Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
düğünüm yazın fakat sömestrde fiyatlar daha uygun olur diye almayı düşünüyoruz. ama izmirde nerelerde çok çeşitli ve makul fiyatlı bilemiyourz..yardım kızlar!!!:sm_confused:

aranızda izmirden gelinlik alan bayanlar yok mu??? gerçekten fikir alışverişine çok ihtiyacım var...Çok üzgünüm çoook

Laperi ,simge moda evi bir de üstün sposa geçen konuşmalar arasında

yoğunluktaydı.

bu mağazalar çankaya damı canım bi fikrin var mı?

Laperi : Gazi Bulvari No:38 Kat:3 Konak (görmedim yerini )

Simge : Çankaya ( görmedim yerini telefonu nette var arayabilirsin )

Üstün de Gümrük karşı çaprazında karacan dershanesinin arka sokağında ( biliyorum :kedi:)

Valla kemeraltının çankayaya çıkan bölümünde deli gibi gelinlikçi var ama fiyetler modeller nasıl bilemiyorum canım

teşekkürler kızlar.. buarada jess canım yazdığın yerler mi silindi? acaba reklam mı saydılar? merak ettm şimdi..

canım sana söyle söyliyim alsancata zeynep acar var onun karsında nazar gelinlikcilik var gelinlikleri gercekden cok guzeldir.Kemeraltında bisürü gelinlikci var ama en cok beğenilen madam burcuydu ordakı sımdıden sana kolay gelsin :)

ben yeni aldım gelinliğimi fiyat olarak ne kadara kadar düşnüyorsun?

canım sana söyle söyliyim alsancata zeynep acar var onun karsında nazar gelinlikcilik var gelinlikleri gercekden cok guzeldir.Kemeraltında bisürü gelinlikci var ama en cok beğenilen madam burcuydu ordakı sımdıden sana kolay gelsin :)

canım madam burcu otogar tarafında değil mi? kemeraltında da var mı?? fiyat aralığı nasıldır? modeller filan? sitesinde baktım fena görünmüyorlar..

ben yeni aldım gelinliğimi fiyat olarak ne kadara kadar düşnüyorsun?
canm fiyat araştırmasını tam olarak yapmadım yani piyasa fiyatları kaçtan başlar bilemem ama ben 500- 1500 arası bakıcam sanırım tabi bulabilirsem.. sen nerden aldın? fiyat nedir?

Kemar altina bak istersen Ege gecen yaz okadar güzel moddeler vardiki tabi
alici olmadigim icin merakli merakli vitrinlere baktim tek
fiyat konusunde bilgim yok.
Ama hala duruyormu bilmiyorum DROPMEN diye bir yer vardi ben seneler önce orda diktirdim gelinligimi kinaligimi aklimda kalan sadece ismi ama sahane idi.
Kolay gelsin umarim bulursun begendigini
gercekten bir sey bulamzsan yaz bana teyzemi devreye sokalim o tekstil yerlerini cok iyi biliyor Izmirde.

sevgiler

Ben nazarelden aldım 2 milyara pazarlıklı fiyatı.dikiliyor şu anda.benim gezdiğim yerlerde 1.5 dan başlıyordu fiyatlar ama sıkı bir pazarlık yapabilirsin.inşallah istediin gibi içine sinen bir model bulabilirsin.hayırlısı olsun.

Benimde gezdiğim çoğu yerde 1.500 TL'den başlıyordu, en son Simge'den baktım ve aklımı çeldi gibi :))) Peşin fiyatına 1.300 TL'ye bırakabileceklerini söylediler..

bende izmirdeyim bu yaz düğün yapıcaz çok sağolun kızlaropuyorumnanaktan

kızlar
üçyolda nadide moda evi var ve güzel modelleride vardı.ben ordan bi gelinlik beğendim fiaytını 1200 tl demişlerdi.pazarlık falan yapılırsa daha da düşerler belki.ben bu gelinlik olayında baya geç kalmışım herhalde mayısta düğünüm ve bakıp karar verebildiğim bi gelinlik henüz yok..:KK43:(

Evettt sonunda.. 1 haftam gelinlik bakmakla geçti ama sonunda bitti.. kararımı verdim.. Çankaya Simge Moda evinden aldım, hafta içerisinde baktığım modeli aileler beyenmedi ve bizde başka bir modelde karar kıldık, peşin fiyatına 1.500 TL ye bıraktılar. Hazır gelinliklerden sadece üzerinde birkaç değişiklik yapılacak

Son düzenleme:
kızlar benimde yaza düğünüm var ve gelinlik konusunda araştırmalar yapıyorum karabağlarda bi yere sorduk geçenlerde pazarlıklı özel dikim fiyatına 1200 lira dediler sizce uygun mu yoksa biraz daha yer gezip araştırmalımıyım uff çok zormuş bu ya mafoldumben

X