Saç Uzatma Yöntemleri Entele spreyi

ben almıştım.kullandım bi kere tüm saç diplerime sıkmıştım.bi sprey bitmişti.ama sonra enteleden korktugum için bıraktım.ama bence seyreltmişilerdir.içindeki entele miktarı azdır yani

aynen bende kullandım ama ben de korktum bıraktım ayrıca benim aldığım şişe küçücüktü çok azdı ve 20 liraydı.değmez diye düşündüm üstelik zararlı fln .. bilmiyorum devam etsemiydim?

aynen bende kullandım ama ben de korktum bıraktım ayrıca benim aldığım şişe küçücüktü çok azdı ve 20 liraydı.değmez diye düşündüm üstelik zararlı fln .. bilmiyorum devam etsemiydim?

aynen canım bende yitmi liraya almıştım.ama enteleyle ilgili bi sürü kötü senaryo okudugum için korktum ben.yok göze gelmicek yok yüzde kalıcı izler filan.ki yaparken kaçırıyodum yüzüme.korkuyodum ondan sonrada bıraktım.

yaaa o zehirliymiş aktar gözüne kaçar kör eder dedi...allah korusun satmıyolarmış o yüzden hiç burda yok...ben de asla yapmam zaten her şeydenn önce sağlıkk

yaaa bu entele mucizesinden ben deeee faydalanmak istiyorum ama bi türlü bulamadım:KK43: kızlar bence abartılıyo yaa. herhangi bi saç spreyi de göze girince kör edebilir. ya da saç boyası da açık yaralara gelince çok kötü şeylere neden olabilirr. sadece alışık olmadığımızdan korkutuyo bizi.. entele otu... adı bile ürkütücü:KK70: büyücü otu gibim:KK70::KK70::KK70:

valla bende kullandım aktardaki kız ben denedim uzattı dedi hatta zehri alınmış falan dedi zararsızmış aynen bende 20 tl ye aldım bi kullandım bide baktım bitmiş sadece diplere sürdüm yani bişey anlamadım tabi haliyle tek kullanım olduğu için bişey anlamadım uzattığını sanmam hiç tafsiye etmem yani her kullanım için 20 tl verip almanız lazım oda uzatırmı belli değil

X