Kontakt Lens Rainbow yeşil lens topiği

cemre-fck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
204
0
31
Kızlar benimde olduğum gibi rainbowun yeşillerine olan ilgi çok.oyüzden bu forumda bu konu hakkında birbirimizi aydınlatırsak çok faydalı olur diye düşündüm.

FANTASY LıNE

%42 su ihtiva eden günlük kullanımlı kozmetik lens. Fantasy lensleri, Rainbow Colors lenslerinin 3. neslidir. Piyasaya 2003 yılında verilmiştir. Renkleri ve teknik özellikleri Rainbow Colors’ la tamamen farklı olup,3 renk olarak tasarlanmıştır. Fantasy kontaktlenslerinin dış kenarı siyah hareli, pupila kenarıda renkler arasında daha doğal bir geciş sağlamak için kahve rengidir. Dolayısı ile, irisin dış kenarında bir hare oluşturmakta ve gözü daha büyük ve güzel göstermektedir
Temizlik H2O2 ihtiva eden temizlik maddeleri renk solmasina yol açabildiginden tavsiye edilmez. Diger tek solüsyonlari herhangi biri kullanilabilir.

RAıNBOW ELıTE LıNE

Açıklama:
%38 su ihtiva eden günlük kullanımlı kozmetik lens. Elite Colors lensleri, Rainbow Colors lenslerinin 2. neslidir. Piyasaya 2000 yılında verilmiştir. Renkleri ve teknik özellikleri Rainbow Colors’ la tamamen aynı olup, boyama şekli ve tasarımı farklıdır. Elite Colors’da renk, iristen daha dar, pupiladan daha geniştir. Dolayısı ile, irisin rengi dış kenarlardan gözükmekte ve doğal bir hare gibi durmaktadır. Renklerin değişik adlandırılması, Rainbow Colors ile karıştırılmayı önlemek içindir.
--------------
elite line de:giallo ,açık yeşil ve koyu yeşil seçenekleri var.
fantasy line da ise açık yeşil ve koyu yeşil var.
katalog burda.
bilen arkadşlar yardımcı olabilirmi?En çok hangi yeşil göz rengini açar ve daha doal durur?

Son düzenleme:
Ya böyle gerçek renklerinden uzak olan katalogları hiç sevmiyorum,keşke deneyen kişiler resim koysa :KK43:

ben geçen sene kullandım çok ama çok memnundum kızlar kesinlikle tavsiye ederim ama şimdi gri-mavi bişiler istiyorum o yüzden kararsızım ama sanırım paraya kıyıp ilk defa solotica hidrocor ice almayı düşünüyorum eğer rainbow ile arasında pek bi fark göremezsem kesinlikle bir daha rainbowdan vazgeçmem
foto istemişsin ben örnek olarak yükleyebilirim giallo kendi fotom

özel olarak lens için foto çektirmedeiğim için eskilerden net olarak bulabilidğimi koydum arkadaşlar =)

bu giallolarda muhteşem duruyo fotoda .. bana yeşil gitmiyor pek .. eğer gitse direk giallo alırdım .. fotodaki kadar doğal bi lensmi bu kızlar ..

Merhaba Kızlar... bende rainbow giallo rengini düşünüyorum. Gözlerim koyu kahve, buğday tenliyim, saçlarım koyu kahve..
Ama megan fox un göz rengide çok hoşuma gidio (gri, bazende açık mavi). koyu renk saçta güzel duruo. offf çok kararsız kaldım.. giallolar çok doğal durur sanırım..
Ama pek foto bulamadım giallolu foto ekler misiniz??
Lütfen yardım edin sizce hangi renk?

Kızlar giallolarım dün geldi hemen resim çekip koydum sizin için.beklediğim gibiydi açıkcası çokçokçok güzel birşey beklemiyordum.gözlerim çok koyu kahve olduğundan çok beli olmuor.elamsı yosun yeşili durdu.ortadaki pupil boşluğu biraz fazla.ama ben lensim die bağırmıor.annemler beğendi dışarının görüşlerini alıncada sizle paylaşırım.Sizde olumlu olmsuz yorumlarınızı lütfen yapın kızlar ^^
tstr.jpg

yug.jpg
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Kızlar giallolarım dün geldi hemen resim çekip koydum sizin için.beklediğim gibiydi açıkcası çokçokçok güzel birşey beklemiyordum.gözlerim çok koyu kahve olduğundan çok beli olmuor.elamsı yosun yeşili durdu.ortadaki pupil boşluğu biraz fazla.ama ben lensim die bağırmıor.annemler beğendi dışarının görüşlerini alıncada sizle paylaşırım.Sizde olumlu olmsuz yorumlarınızı lütfen yapın kızlar

Fotoğraflar için çok teşekkür ederim Cemre.. Çok yakışmış güle güle kullan.. sahiden de doğal görünüyorlar lensin şeffaf çember kısmını görmesem kendi gözün sanıcam. özellikle en alttan ikinci resimde. ama pupil boşluğu sahiden büyükmüş:çok üzgünüm:

sence bana ne renk gider?? bende rainbow giallo ve gri arasında kaldım. Gözlerim koyu kahve, saçlarım koyu kumral, tenimde buğday.. Megan fox un açık mavi gibi duran gri gözleride çok hoşuma gidio..
Ama pek doğal durmaz heralde.. giallolar daha ii olur sanırım.. offf çok kararsızım..

çok teşekkr ederm beğendinize çok sevndm.valla ben esmerim.buğday tenlilerde nasıl durur bilemicem cnm.ama koyu kahve gözde yosun yeşili duuror onu belirtmek isterim.
damarsız fln olduğundan lens gibi durmuor.hoş bi lens tek sorun pupil boşluğu dediğim gibi oda kaynaşıor khverengyle stn.ama gri lens konusunda bi bilgim yk cnm

çok teşekkr ederm beğendinize çok sevndm.valla ben esmerim.buğday tenlilerde nasıl durur bilemicem cnm.ama koyu kahve gözde yosun yeşili duuror onu belirtmek isterim.
damarsız fln olduğundan lens gibi durmuor.hoş bi lens tek sorun pupil boşluğu dediğim gibi oda kaynaşıor khverengyle stn.ama gri lens konusunda bi bilgim yk cnm

Pupil boşluğu rainbow un tüm renklerinde aynı mı??
Bide rainbow giallonun kahve gözde duruşunu gönderiyorum. sanırım gözleri açık kahve, daha açık bi yeşil olmuş çünkü..

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 1.253

Tekrar tekrar baktım da renk sahiden çok hoş.. Beren Saatin göz rengine benzio.. yoksa o da giallo mu kullanıo sırnaşık şey

aslında ortasındaki boşlukta çok rahatsız etmio.. kahvesiyle karışınca ela gibi duruo..

cidden beren saatin göz renginemi benzemiş :KK70: ben onunkine benzemesini çok istiordum bu yorumu duyduğuma çok sevnmdm çokçok teşekkr ederm ^^.
eer çokçok belli olan bir yeşil istemiorsan kesnlkle öneirrim.

cemre harika görünüyolar

ben de giallo kullanıyorum çok seviyorum bu lensi ve rengi.

sana da çok yakışmış güle güle kullan

çok teşekkr ederim satrapi.
ilk günüm biraz batma ypıyor sendede olmuşmuydu?
birde göz makyajında yardımcı olurmusn gözlerimnn yeşillğini ön plana çıkarmam için ne tonlar kullanmalıyım?

çok teşekkr ederim satrapi.
ilk günüm biraz batma ypıyor sendede olmuşmuydu?
birde göz makyajında yardımcı olurmusn gözlerimnn yeşillğini ön plana çıkarmam için ne tonlar kullanmalıyım?

ilk gün bende de hafif batma hissi vardı ama şu an çok rahatım.

makyaj konusunda benim makyajım siyah göz kalemi ve siyah rimelden ibaret. far kullanmayı sevmiyorum çünkü :)

ama sen yeşil rengi belirginleştirmek istiyorsan smokey eyes makyajı yapabilirsin eğer gündüz için ağır kaçar diyorsan siyah kalem ve bol rimelle belirginleştirebilirsin

benim makyaj bundan ibaret :) gerçi bu fotoyu çektiğimde akmıştı biraz
8015.jpg

X