaba arkadaşlar bi sorunum var durduk yere burnum kanıyor hemen hemen her gün oluyor neden olabilir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.. çocuklardan dolayı hastaneyede gidemiyorum baş ağrımda çok oluyor ona bağlı olabilirmi yardım

damarın çatlamış olabilir canım.erkek arkadaşımında üstüste kanaması olmustu doktor damarın çatladığını bu yüzden kanadığını söylemişti.bence bi doktora gitmelisin en kısa zamanda

merhaba arkadaşlar bi sorunum var durduk yere burnum kanıyor hemen hemen her gün oluyor neden olabilir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.. çocuklardan dolayı hastaneyede gidemiyorum baş ağrımda çok oluyor ona bağlı olabilirmi yardım

burun kanamanzı çok sık oluyorsa bence ilk önce kbb dr gitmelisiniz ama eğer vaktinzi yoksa arada kanamalarınız olduğunuz zaman tansiyonunuza baktırmanızda fayda var..

damarın çatlamış olabilir canım.erkek arkadaşımında üstüste kanaması olmustu doktor damarın çatladığını bu yüzden kanadığını söylemişti.bence bi doktora gitmelisin en kısa zamanda

ya ne tür bi tedavi uyguladılar aceba anlatırmısın

burun kanamanzı çok sık oluyorsa bence ilk önce kbb dr gitmelisiniz ama eğer vaktinzi yoksa arada kanamalarınız olduğunuz zaman tansiyonunuza baktırmanızda fayda var..

evet ya o da olabilir hiç aklıma gelmedi baş ağrım da çok oluyor yüksek tansiyon baş ağrısıda yapıyordu galiba

Hemen bir KKB uzmanına danışın
Yüksek tansiyon yada damar çatlaması olabilir
Damar çatlaması varsa o damarın dağlanması gerekir Geçmiş olsun

damarını yaktılar canım yani o çatlak yeri kaynattılar die bilirim.uzun bi işlem değil.yani öyle ameliyete günlerce doktora gitmene fln gerek yok

hepinize teşekkürler arkadaşlar anca sömestr tatilinde gideri bakalım neymiş sorun çok sağolun

X