Göz Çevresi Bakımı Garnier - Eye Roll-on

Gamze_Belinay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
2.529
1.907
Kızlar Yeni bi ürün çıkmışş alıp kullanan yada çevresinde deneyen varmı??

6259.jpg

Garnier'in yeni ürünüymüş bu eye roll-on, Türkçe adıyla “Roll-on Göz”. Haberleri okurken gördüm.

İlk kez bir göz bakım ürününde kullanılan roll-on teknolojisi estetik masaj tekniklerinden esinlenerek geliştirilmiş.

"Kafein içerikli bu ürün, gözdeki torbaları ve halkaları azaltmaya yardımcı oluyor" deniyor.

• Avrupa’nın Bir Numaralı Göz Bakım Kremi*
• Avrupa’da Yılın Ürünü Seçildi**
• İngiltere’de Her 15 Saniyede Bir satıyor***

Kahve ile dinç bakışlar

Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda... Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.

Torbalar için

Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.

Halkalar için

Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

SONUÇ
Göz altı torbaları ve halkaları azalır:
Torbalar………-%12 azalır.
Halkalar………-%11 azalır.
4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!
50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.

Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.

Önerilen tüketici fiyatı: 14,99 TL’dir.

*Avrupa’nın gayrisafi milli hasıla gelirinin %75’ini oluşturan 11 ülkedeki AC Nielsen sonucuna göre.
**2009’da yapılan Yeni Ürünler Tüketici Araştırması’na göre.
***İngiltere Loreal verilerine göre.

Nemlendirici jel formülün içinde üzüm anti-oksidanları bulunuyor ve bunlarda göz altına ışıltı katıyormuş, fiyatı ise 14.99 (! 15 işte !) lira :) Tipi de şöyle :

6268.jpg

Göreniniz, deneyeniniz var mı? Çok merak ettim.

Son düzenleme:
Gamzecim ilk defa görüyorum bu ürünü. :bbo::bbo:

Bilmediğim için nasıl olduğu hakkında bir şey diyemem ama güzel bir ürüne benziyor.

Deneyenlerden duymak lazım.

Acaba yaş sınırı varmıdır merak ettim bende almak istiorum çünküü bilmiyorumkismile

gamzecim ben bunu ablamın bi arkadaşında gördüm oda işi dolayısıyla geç yatıo falan bu yüzden gözlerinde bi yorgunluk falan oluo bunu uyguluodu çok memnunum hem masaj gibi oluo hemde alıo o yorgun ifadeyi dedi

ben araştırıdm kullananlar memnunmuş ama bikaç yere sordum bulmadım fiyatını da bilmiyorum ne kadardır acaba ya almak istiyorum ben de

Ben de bugun aldim : ) yerimseniben
bakalim ...
Burda daha ucuz (yurtdisinda yasiyorum ) : ) :lepi:

zepp kullandıktan sonra söyler misin?

sanırım göz altı kapatıcısı olarakda kullanılmıyo. ben en çok onu merak ediyordum

kaydirigubbakcemile5 yazarim canim
bilgi aldim
sabak aksam temiz cilde surulecek
masaj yaparak
bakalim neler olacak : )

X