Kontakt Lens Arkadaşlar acilen koyu gri lens arıyorum,lütfen yardım!

rohy

HesabımızAllaha
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2007
970
6
38
Merhaba arkadaşlar,o kadar çok araştırdım ki ama istediğim gibi gri lens bulamıyorum, gözlerim koyu kahve,siyaha yakın. Koyu gri şeklinde duracak doğal bir lens arıyorum.Gri olarak adı geçen bir çok lens koyu mavi tonlarında.Mavi dursun istemiyorum.Öneriniz olursa markası ve resmiyle koyarsanız çoook sevineceğim. a.s.

Freshlook hareli grinin rengi çok güzel ne mavi duruyor ne yeşil ne de çok açık grilerden, baya koy bi gri güzel bi renk ama dokusu rahatsız edici derecede yapay ne yazık ki...

Freshlook Stearling Grey kullanıyorum şu sıra çok memnunum. Ben de koyu gri lens seviyorum. Tavsiye edebilirim.

Freshlook hareli grinin rengi çok güzel ne mavi duruyor ne yeşil ne de çok açık grilerden, baya koy bi gri güzel bi renk ama dokusu rahatsız edici derecede yapay ne yazık ki...

Yani göze zarar verici mi?veya sürekli gözden kayması düşmesi vs? keşke resmi de olsaydı,koyu gözde nasıl durduğu.
ama ok tşk.ler

yada hiç bulamazsan b&l gri alıp solisyon opti free ile rengini koyulastırabilirsin

Yani göze zarar verici mi?veya sürekli gözden kayması düşmesi vs? keşke resmi de olsaydı,koyu gözde nasıl durduğu.
ama ok tşk.ler

Canım zarar verici değil tabi ama üç beş saatten sonra gözde ağırlık yapıyor biraz öyle kayma düşme olayı falan yok dokusu aşağıdaki resimdeki gibi freshlook grinin ... :teytey:

yada hiç bulamazsan b&l gri alıp solisyon opti free ile rengini koyulastırabilirsin

evet aynen benim yaptığım gibi zemuszemus
rengi acayip koyulaştı
annem bile bazen lens taktığımı anlamıyor neredeyse :roflol:
ahh birde damarsız olsalar

Canım zarar verici değil tabi ama üç beş saatten sonra gözde ağırlık yapıyor biraz öyle kayma düşme olayı falan yok dokusu aşağıdaki resimdeki gibi freshlook grinin ... :teytey:

canım sende nekadar gry durmuşlar öyle
serisimi değişik acaba
bende çok mavi ağırlıklı duruyor bu lensler

Tatlım o ben değilim ama bende de aynen öyle duruyor göz renginden mi kaynaklanıyor acaba renk değişimi bilmiyorumkismile

evet canım tabiikide göz renginin çok etkisi var
kendi göz rengin koyu kahvemi

evet aynen benim yaptığım gibi zemuszemus
rengi acayip koyulaştı
annem bile bazen lens taktığımı anlamıyor neredeyse :roflol:
ahh birde damarsız olsalar

kıvılcım cnm koyulasınca nasıl oluyor?
cart durmaması adına mı bu ?
önce ve sonra foto varmı :asigim:

X