Astronot Mont Kullananlar

TaKinTi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
293
1
mrb arkadaşlar. aranızda muhakkak kullanan vardır astronot mont. ben cok dısarı cıkmıyorum ama cıktıgımda da tasıma cantasında rahat edemiyor hemen aglıyor kuzum battaniyeye sardıgımda da tasımak zor oluyor. yarım monta gore daha iyi geldi bana. ama sizin de görüşlerinizi almak istedim şişme gibi olanlar mı iyi kadifemsi olanlar mı? bi de kızım 62 cm. hangi boyunu alsam daha uygun olur? şimdiden teşekkürler
buyrunnnnnnnnn

canım astronotu yeni aldık biz, şişme olanlardan. henüz çok fazla kullanamadık ama özellikle kızımın pusetiyle dışarıda rahatça yürüyebilmek için aldık, memnun kalacağımızı düşünüyorum. montu da var kadife, hediye gelmişti. çok kalın değil ama, onun da yeri ayrı. kısa süreli dışarıya çıkacağımızda onu kullanıyoruz. yani arabadan eve geçilecek durumlarda. ama onunla dışarıda uzun süre kalmamız mümkün değildi.. hangi doğrultuda kullanacağına ve tabii ki yaşadığın yere bağlı birazda..

Canım biz de şişme olanlardan aldık. Gerçi hiç dışarda dolaşmıyoruz, genelde arabadan eve girene kadar ama yine de işimize yarıoyr. Ankara çok soğuk oluyo çünkü. Bedenini de 6-9 aylık aldım ben mart sonuna kadar kullanacağımı düşünerek. Bi de kalın kıyafetlerle de olması için. Ama selina'nın dediği gibi ağzına giriyor önden fermuarlı şeyler :)

o montlarni cok cesidi var mesela ici fo$ fo$ adi ney tam bilemedim onlar baya sert kaliyo cocuklarin üzerlerinde yumusak olanlar var iki kat yünlü leri var
ben onu kullaniyorum iki kat yünlü coook memnunum hep hevesimi vardi saten kullaniyorum seve seve

bence yumusak olan astronatdan al..insallah anlatabilmisimdir

bende aldm şişme olanlardan cok memunum ankara evet cok soguk:KK70: ama heryerini kapıyo ayakları elleri heryer kapanıyo.sıcacık oluyo ben memunum

bize almanyadan hediye gelmişti doğmadan... dışı kumaş içi polar çok sıcak tutuyor... boğaz kısmından ayaklarına kadar çıtçıtlı çok kullanışlı birşey... ama benim sıpanın boyu uzadığı için artık capri gibi oluyor ayak kısımları kaydirigubbakcemile3 idare ettiği kadar giydireceğim çünkü onu ne zaman giydirsem hemen uyuyor :)) işin aksi tarafı o kadar aradım ve izmirde malesef bulamadım öyle... diğerlerindende o hışır hışır olanlardan da ben hoşlanmıyorum :KK43: artık sonrasında alt tarafını daha iyi giydirip üstüne mont giydiririm herhalde :bbo:

ben de hem kısa mont var hem astronot ikisinden de memnunum ben...cok soguklarda astronot iyi oluyor ama havalr suan iyi gidiyor altını kalın giydirip normal montu giydirince dsaha rahat oluyor tasıması
bana göre..

mrb arkadaşlar. aranızda muhakkak kullanan vardır astronot mont. ben cok dısarı cıkmıyorum ama cıktıgımda da tasıma cantasında rahat edemiyor hemen aglıyor kuzum battaniyeye sardıgımda da tasımak zor oluyor. yarım monta gore daha iyi geldi bana. ama sizin de görüşlerinizi almak istedim şişme gibi olanlar mı iyi kadifemsi olanlar mı? bi de kızım 62 cm. hangi boyunu alsam daha uygun olur? şimdiden teşekkürler
buyrunnnnnnnnn

şöyle bi hesaplama yapalım,nisan ayına 3-4 ay var.kızın 62, ortalama 68 olur boyu.Ama kızın iri ise,9-12 ay,daha rahat eder kanımca...

ankaranın havasından dolayı bende mont giydiremedim ve astronot aldım.
1. aydan itibaren astronot kullanıyorum oğluma.
1 yaş için olanını almıştım kalın giyer sıkmasın diye. ilk başta biras büyük geldi ama şu an 3 aylık ve tamamını dolduruyor nerdeyse. benim bebeğim biraz iri tabi :-) ben çok rahat ettim valla tutarken falan büyük geldiği için daha rahat korkmadan taşıyabiliyosun. tavsiye ederim.

şöyle bi hesaplama yapalım,nisan ayına 3-4 ay var.kızın 62, ortalama 68 olur boyu.Ama kızın iri ise,9-12 ay,daha rahat eder kanımca...

çok tombalak değil 6 kg yada o civrlarda tam emin deilim. 68 beden yazanlardan alabilirim heralde o zaman.

ben şu modeli begendim ama 68 beddeni tükenmiş:KK43:

☞ Happy Baby Organik Kadife Kapişonlu Astronot Tulum; CGB058 : BebeShop - Bebek Giyim, Bebek Kıyafetleri, Bebek Ürünleri, Bebek Giyimi, Chicco, Oyuncak

şekercimm ben dora 40 günlüktü kullanmaya başladım çokta memnunum sıcacık tutuyo ben özellik le büyük aldıım ayakları falan içinde kalıyo şuan elleride içinde ama baya koruyo soğuktan ...

yaa ne güzel anlatıyorsunuz hayran kalıyorum inanın..
çünkü benim yaramaz oğlumun normal montuda var 2 tane astronot montuda var mümkün değil o astronotu giydiremedim sıkıntı geliyor çocuğa delirtecek beni kaydirigubbakcemile3 diğer montları giyerkende ağlıyor ama zorla sokuyorum kolunu ne yapacağımı şaşırıyorum çocuğumu dışarı çıkarırken..çok keyfine düşkün ve sıcağı hiç sevmiyor..neyse diyeceğim o ki ben astronotu küçük almıştım şimdi giysin diye hiç giymeyince gittim 12-15 aylığı ile değiştirdim bari ilerde giysin diye..
üff çok konuştum ama bana bebişimi giydirmek dedinizmi sıkıntı basıyor tam yaz bebeği olacakmış ama üzgünümmafoldumbennaniknanik

ankaranın havasından dolayı bende mont giydiremedim ve astronot aldım.
1. aydan itibaren astronot kullanıyorum oğluma.
1 yaş için olanını almıştım kalın giyer sıkmasın diye. ilk başta biras büyük geldi ama şu an 3 aylık ve tamamını dolduruyor nerdeyse. benim bebeğim biraz iri tabi :-) ben çok rahat ettim valla tutarken falan büyük geldiği için daha rahat korkmadan taşıyabiliyosun. tavsiye ederim.

canım bende almayı düşünüyorum acaba 1 yaş olanını mı alsam uzun süre kullanması açısından senin bebeişin kilosu kaç acaba

ben doğduğundan beri kullanıyorum kadife değil yalnız benimki astronotu giyip gezip duruyoruz ne soğuklarda gezdim gram üşümedi valla ben çok memnunum 0-3 aylıktı benimki şimdi küçük geliyor 6-9 almayı düşünüyorum hatta

Benim kızımında var astronotu yeni aldım ben 3 aylık olanından kızım şuan 2,5 aylık ama büyük geliyor kolları ve ayaklarıo üzerisinde kayboluyor ..
Bizim astronotumuz kadife içide yünlü gibi çok sıcak tutuyor ayaklarıda elleride kapalı sadece yüzü dışarıda kalıyor bende çok memnunum..

daha önce yazdığımda sadece 1 kez kullanmıştık. şimdi tecrübelerime dayanarak diyorum ki : yaşasın astronot hihoyyyt haftasonları evde durmaz olduk :eek:. kızım da pusetinde uyuyor güzel güzel maaşallah . gece de uyumaya devam oksijeni alınca.. fermuar kısmı biraz sıkıntı, evet. ama yine de iyi ki almışız dedik her dışarıya çıkışımızda. kaydirigubbakcemile5

sadece dışarıda kullanıyoruz ama.. aksi halde terliyor ne de olsa.. evden arabaya giderken montunu giyidiryorum, arabada çıkartıyorum, arabadan inip yürüyeceğimizde astranotunu giydiriyorum..tavsiye ederim..

Hediye gelmişdi ve büyük die giydirmemiştim hiç deli gibi..
Gçen gün kuzenime gittik,dönüşte yürüyerek gelicekdim..5-10 dk.filan mesafede eve..
Bugün giydiricem büyükde olsa dedim ve giydirdim..
Aman yarabbmm,süper bişemiş bu montlar..
Büyük,elleri ayakları içerde kalıyo ama sıcacık ve oğlum rahat içinde..ayrıca çokda rahat taşınıyo bebekler..

X