Amway parfümleri

sitare44

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
25
1
40
kullanan varmı arkadaşlar? çok merak ediyorum kokularını. ucuz olmadığı içinde deneme yanılma yoluna başvuramıyorum. sizlerinde görüşlerini alayım dedim bilmiyorumkismile

kırmızı küçük kare şişede bir parfümü vardı,ismini hatırlayamıyorumbilmiyorumkismile
çok güzel ve kalıcıydı,tavsiye ederim canımzemuszemus

parfümlerini bilemem ama ben rolonunu kullanıyorum çok memnunum ek bilgi olsun yerimseniben

sonunda karar verip aldım birini. wistful adı süper kokuyor bayıldım valla hihoyyyt. tavsiye ederim merak edenlere. bayanssulusmile

amway anticipate erkek arkadaşım kullanıyo 50 liliği 62 küsür...on numara bi koku tekrar tekrar aşık oluyorummm o kokuyu aldıkçaa ohaoldumsmile

antıcıpate erkek:43.00
antıcıpate bayan:52.10
opportune erkek:43.00
opportune bayan:52.10
wistful:52.00
sun dopples:52.10 a düşmüştür.....isteyen arkadaşlara gönderebilirim.....
bu fiyata bir daha bulamayabilirsiniz....:KK1:

kullanan varmı arkadaşlar? çok merak ediyorum kokularını. ucuz olmadığı içinde deneme yanılma yoluna başvuramıyorum. sizlerinde görüşlerini alayım dedim bilmiyorumkismile

canım zaten her parfüm her tene uymaz ten uyumu çok önemli tavsiyeden ziyade satıcı testır göstersin sana

ben kullanıyorum canım kokusu yıkamadıgın sürece gecmıyo hatta cok daha ucuza almak ıstersen bana ulaş

ben kullanıyorum canım kokusu yıkamadıgın sürece gecmıyo hatta cok daha ucuza almak ıstersen bana ulaş

hangi kokusunu kullanıosun amway ın acaba canım birde bunlar genelde ne kokusu ççekmi şekrmi ağrmı hafifmi , ve bu kokuların açığı varmı bilgin varmı

Wistful Body Mist Aroma 100 ml yeşil şişe olanından almayı düşünüyorum ama parfüm değil de aroma mist şeklinde belirtilmesinden dolayı biraz tereddüt ettim. siz bu ürünü kullanıyorsanız kokusu ve kalıcılığı hakkında bilgi verebilir misiniz? 100 ml olduğu için daha hesaplı geldi bana. teşekkürler

Wistful Body Mist Aroma 100 ml yeşil şişe olanından almayı düşünüyorum ama parfüm değil de aroma mist şeklinde belirtilmesinden dolayı biraz tereddüt ettim. siz bu ürünü kullanıyorsanız kokusu ve kalıcılığı hakkında bilgi verebilir misiniz? 100 ml olduğu için daha hesaplı geldi bana. teşekkürler

anlaşılan kimse bu parfümden kullanmamış :KK43:

X