Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

Yok kuaförde yaptılar..Kendim de yapabilirdim çok zor bir şey değil yani

sanırım bu modaevleri kafalarına göre fiyat verıyolar tuturabıldıklerıne ben relactivde denemiştim bir tane 2600 dedı ama ben diğer gelınlıklerın yanındakı fiyatladan birine baktım üzerınde 2000 yazıyodu umarım kandırılmayız valla

ama madam burcu da öyle pek ahım şahım değildir ya

relakvite de gereksiz bir pahalılık var doğru diyorsunuz

madam burcuya baktım netten gerçekten cok güzel ve uygun fıyatlı modeller var bende izmir daha uygun olur diye düşünüyordum. aradığım modelı orda bulabilirim sanırım. başka izmirli yok mu bı kaç yer daha önerse bize:KK3:

uygun moda evi arıyorsanız kemeraltındakı moda evlerı gayet ucuz bide konakta konakpierın karşısında melek modaevi var orası gayet uygun tabi aslında ucuzlukta kişiye göre değişir ama en uygunlar kesınlıkle kemeraltında ama ben ordan malesf beğenemedım

Benımde eylulde dügünüm var ön araştırma yapıyorum herkez birseyler yazmıs en guzelı gezıp dolasıp aramak

Benımde eylulde dügünüm var ön araştırma yapıyorum herkez birseyler yazmıs en guzelı gezıp dolasıp aramak

Kesinlikle gezip dolaşmak çeşitleri görmek açısından iyi.

Ben kemeraltında bir gelinlik beğendim 1750 tl den 1000 tl ye kadar düştüler. Siz de böyle indirimler yaptırabilirsiniz.:KK8:

Kesinlikle gezip dolaşmak çeşitleri görmek açısından iyi.

Ben kemeraltında bir gelinlik beğendim 1750 tl den 1000 tl ye kadar düştüler. Siz de böyle indirimler yaptırabilirsiniz.:KK8:

gelinliğini aldın mı resim ekleyebilir misin rica etsem ve nerden aldın

gelinliğini aldın mı resim ekleyebilir misin rica etsem ve nerden aldın

Almadım ama dikilmesi için sipariş verdim :KK9:

Toptan gelinlik dikimi yapan bir yerde komşum çalışıyormuş orada diktiriyorum.
Profilime foto ekledim.
Gelinliğin şekli fotodaki gibi. Fazla kabarık değil. Kurdelesi olmayacak. Göğüs kısmında drape olacak. Dantelleri de daha güzel olacak :KK8:

Herkes olumsuz yorum yazar diye sadece kendi profilime foto koydum:KK9:

Genelde kabarık taşlı sevildiği için böyle sade gelinlikler elbise gibi bulunuyor.

Son düzenleme:
gelinlik modeli konusunda internetteki modaevlerinden beğeniyorum.Açıkcası dışarda model aramıyrum sonrada referans aldıgım bir yere diktireceğim

benimde gezdiğin 2 yerden bahsetmek istiyorum.
Kesinlikle giripde begenmeden çıkmıyacağınız 2 yer. Biri kşk da sisters süpper bi yer harika gelinlikler var.Dikimde yapıyorlar hazırda satıyorlar. diğeride Alsancakda beyaz butik. Ben 2sinide çok begendim yanlız biraz fiyatlar diğer yerlere göre fazla sayılır. Ama değer...:KK68:

benimde gezdiğin 2 yerden bahsetmek istiyorum.
Kesinlikle giripde begenmeden çıkmıyacağınız 2 yer. Biri kşk da sisters süpper bi yer harika gelinlikler var.Dikimde yapıyorlar hazırda satıyorlar. diğeride Alsancakda beyaz butik. Ben 2sinide çok begendim yanlız biraz fiyatlar diğer yerlere göre fazla sayılır. Ama değer...:KK68:

fiyatları ne kadardı

sisters en az 2000den başlıyor güzel diyebilceğin feysbuktan bak modelllere

kemeraltında gelin modaevi var ben gelinliğimi oraya diktirdim süper dikti hemen sadırvanaltında sordugunda herkes söyler derya abla işini süper yapıyo kendi modelleride güzel ama abiyede aynı seyi söyleyemem

arkadaslar bu yazdılarınız bana da fıkır verdı cok sagolun bende haftaya gidicem gelınlık almaya ve dugunumde 27 martta ne kadar rahatım :KK53: ve aklımda hiç bir model fikri yok nasıl karar verıcem kı kemaraltında öğrencı pazarı dıye bı moda evınde nişanlıgımı diktirmıstım 3 kere değişti duzelene kadar 3 kere nişanlık diktiler bana yanı rezıl ettıler herseyı salonda da hep heryeri koptu aklınızda olsun oradan birsey almayın.. ama bende cok kararsızım nerden alıcam bilmiyorum puffffffff:26:

Sakın ama sakınnnn diktirmeee

Ben şimdiden söyleyeyim çok büyük şans işi

Ben tavsiye üzerine gitmiştim;ama gördüğümü alamadım

Önce uyduruk diktiler verdiler bu diye sonra fotoğrafını gösterdim de onu almadım

Sonra başka diktiler..Eğri oldu,yok kumaş uyduruk oldu çok sıkıntılıydı günlerim

sana katılıryorum bende nişanlıgımda aynı sorunu yasadım 3 kere dikildi ayrı ayrı nişanlık modellerınde birbiriyle alakası yok ögrendı pazarından aldık iğrenc rezıl oldum

X