Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç çıkaran ve gürleştiren karışım

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
saçları gürleştiriyor mu yani kalın telli olmasınımı sağlıyor peki yeni saç çıkartıyor mu

benım sacım ınce tellı ve yaglı
dogal yaglara ve bıtkısel karısımlara meraklı oldugum ıcın sureklı arastırıyorum
denemdıgım sey kalmadı dıyemem ama pıyasadakı bırcook seyı denedım
bılınen seylerın hıkaye oldugunu dusunuyorum badem yagı zeytın yagı vs
onlar sadece sacı parlatıyor ama yıne eskı halıne donuyor sac
benım denedıgım ve en ıyı sonucu aldıgım karısımı yazıyorum
2 ölcek organık menekse yagı
1 ölcek hınt yagı
1 tatlı kasıgı yogurt
bunları karıstırın
sacınıza surun
4-5 saat kalsın
once organık sampuanla sorada organık bı sabunla yıkayın
durulama suyuna 5-10 damla sırke damlatın
1-2 ay deneyın farkı goreceksınız
ayrıca
saclar mıs gıbı cıcek kokacak

bu tür tavsiyeler cok degerli, tesekkürler ! menekse yagini nerde bulabilirim? Ben Almanyadayim, burada varmidir acaba ?

yaa benim aklımada bu yoğurt takıldı. yoğurdun içinde protein, yağ, karbonhidrat, kalsiyum var. tamam protein kalsiyum faydalı da yoğurt olarak sürünce nasıl bi fayda olur ki temelli dökmesin bi de. ben karışık yağ bakımı yapıyorum acaba onlarla birlikte sürsem olur mu ki bi fayda.

Sanırım yazan arkadaş yazıp bırakıp gitti topiğini.Onca soru sorulmuş cevap yok.Keşke biraz takip edip bizi merakta bırakmasaydı :KK19:

arkadaşlar ben hint yağı , tatlı badem yağı ,ısırgan otu yağı ,çörek otu yağ , sarımsak yağını kullandım. hepsinden bir cay kaşığı koyup karıştırdım ve 1-2 sürmemde saçlarımın dibi elime batıyo ve dökülme yok saçlarımda ..... lütfen sizde kullanın . okuyanlar MAŞALLAH derse sevinirim :KK16: :KK54:

X