Bebek Beslenmesi kızlar medela marka süt sağma makinası kullanan varmı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cerensesil

canım kızım melisim
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
1.121
3
40
kızlar ben çalışıyorum bu makineden alıcamda nasıl sağıyo bilginiz varmı?:ecrin_bebek:

nerden duydun kiz o markayi :) burda en birinci marka lansinohdanda iyi diyolar doktorlar ebeler görümcem kullandi 4ay cok memnundu iki gögüsünü birden sagardi o

ben ilk 1 ay kullandım.süper medela elektirikli.ben çok memnun kaldım.yurtdışında kullanmıştım.türkiyeye gelince.araştırdım kiralamak çok pahalı geldi bana.

Medelanın mini elektrikli modeli var onu kullanıyorum. Ama ben genelde emzirme bitince kalan kısmını sağmak için kullanıyorum. Çok fazla çıkmıyo onun için. iki göğsümden anca 30 ml. çıkarabiliyorum.
Ama kullanan diğer arkadaşlar çok memenun olduklarını söylüyolardı ben de zaten onun için almıştım.

ben ilk 1 ay kullandım.süper medela elektirikli.ben çok memnun kaldım.yurtdışında kullanmıştım.türkiyeye gelince.araştırdım kiralamak çok pahalı geldi bana.
canım ben işyerinde sağıcamda benim için hızlı sağması önemli hızlı sağıyomu?
Medelanın mini elektrikli modeli var onu kullanıyorum. Ama ben genelde emzirme bitince kalan kısmını sağmak için kullanıyorum. Çok fazla çıkmıyo onun için. iki göğsümden anca 30 ml. çıkarabiliyorum.
Ama kullanan diğer arkadaşlar çok memenun olduklarını söylüyolardı ben de zaten onun için almıştım.

canım ben tirleyle iki göğsümden 130 ml sağıyorum.acaba bu makine hızlı sağıyomu?

canım ilk ay bende kullandım arkadaşım getirmişti... sütün durumuna göre geliyor ve en hızlı ayarında göğüslerin doluysa yeteri kadar ikisini birden tak 10 dakikada tamamdır... ayrıca meme ucundaki gözenekleri daha iyi açıyor ve bebiş sonra daha da rahat emiyor.... kesinlikle tavsiye ederim

canım benim var kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim ..
zten hız ayarı var istediğinde hızda sağabiliyorsun ilk zamanlar az geliyor gözenekler kapalı olduğu için sürekli sağdığın için gözenekler açılıyor ve kısa zamanda daha çok süt çıkıyor..

cerencim ilk 1 ay bu medela elektrikli pilli süt sağma makinası sayesinde ben kızıma sütümü verebildim, memeyi tutturamamıştım çünkü..
şu an kullanmıyorum ama göğüslerin dolu olunca kısa sürede sağabilirsin ben çok memnunum...

Bende kullaniyorum kesinlikle Madelayi tavsiye ederim...

Son düzenleme:
bende madelanin elektriklisini kullaniyorum cok memnunum goguslerim yumusakken bile cok iyi cekiyor

evet ben de işe başladıktan sonra kulllandım elektirikli hem de pilli minisinden ilk başta cahillik pompalılardan aldım çok yavaş sağıyodu ve tam çıkarmıyodu ve canımı acıtıyodu medela süper 10dk 2 göğüsü çok güzel sağıyodu orta boy biberonu dolduruyoudm

ben 4 aydır kullanıyorumtavsiye ederim benim cadım emmiyo sagıp veriyorum

ben hala kullanıyorum medela marka elektrikli süper bi alet:) düzenli sağınca süt arttırıyo sağdıktan bir kaç saat sonra taşıyo sütler bebeişim hastalandı vi ara emmedi beni işte o zaman daha çok anladım değerini

kızlar bende bu medela pompadan alcam benım merak ettıgımde sonrasında sutu nasıl saklayacagım bunu cok merak edyom yardımlarınızı beklıyorum

X