berlynn göğüs küçültücü krem

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar nette berlynn adında bir göğüs küçültücü krem buldum.Etkisi kalıcıymış ve 1 ay kullanmak yeterliymiş.Ayrıca bir şişe 1 ay yetiyormuş.Alıp denemek istiyorum.Acaba içinizde daha evvel kullanıpta olumlu sonuç alan varmı?Burada (göğüs küçültücü kremler )adlı başlıkta bir arkadaş da bundan bahsetmiş ve alıp kullanacağını yazmış.Kendisine özel mesaj atıp sordum ama cevap yazmadı.

tatlım ben berlynn küçültücü kremini aldım henüz 5 gün oldu gelişmelerden seni haberdar ederim inş sonuç alabilirim

Çok teşekkür ederim.Bende kimseden ses çıkmayınca aldım ve şu an kullanıyorum.Benim de kullanalı 10 gün kadar oldu.Bakalım sonuç ne olacak.ıkimizde haberleşelim,sonucu yazalım.

ya hiç değişiklik yok gibi bunu bitireyim bidaha almıycam fulirimi denemeyi düşünüyorum yaza evleniyorum da panik yaptım şimdi sırayla deniycem artık biraz küçülsün dikleştirici de alcam ama umudum azalıyo inş işe yararlar ya büyültücüler daha etkili ama küçültücüler çok iyi değil biraz daha kullanalım bakalım

Canım ben sana özel mesaj atmıştım.Aldınmı bilmiyorum.Orada da yazmıştım.Küçülteceği yerde sanki daha da büyüdü.ıyice büyüyecek diye korkuyorum.Ben geçen sene fulirim küçültücüden 2 şişe kullandım.Önce onunda bir işe yaramadığını düşünmüştüm.2 şişe bana 3,5 ay gitti.Benim göğüslerimde hem büyük hem de çok sarkıktı.Daha sonra göğüslerimde küçülme olduğunu farkettim.Bir beden küçülme oldu.Aslında 3 şişe kullanmak gerekiyormuş.Ben tekrar almadım.Akşamları streç film sardım sabaha kadar öyle bekledim.5 gün boyunca günde bir defa sürüyorsun 2 gün ara veriyorsun.Eğer bu berlynnden fayda görmezsem tekrar fulirim alacağım ama bu sefer 3 şişe kullanmayı düşünüyorum.Ben göğüsümü bir beden küçülttükten sonra (TıBETıN GENÇLıK PINARI) diye spor hareketlerini yapmıştım.Bu hareketleri 1 ay yaptıktan sonra göğüslerimde gerçekten bir büyüme oldu.Bu hareketler hormonları harekete geçiriyor.Malesef bütün o binbir zahmetle küçülttüğüm göğüslerim tekrar büyüdü.Küçülttükten sonra da sarkıklık için fındık yağı kullanmıştım ve 2 kg lık dambıllarla göğüs egzersizleri yapmıştım.Böylece göğüslerim hem küçülmüş hem de biraz toparlanmıştı ama bütün emeklerime yazık oldu.Şimdi yeniden büyüdü ve sarktı.Ben yine en başa döndüm.Yalnız dediğim gibi sanki bu berlynn daha da büyüttü gibi geliyor bana.Ben kullanalı 2 hafta oldu.Bende de bayağı sarkıklık var.Ben de senin gibi küçülttükten sonra dikleştirici kullanmak istiyorum ama tekrar büyütmesinden korkuyorum.

evet canım mesajını aldım bende hala değişiklik yok bitsin fulirim alcam kaç şişe olursa razıyım ömür boyu da kullanabilirim fındık yağını nasıl kullanmıştın krem kullanırken deneyebilir miyim?

Bence fındık yağını şimdi bu küçültücü ürünleri kullanırken kullanma.Belki ürünlerin etkisini etkileyebilir.Fulirimi de kullan(3 şişe) ondan sonra fındık yağı ile toparlarsın.Fındık yağı biraz sıkılaştırıp toparlıyor ancak bırakınca eski haline dönüyor.Bu berlynn hiçbir etki yapmadımı?Bana da küçülme pek yok gibi geliyor.Ama biraz sıkılaştırdı.Ürünü sabah akşam sürüyorum ve mutlaka streç film sarıyorum.Yani göğüslerimde devamlı streç film sarılı.Çok ümitle almıştım.Sitesinde eğer doğruysa küçültücü kullanan birisi sadece 2 hafta kullandığını ve sonucun mükemmel olduğunu yazmıştı.Ben de bu kullanıcı yorumlarına inanarak aldım.

Son düzenleme:
kızlar sonucları yazın lutfen
benıkılerde berbatmafoldumben işe yararsa alırım
fındık yagı ne işe yaıyobilmiyorumkismile

Benimki berbat derken büyükmü,sarkıkmı?Şikayetin nedir?Fındık yağı sıkılaştırıcı etki yapıyor canım.Yumuşamış göğüsleri serleştirip toparlıyor.Ben fındık yağını 1 ay kadar kullandım ama bırakınca göğüste tekrar yumuşama oluyor.

Arkadaşlar ben ürünü kullandım.Aldığım sitede 1 ayda kalıcı sonuç diyordu.1 ay kullandım ve bitti.Bir beden küçülme falan olmadı sadece biraz yumuşaklığını giderdi,sıkılaştırdı o kadar.Kntsz sen de durumlar nasıl?Etkisini gördünmü?

aynen dediğin gibi hiç değişiklik yok bence kremi sürüp yıkayamadığımızdan yapış yapış kaldığı için o sıkılaşma ben geçen gün doğal ürünler satan güvenilir bi aktara sordum berlynn kullanma doğal değil bi faydası yok dedi peki fulirm dedim o doğal dedi bakalım bi de fulırm alcam artık

Ben de tekrar fulirim denemeyi düşünüyorum.Bu ürünler ucuz da değil,pahalı.Ben aslında fulirim alacaktım,bu berlynni görünce bir de 1 ayda kesin sonuç deyince bir de bunu deneyim dedim.Malesef param boşa gitti.Sitesinde yazan kullanıcı yorumları hep yalanmış demek.Eğer bu ürün doğal değilse inşallah göğüs sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur.

kızlar avon un göğüs toparlayıcı kremi war,bizim karşı komşu kullanmış,çok memnun kalmış.bende sipariş werdim.,deneyeceğim bi.aranızda avonun göğüs toparlayıcı kremini kullanan warmı??

ya uğraşmayın küçültmeye ay bizde büyütelim diye deliriyoz
yapmaayın kaydirigubbakcemile3

Kremlerle haplarla göğüs büyültme-göğüs küçültme başlıklı bütün mesajlara bu cebabı yazdım..

Kremler bantlar yada bitkisel her neyse, göğüse sürülmesiyle göğüse dışarıdan östrojen, prlaktin vb. hormonların verilmesi demektir..
Menopoza girmiş kadınların bile adet görmek için östrojen içeren hapları içmesini istemiyor doktorlar.. Kanseri davet etmekten başka birşey değil..
Kaldıki meme büyütmek/küçültmek için büyük risk.. Bide direk göğüse sürüyorsunuz.. meme kanseri olmak istiyorum diyorsunuz yani..
dolgulu destekli telli sütyenleri bile kullanmayın diyorlar..

zaten yediklerimiz içtiklerimiz yılardır hormon içeriyor, cep telefonları, baz istasyonları, elektrikli aletler, bilgisayarlar, bir yığın radyasyon altında yaşıyoruz, birde ailede kanser geömişi varsa, sürün kremleri sürün diyorum başkada birşey demiyorum..

Erkekler avucunu doldursun yeter gözüyle bakarlar memeye, büyük göğüsde toparlayıcı sütyenle gayet normal görünebiliyor..

Hem illede büyük yada küçük olsun diyorsanız krem hap kullanmayın gidin bir doktora 30 dakika- 1 saatlik operasyonla büyültüp küçültsün.. büyültmede meme ucunu 3 cm kesip içine slikon koyuyorlar.. videosunu izlemiştim..iz yok.. küçültmeyi bilmiyorum ama ne olursa olsun sağlığı riske atmaktan iyidir...yıllardır yapılıyor bu ameliyatlar ameliyat bile değil küçük operasyon.. 1500-3000 arasında değişiyor..

Arkadaşlar nette berlynn adında bir göğüs küçültücü krem buldum.Etkisi kalıcıymış ve 1 ay kullanmak yeterliymiş.Ayrıca bir şişe 1 ay yetiyormuş.Alıp denemek istiyorum.Acaba içinizde daha evvel kullanıpta olumlu sonuç alan varmı?Burada (göğüs küçültücü kremler )adlı başlıkta bir arkadaş da bundan bahsetmiş ve alıp kullanacağını yazmış.Kendisine özel mesaj atıp sordum ama cevap yazmadı.
Merhaba,a.s
Ben geçen sene bir şişe "Secret Garden göğüs dikleştirici yağ" kullandım. Ondan çok memnun kaldım. 6 ay kadar sonra tekrar almaya gittiğimde eczanedeki kadın "Oestro" diye bir krem verdi. Ondan da kullandım. Her ikisi de beni memnun etti. Göğüs büyümedi, sadece dokusu dirileşti. Bu nedenle de daha diri ve dik görünmeye başladı. Emzirme sonrasında göğüslerim çok sarktığı için bu ürünleri kullanma ihtiyacı hissetmiştim. Bir senedir bir ürün kullanmıyorum ama kullandıklarımın etkisi hala sürüyor. Ürünlerin faydasını şöyle özetleyebilirim: Sırt üstü yattığımda, ürünleri kullanmadan önce buruş buruş ve yapışık görünüyordu. Secret Garden'ın yağını kullandıktan sonra ise sırt üstü görüntü düzeldi. Artık yaşlı kadın eli gibi buruş buruş değil, çok daha düzgün görünüyor. Dokusu da çok farklı. Daha önce havası inmiş balon gibi boş boştu. Şimdi ise yeni şişmiş balon gibi sert göğüslerim. Eşimin durumu farkettiğini hissediyorum inan! Bence Oestro alma. Secret Garden da eşit derecede etkili oldu bende. Üstelik daha ucuz. ıstersen onun göğüs küçültücüsünü de aynı anda kullanabilirsin. ıkisinin birbirini desteklediği yazıyordu sitelerinde. Tek bir uyarım var. Bu yağ biraz ağır kokuyor. Ağır bir gülsuyu kokusu var diyebilirim. Ben kokuyu azaltmak için stretch film'e sarıyordum kendimi. Ayrıca düzenli kullanmaya özen göstermelisin. Yağı alırsan 5 gün kullanıp 2 gün ara vermen gerek. Kremi alırsan da her gün kullanacaksın. Zaten kullanma talimatları var ikisinin de üstünde. Düzenli de kullanırsan fayda göreceğine eminim.
Sevgiler
PS. Bana da özel mesaj atmışsın iki hafta önce ama site özel mesaj sayım az diye cevap yazmama izin vermediği için cevaplayamamıştım. :KK43:

Son düzenleme:
Bu fulirim ile secret garden aynımı yoksa farklı markamı?Bir de hangisi daha etkili acaba?

Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

X