Pet şişeden yaptığım bileklikler

Pink_U

Eğrilere eş misin dünya
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
841
1
003kd.jpg

004ag.jpg

005nv.jpg

006kk.jpg

011sw.jpg

Nasıl olmuş arkadaşlar:1rolleyes:

Son düzenleme:
harika olmuşlar ya çok beğendim sen söylemeseydin ben onların pet şişeden yapıldığını anlamazdım

nasıl bu desene ve renge geldi anlatırsan çok iyi olur canım

Canım bende kk da görmüştüm kumaşla yapmışlardı.Bende ahşap boyamayla uğraşıyorum aklıma böyle yapmak geldi.
Önce pet şişe kesiliyo şişenin şekline göre ve istenilen kalınlığa göre.Sonra üzerine tutkal sürdüm onunda üzerine kırıştırarak peçete yapıştırdım donduktan sonra siyah akrilik boyayla boyadım en üstünede parmak yaldızı sürdüm. sonra sprey vernik ama henüz benimkinde yok.

Bir fikirde benden olsun:)Gazete kağıtlarını da peçete gibi yapıştırabilirsin peçete olmadığı zaman yada kağıt hamuruyla da kaplayabilirsin :teytey: Ellerine sağlık,güle güle kullan bunun çok versiyonları yapılabilir...

Bir fikirde benden olsun:)Gazete kağıtlarını da peçete gibi yapıştırabilirsin peçete olmadığı zaman yada kağıt hamuruyla da kaplayabilirsin :teytey: Ellerine sağlık,güle güle kullan bunun çok versiyonları yapılabilir...

Evet canım olabilir neden olmasın fakat gazete biraz daha kabarık olur.Ben yağlı kağıtla bu şekilde ahşaplar yapmıştım.Kağıt hamuru ne canım hemen onuda deniyimzemuszemusFimoylada yapmak istiyorum çok güzel olur.
2 tane daha yaptım çevremdeki insanlarda istiyoryerimsenibenBilgisayara yükleyince onlarıda eklicemkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bunu mumlu iple yaptım

015cun.jpg

Bununda sedefli gibi bi görüntüsü var ama çok parladı

011ftq.jpg

Son düzenleme:
ayy ne kadannn güzel olmuşş eline sağlık canım .

X