hala regl olmadım ama sancım var

gorkem06

dumadumadum
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
196
5
Kızlar oğlum 6 aylık oldu, ek gıdaya geçtik ama bol bol emiyor da. hala regl olmadım ama dün gün boyu hafif regl sancım oldu, aynen regl oncesi gibi ayaklarım buz gibiydi, bu kez kesin olacağım dedim ama tık tok bilmiyorumkismile hayır, emzirdiğim için bir süre daha adet görmeyebileceğimi biliyorum ama ya bu adet sancısı? bir de korunuyoruz ama hamile kalmış olmaktan delice korkuyorum, prediktörle kontrol ettim negatif cıktı sonuç ama işte tam bir paranoyak oldum ben! regl olsam da rahatlasam!!:sinifsinif:

kızlar dogum sonrası regl olmayı beklerken, bu geçici sancı olayını yaşayanlar var mı? kestane kebap, acele cevap yerimseniben

benimde 6 ay oldu doğum yapalı ve hala sadece emziriyorum diyebilirim,10 gün kadar önce 2 gün bende öyle bir ağrı çektim aha dedim adet oluyorum ama gelen giden yok malesef,bakalım o ağrılar yumurtlama ağrısı olabilir diyorum 1 hafta içinde belli olur

5.5 aydır sadece emziriyorum, arada sancım oluyor, bu sefer kesin regl olurum diyorum ama hala tık yok.

şekerler ben doğum yapalı 10 ay oldu.bende sizinle aynı durumdayım.gebelik testi yapıcam ama hamile olduğumu sanmıyorum. daha ne kadar sürücek bu.olsa bir dert olmasa bir dert .opuyorumnanaktan

benimde 6 ay oldu doğum yapalı ve hala sadece emziriyorum diyebilirim,10 gün kadar önce 2 gün bende öyle bir ağrı çektim aha dedim adet oluyorum ama gelen giden yok malesef,bakalım o ağrılar yumurtlama ağrısı olabilir diyorum 1 hafta içinde belli olur

Kızlar regl oldum nihayet! Sancıların sebebi varmış gerçekten zemuszemus

evvvveetttt bende adet oldum :lepi:

X