Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

defne fena değildir.ben de gelinlikçiyim İzmir de evlenecek olanlara gelirlerse yardımcı olmaya çalışırım...İsim adres veremem sanırım sitede:KK43:

bende yaza evlebecegım ama tarıh bellı olmadıgı için gelınlıkte bakmadım bı tane netten bumdum super bırsey tabı gelınlıkcılerı dolasmadan karar vermıyecegım herkezın yazdıklarını okudum ttek tek dolasacagım ...

bu başlık süper olmuş.benimde haziranda düğünüm var.ve nereye gidicem nerden başlıcam hiç bi fikrim yoktu.önce burda tavsiye edilen yerleri gezicem.ama hazır gelinlik daha iyi değilmi ya diken kişi kaliteli malzeme kullanmaz işlemelerini fln kötü yaparsa fotografta gösterilen modelden bambaşka bişşey cıkar ortaya diye düşünüyorum ben.

bu başlık süper olmuş.benimde haziranda düğünüm var.ve nereye gidicem nerden başlıcam hiç bi fikrim yoktu.önce burda tavsiye edilen yerleri gezicem.ama hazır gelinlik daha iyi değilmi ya diken kişi kaliteli malzeme kullanmaz işlemelerini fln kötü yaparsa fotografta gösterilen modelden bambaşka bişşey cıkar ortaya diye düşünüyorum ben.

evet işte ben de senin gibi düşünüyorum ve o yüzden hazır alacağım.fiziğim de müsait hangi gelinliği giysem tam üstüme göre.Özel dikime güvenmiyorum maalesef.2 arkadaşım var evlenen yakın zamanlarda ikisi özel dikim yaptırdı ve pişmanlar.

Bende Osmanli Moda diye bir Modaevine diktiriyorum gelinligimi. Istanbul'da 3500 TL denilen gelinligi ben Izmir'de 2000 TLye indirdim hemde Swarowski taslarla süslenicek... $osmanlimoda.jpg

Kızlar size şunu söylemek isterim...Gördüğünüz gelinliği alın...

Çünkü aynısını hatta daha güzelini dikeriz dedikleri gelinliği almıyorsunuz

Aynı kumaşı bulamıyorlar...Aynı güpürleri kullanamıyorlar...Aksilik mutlaka oluyor..

Makasçı değişiyor bilmem ne değişiyor...Gördüğünüzü alamıyorsunuz

Yaşamış biri olarak o kadar diyeyim...

peki ozaman izmirde gördüğüm gelinliği alabileceğim gelinlikçiler hangisi.mimar kemalettindeki gelinlikçiler hep dikim üzerine çalışıyo.hazır gelinlik nerde bulabilirim.bide kemeraltındaki gelinlikçileri hiç gezmendim ama sanki ordaki esnaf kaptıkaçtı gibi pazarlık işi resmen çingene pazarlığına dönüyo sonra bide kullanılan kumaşlar fln nasıl?yalnış anlamayın beni bende heryeri dolaşıcam aklıma nere yatarsa oradan alıcam ama bi mimarkemalettindeki moda evlerine bakıyorum işi cok önemsiyolar yani mazalardan içeri girince önemsendiğin anlaşılıyo ama kemeraltı bi tuaf sanki satmak için satıyolar.

peki ozaman izmirde gördüğüm gelinliği alabileceğim gelinlikçiler hangisi.mimar kemalettindeki gelinlikçiler hep dikim üzerine çalışıyo.hazır gelinlik nerde bulabilirim.bide kemeraltındaki gelinlikçileri hiç gezmendim ama sanki ordaki esnaf kaptıkaçtı gibi pazarlık işi resmen çingene pazarlığına dönüyo sonra bide kullanılan kumaşlar fln nasıl?yalnış anlamayın beni bende heryeri dolaşıcam aklıma nere yatarsa oradan alıcam ama bi mimarkemalettindeki moda evlerine bakıyorum işi cok önemsiyolar yani mazalardan içeri girince önemsendiğin anlaşılıyo ama kemeraltı bi tuaf sanki satmak için satıyolar.

kesinlikle kemeraltına gitme.benden sana tavsiye.ben bayram tatilinde şöyle bir dolaştım.hep eski model gelinlikler var.abartılılar,kabarıklar,hem dantel hem taş...yani tabi bu benim fikrim ben sade ve şıklıktan yana birisiyim.oyüzden 1 tani bile beğenemedim.
mimar kemalettindeki modaevlerine bakabilirsin ama yine hepsi ii değil ordakilerin de bazıları güzel gerçekten.
ben bir de miss defneye bakıcam bi de onun karşısında falan vardı gelinlikçiler ismini hatırlamıyorum oraya bakıcam ve artık 1 gün içinde kesin almam lazım.<miss defnede 2011 sezonunda balık modeller üzerine çalışılmış.aklınızda bulunsun kızlar.

Ben defne'ye gittim 2000 demişti ama cidden en güzel gelinlikler ordaydı ama alamadım

Sonra o cadde üzerinde birkaç yere de gittim nazar falan kötüydü

white layd vardı o da kötüydü 1500den aşağı değildi.Sonra sıkılmıştım berika'ya gittik

orda ucuza aldık ama dediğim gibi gösterdikleri gelinlik başkaydı aldığım onun çakmasıydı.

Eğer hemen alacaksan oraya uğra ama kemeraltı kötü ya ben beğenmiyorum açıkçası

aslında etraflıca bakmadım kemeraltınada mimar kemalettinede bakmadım sadece gecen ay bi iş için gitmiştim kemeraltına vitrinlere bakındım biraz begenemedim gercektende abartılıydı ve işlemeler fln kötü duruyodu zaten adamlarda rahat vermiyolar kolumdan tutup içeri sokup zorla gelinlik satcak gibi davranıyolar.nişanlığımıda mimar kemallettinden almıştık açıkçası pahalıydı biraz gelinliklerde orda pahalıdır sanırım.gelinlik içinde 1500 lirayı geçmese iyi olur diye düşünüyorum.tamam erkek tarafı alır ama yazık onlarada :))

Bende Osmanli Moda diye bir Modaevine diktiriyorum gelinligimi. Istanbul'da 3500 TL denilen gelinligi ben Izmir'de 2000 TLye indirdim hemde Swarowski taslarla süslenicek...Eki Görüntüle 120838

Ben Nisanligimi Kemeraltindan almistim, cok gezince güzel bulunuyor ama Gelinlikler icin ayni seyi diyemicem. Dedigim gibi Gelinligimi Alsancakta diktiriyorum, istedigim gibi olacagindan emin oldugum icinde 2000e kiydim...:KK64:

Bir kaç kez daha yazdım bu başlığa gerçi ama:)
Bakan arkadaşlara yardımcı olmak isterim..Özelden ulaşırsanız adres v.s ulaştırabilirim gelip bakmanız için..Kalitemiz çok yüksek ; dikiş-kumaş-malzeme v.s konusunda ve sadece kendi tasarımlarımız var..Fikir olabilir diye düşünüyorum fiyat bakımından da yardımcı olurum..Tercih sizin ama en azından seçenek sunmak isterim..

bgn bizim apartmana madam bucu broşur dağıtmış gayet güzel gelinlikler vardı.fiyatlarda uygun gözüküyodu.burda okudugum kadarıyla kimi madam burcudan cok memnun kide dikişleri fln kötüydü diyo kafam karıştı ama gidip bakıcam.mağazamızda 400 çeşit ürünümüz sergilenmektediryazıyor broşurde.buda ilgimi çekti görerek almak istiyorum zaten.gidince görüşlerimi sizinlede paylaşırım:)

madam burcu'yu beğenen de var beğenmeyen de
en iyisi tüm gelinlikçilere gidip giymek arkadaşlar
çünkü üzerinizde kimi istediğiniz gibi durmuyor
Ama dediğim gibi diktirmeyin
gördüğünüzü alın

simge modayı öneririm..
gelinliğimi ordan aldım ve cooookkkk memnun kaldım..

bende nazarelde diktirdim.çok güzeldi çokk.kına gecelik ve gelinliği 3200 den 2200 e indiler

inanmıyorum okadar çok indirim yapıyolarmı? :KK52: vaybe sıkı pazarlıkçıymışsınız :KK1:

Yani zaten alacağını biliyorsa zorladığında iniyorlar

Ama elindeki süper bir gelinlikse pek inmiyorlar defne 500 falan inmişti en fazla

evet bende defneden beğendim bi model 2500 dedı ve ındırımde yapmadı çünkü denemedım şubatta tekrar gitçem baklım umarım alıcı lunca ındırım yapar

evet bende defneden beğendim bi model 2500 dedı ve ındırımde yapmadı çünkü denemedım şubatta tekrar gitçem baklım umarım alıcı lunca ındırım yapar

2500 mü? Tabi mağazanın kirasını nasıl çıkaracaklardı :KK9:
Çok uçuk fiyatlar. Ben de bakacam gelinlik. Kemeraltını dolaşmakla başlayacam.
Aklım da Pronovias marka bir gelinlikta kaldı ama :KK69:

X