Çocuk Hastalıkları bebişim e ıhlamur!!!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

dilasa..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
251
1
40
arkadaşlar bebişim 72 günlük. ıhlamur verebilir miyim acaba çok mu erken..hırıltısı var üşütmüş olabilir diye düşünüyorym..

Canim benim oglusum 41 gunluk. 30 -33 gunlikten beridir veriyorum yaprak ihlamurdan
çok hirildisi var iyi geldi elh. ama içim rahat etmiyor daha kuucuk diyorsan eczanede bebek çaylari (hlamur rezene) var alabilirsin.

ıhlamur dışkıyı yumusatır,bebek zaten anne sütü aldıgı için sulu yapıyor bağırsakalrını rahatsız edebilir

Canim benim oglusum 41 gunluk. 30 -33 gunlikten beridir veriyorum yaprak ihlamurdan
çok hirildisi var iyi geldi elh. ama içim rahat etmiyor daha kuucuk diyorsan eczanede bebek çaylari (hlamur rezene) var alabilirsin.

ya 3-4 günlükkn verenler de varmş ama dediğin gibi insanın içi rahat etmiyor..

benim oğlum 7 buçuk aylık hala wermiyorum çünkü doktoru werme dedi.bitki çayları yasak!!

benim cocuk dr.uda rezenenin yanisira ihlamurda verebilirsin dedi.Bebege zarar verecek bisey yokmus iceriginde

ya verilebilir tabiki bitki çayları bende veriyorum kızıma ama sizinkide çok küçük ya ben olsam kızlar asla vermem..zaten ıhlamur sıcak sıcak içilince etkisini dahada gösterir..küçücük bebe nasil içsin..bebeginiz daha küçük siz bilirsiniz ama yan etkiside dokunabilir

X