İğneli Epilasyon Konya da iğneli epilasyon yapan yerler????

canım sen elifte mi yaptırdın bi sonuç aldın mı ??? bende orda yaptırmayı düşünüyorum,,yardımcı olursan sevinirimboshayallersmile

canım ben bu tür işlerde elif güzellikten başka bir yer kullanmam o yüzden direkt elif güzellik dedim.ben iğneli epilasyon yaptırmıyorum çünki lazer epilasyonun daha iyi olduğunu ve onu pek tavsiye etmediklerini söylediler bana elifte :)orada lazer yaptıran arkadaşlarım da inanılmaz memnunlar. ben de para işimi halledersem eğer lazer epilasyona başlıycam.şu an sir ağda için sürekli gidip geldiğim bir yer.yani bence git konuş bi onlar ne diycekler öğren.sonuçta fikrin olur hiçbir şey kaybetmezsin.eğer kafana yatarsa da başlarsın.ne zaman gidersen git oradaki tüm insanlar sana yardımcı olurlar :) yani ben konyada eliften başka bir yere gitmem.hem çok güvenilir hem hijyenik hem de çalışanlarını seviyorum ayrıca dürüstler...elimden bir şey gelirse her zaman yardımcı olurum sana ama kesinlikle net bir şey söyleyemem, hiçbir şeyin de vebalini almam üzerime çünki bana göre iyi olan başkasına göre kötü olabilir..sana tavsiyem iyice araştırmadan ve gidip konuşmadan (kafanda ufacık bir şüphe olursa dahi) hiçbir şey yapmaman :) pek yardımcı olamadım ama yapmadığım bir şeye yaptım diyemem a.s.:1hug:

Elifte igneli epilasyon yapilmiyor canim...Ben dudakustune gittigimde oranin sahibi serpil hanim yuz bolgesi icin lazeri tavsiye etmem ben yillarca igneli epilasyon yaptim git igneli epilasyon yaptir paran bosa gitmesin dedi.Bircok isimde ben de elif guzellik merkezini tercih ediyorum cunku gercekten temiz bi yer.ama igneli yapilmiyor.
Daha once sana yazdigimi hatirliyorum.Ama uzun zamandir yurtdisinda oldugum icin bakamadim sayfaya!Benim igneli yaptirdigim biyer var cok da memnunum.favori dudakustu gobek kol bicok bolgemi yaptirdim.Cok da memnunum.Bence kesinlikle lazerden daha kesin bi cozum!Eger igneli yaptirmayi dusunursen gittigim yeri tavsiye edebilirim..

Bugün bsk hastanesinin iğneli epilasyonuna gittim hem çok uygun hemde çok iyiler ve ilgililer hijyenik bir ortamı var. güzellik merkezini tercih etmedim çünkü herhangi bir terslikte iltihap kapmada yada başka bir durumda gideceğim yer gene cilidiyeydi. Cilt konusunda uzman bir hekimn yapması daha iyi diye düşündüm ve iyikide gitmişim yüzüme yaptırdım çene altı ve favori bölgesinde çıkan bir kaç yere...

arkadaşlar konyada yaşıyorum,uzun zamandır bende çenemdeki kıllardan şikayetçiydim.konyadaki ünlü salonların hepsini tek tek gezdim.Elifi çok duymuştum sahibine ulaşmak mümkün degil çalışanların ne iş yaptıgı belli degil uzmanlıklarından bile emin degilim.daha önce lazer görmez dedikleri kılllarımı şimdi alalım diye ısrar ettiler hiç güven vermiyolar.igneli epilasyonla bitirdim çok şükür....nalçacıda altınay güzellik salonunda birde hizmet görün mutlaka gidin derim.estetisyen bayan bizzat kendisi ilgileniyor diger salonlardaki gibi çıraklar ilgilenmiyor sizinle, temizliginede inanamazsınız gönül rahatlıgıyla ugrayın derim türk kahveleride müthiş....:KK66:

canım bende lazer ve iğneli epilasyona inci güzellik salonunna gittim evet o bayandada hem sağlıkçı hemde estetisyen süper cilt bakımı yapıyor gelen hastalarla bizzat kendisi ilgileniyor zaten elamanına bırakmıyor arkadaşım yüzündeki lekelerden kurtuldu daha önce biryere iğneli epilasyon yaptırmış iz bırakmışlar ama şimdi o izlerde kayboldu. bayan hemde sağlıkçı olduğu için çeşitli kremler yazıyor arkadaşım tavsiye etmişti ben memnun kaldım inşallah sende istediğin gibi bir yere gidersin nalçaçıda yeri

kizlar benimse yanaklarimdaki tuyleri aldirmam lazim ama igneli mi yaptirsam lazer mi karar veremedim :KK43:( ignelide iz kalir mi sizce yuzumde?

canım bende lazer ve iğneli epilasyona inci güzellik salonunna gittim evet o bayandada hem sağlıkçı hemde estetisyen süper cilt bakımı yapıyor gelen hastalarla bizzat kendisi ilgileniyor zaten elamanına bırakmıyor arkadaşım yüzündeki lekelerden kurtuldu daha önce biryere iğneli epilasyon yaptırmış iz bırakmışlar ama şimdi o izlerde kayboldu. bayan hemde sağlıkçı olduğu için çeşitli kremler yazıyor arkadaşım tavsiye etmişti ben memnun kaldım inşallah sende istediğin gibi bir yere gidersin nalçaçıda yeri

sağolun hanımefendi sayenizde inci güzellik ve lazer salonuna gittim bu üçüncü seans lazerde bitti gibi birşey yüzüme de diyotla başladım orda bir öğretmen hanımı gördüm gitmediği yer kalmamış birde inci güzellik salonunu önermişler şu anda yüzünde bir senedir tüy kalmmaış tüp bebek tedavisi gördüğü halde süper yüzü onu görünce yüzümede başladım süper ben begendim çogu arkadaş uç seansata bitti diyorum inanmıyor bitti gibi birşey tum vücut başladım sayenizzde öneririm sizede iğneli epilasyondada orda teyzeler çoktu çok memnunnuz dediler yanı o öğretmen hanımı görmelisiniz bembeyaz kalmış her tarafı aynı kişi girince vücudu tanıyormuş o yüzden çok temiz bir yer yurt dışındada eğitim görmüş bayan süper inci güzellik salonunu beğendim sağolun iğneli epilasyon ve leke tedavisindede güzel

cnm bosuna yer arama gercekten iğneli epilasyonda ve lazerde süper sağlıkçı olunca çeşitli kremler yazıyor leke falan kalmıyor yaptıranlarla tanıştırıyor istersen öyle yalan yanlış lazzer yapmıyor iğneli epilasyon yapmıyor

Merhaba arkadaşlar.
Forumda ilk yazım:) emeklerine nasıl teşekkür edeceğimi bilemediğim iki güzel bayan için..
Konya ve İstanbul’da olmak üzere iki iğneli epilasyon tecrübem oldu.
Çok uzun süredir,aylardır buraya yazmak aklımda fakat internetle forumlarla aram olmadığından aylardır hep erteledim.
Çene bölgemdeki tüylerden rahatsızdım.
Önce lazeri araştırdım,zaten vücudum için de gitmişliğim vardı. Şansım varmışki yüzüme hiç yaptırmadan kurtuldum o sevdadan. Lazerciler tamam yapılır lazer görür “çakallığında” davransa da o sıralar bi arkdşmla karşılaştım; lazerden vücudunda çok iyi sonuç almış,yüzünde de öyle olacağını düşünmüş. Sonuç daha siyah tüyler! O ara sürekli ağdaya gitmek zorunda kaldığından şikayet etti ve
Lazer sayfasınu ben böyle kapattım.
Sonra Konya'da iğneli epilasyon merkezlerini araştırdım,gittim konuştum. İçime sinmedi bir türlü,yüzde 70 başarılı yüzde 60 lekesiz saçma rakamlarda işin şansa kaldığı açık olan “ismini duyduğumuz” yerler... Yaptıranlar bilir,iğnelide iz kalma riski yüksektir doğru yere girilmelidir iğne. Ben de cildi çok hassas,sivilce izi bile zor geçen lazerden defalarca cildi yanmış biriyim ve korkuyordum. Neyse pek çok yerle konuştuktan sonra içimdeki korkuyla yolum tesadüfen Torun Güzellik merkezinin sahibi Nihal ablaya düştü. Bir yıl kadar çene bölgemdeki tüylere işlem yaptı. Bikaç gün süren küçük sivilcelenme gibi kızarıklıklardan başka hiçbir şikayetim olmadı. Tüylerim çok geç çıktığından ayda bir kere bile gidemiyordum,tüylerim az olmasına rağmen benim işlem alma sürem bu yüzden biraz uzun sürdü. Çenemdeki tüylerin azaldığını gördükçe Nihal ablanın beni nasıl mutlu ettiğini tahmin edersiniz:)
Fakat bu sırada İstanbul’da yaşamaya başladım, iki ay kadar tüylerim hiç çıkmadığından İstanbul'da uzun süre idare ettim. Bi regl dönemi daha biterken artık iş başa düştü. İstanbul’da da bir yer bulmalıydım.
Hemen girdim sizin forumlarınızdan araştırdım. Üyeliğim yok,üyelik hemen kabul edilmiyormuş,özelden mesaj yazamıyorum; burada adı geçen bir yeri denemeye karar verdim ama kimseye iyi mi,hala gidiyor musun,tel numarası nedir diye soramadım . Ama acil durumdaydım,risk alıp gitmeliydim.
Şansım yine yardım etti.
İlk denemede Nihal abla kadar çok seveceğim ve memnun kalacağım bi yer buldum.
Hasan Yoldaş kuaförünün içindeki Kezban abla.
Ayda bir kere bile gitmediğim halde 5-10dakikalık seanslarda gördüğüm bu hanımlar ablalarım gibi. Her açıdan o kadar memnun kaldımki,gönül borcum var gibi hissediyorum.
Hayatın her alanında büyük sözlerden kaçınmaya özen gösteren; harika,mükemmel kelimelerini diline kolay kolay almayan biriyim ben. Biraz takıntılıyım yani :) bile bile birinin ahını almaktan korkarım,başkasını riske atmaktan kesinlikle kaçınırım. Bu yüzden gerçekten bu kadar emin olmasam gelip şuraya “harika,süper kesin gidin” gibi şeyler yazıp ne boş reklamlarla uğraşırım ne de bi başkasının parasıyla,emeğiyle oynarım.
Kişisel yorumum şudur:
Asla pişman olmayacağınız,başka bir yerde gidip zaman ve para kaybettiğinize üzüleceğiniz bu iki yeri kesinlikle tavsiye ediyorum.
Şimdi ikisinin de telefon numaralarını vermeli miyim,yazım forumdan silinir mi bilemiorum.
Sanırım Konya Torun Güzellik Nihal Torun- İstanbul Cadde Bostan Hasan Yoldaş Kuaförü Kezban abla yazsam sıkıntı olmaz. Umarım olmaz: )

Not:
Oldukça yoğun bir süreçte olduğum için daha önce yazılanları okuma şansım olmadı. Büyük ihtimalle sonraki yazıları da okuma şansım olmayacak. Bu yüzden kusurum ve eksiğim için özür dilemek isterim. Hoşçakalın.

Merhaba arkadaşlar.
Forumda ilk yazım:) emeklerine nasıl teşekkür edeceğimi bilemediğim iki güzel bayan için..
Konya ve İstanbul’da olmak üzere iki iğneli epilasyon tecrübem oldu.
Çok uzun süredir,aylardır buraya yazmak aklımda fakat internetle forumlarla aram olmadığından aylardır hep erteledim.
Çene bölgemdeki tüylerden rahatsızdım.
Önce lazeri araştırdım,zaten vücudum için de gitmişliğim vardı. Şansım varmışki yüzüme hiç yaptırmadan kurtuldum o sevdadan. Lazerciler tamam yapılır lazer görür “çakallığında” davransa da o sıralar bi arkdşmla karşılaştım; lazerden vücudunda çok iyi sonuç almış,yüzünde de öyle olacağını düşünmüş. Sonuç daha siyah tüyler! O ara sürekli ağdaya gitmek zorunda kaldığından şikayet etti ve
Lazer sayfasınu ben böyle kapattım.
Sonra Konya'da iğneli epilasyon merkezlerini araştırdım,gittim konuştum. İçime sinmedi bir türlü,yüzde 70 başarılı yüzde 60 lekesiz saçma rakamlarda işin şansa kaldığı açık olan “ismini duyduğumuz” yerler... Yaptıranlar bilir,iğnelide iz kalma riski yüksektir doğru yere girilmelidir iğne. Ben de cildi çok hassas,sivilce izi bile zor geçen lazerden defalarca cildi yanmış biriyim ve korkuyordum. Neyse pek çok yerle konuştuktan sonra içimdeki korkuyla yolum tesadüfen Torun Güzellik merkezinin sahibi Nihal ablaya düştü. Bir yıl kadar çene bölgemdeki tüylere işlem yaptı. Bikaç gün süren küçük sivilcelenme gibi kızarıklıklardan başka hiçbir şikayetim olmadı. Tüylerim çok geç çıktığından ayda bir kere bile gidemiyordum,tüylerim az olmasına rağmen benim işlem alma sürem bu yüzden biraz uzun sürdü. Çenemdeki tüylerin azaldığını gördükçe Nihal ablanın beni nasıl mutlu ettiğini tahmin edersiniz:)
Fakat bu sırada İstanbul’da yaşamaya başladım, iki ay kadar tüylerim hiç çıkmadığından İstanbul'da uzun süre idare ettim. Bi regl dönemi daha biterken artık iş başa düştü. İstanbul’da da bir yer bulmalıydım.
Hemen girdim sizin forumlarınızdan araştırdım. Üyeliğim yok,üyelik hemen kabul edilmiyormuş,özelden mesaj yazamıyorum; burada adı geçen bir yeri denemeye karar verdim ama kimseye iyi mi,hala gidiyor musun,tel numarası nedir diye soramadım . Ama acil durumdaydım,risk alıp gitmeliydim.
Şansım yine yardım etti.
İlk denemede Nihal abla kadar çok seveceğim ve memnun kalacağım bi yer buldum.
Hasan Yoldaş kuaförünün içindeki Kezban abla.
Ayda bir kere bile gitmediğim halde 5-10dakikalık seanslarda gördüğüm bu hanımlar ablalarım gibi. Her açıdan o kadar memnun kaldımki,gönül borcum var gibi hissediyorum.
Hayatın her alanında büyük sözlerden kaçınmaya özen gösteren; harika,mükemmel kelimelerini diline kolay kolay almayan biriyim ben. Biraz takıntılıyım yani :) bile bile birinin ahını almaktan korkarım,başkasını riske atmaktan kesinlikle kaçınırım. Bu yüzden gerçekten bu kadar emin olmasam gelip şuraya “harika,süper kesin gidin” gibi şeyler yazıp ne boş reklamlarla uğraşırım ne de bi başkasının parasıyla,emeğiyle oynarım.
Kişisel yorumum şudur:
Asla pişman olmayacağınız,başka bir yerde gidip zaman ve para kaybettiğinize üzüleceğiniz bu iki yeri kesinlikle tavsiye ediyorum.
Şimdi ikisinin de telefon numaralarını vermeli miyim,yazım forumdan silinir mi bilemiorum.
Sanırım Konya Torun Güzellik Nihal Torun- İstanbul Cadde Bostan Hasan Yoldaş Kuaförü Kezban abla yazsam sıkıntı olmaz. Umarım olmaz: )

Not:
Oldukça yoğun bir süreçte olduğum için daha önce yazılanları okuma şansım olmadı. Büyük ihtimalle sonraki yazıları da okuma şansım olmayacak. Bu yüzden kusurum ve eksiğim için özür dilemek isterim. Hoşçakalın.

Nihal hanıma ben de 2 yıl kadar haftada 2 kere olmak kaydıyla gittim.Hep azalır umudu ve Konya'da bu işi yapan başka merkez duymadığım için mecburen devam ettim. Bayan yüzde yüz çözüm sloganıyla çalışıyor ancak ben gördüm ki para gelecek kişileri oyalıyor.İğneli epilasyon konusunda araştırma yapmış biri olarak kıl köküne akım verilince kök yanarsa kalan kıl cımbızla çekilirken hissedilmez.Bende pıt pıt hissediliyordu. Ve sürekli söylenen asık suratlı bir bayan. Ben hoşlanmadım açıkçası.

Teşekkür ederim bende de inci güzellikte lazer yaptırıdım arkadaşlarım ve ben memnun kaldık annemmin tüyleri beyaz olduğu ğu için iğneli yaptırdı ve o çok güzel sonuç alınca arkadaşlarımla görüşmeye gittik anemede günündeki bir arkadaşı önermiş çok memnun inş ORADA bir kaç güzellik salonundan gelenleri gördük sonra bir daha gittik o sırada ben başka güzelik salonuna devam ediyordum sonuç almadım çünkü parayı peşin yatırmıştım seanslarım bitti hala kıllar bitmedi ve arttı sonra annneminki bizden önce bitti bizde böylelikle başladık karaman ve ılgından gelen üç hemşire vardı orda onlarda araştırmış başlamışlar baktık inceledik ve bizde başladık ve şu an bitti beş aydır gitmiyorum şimdi leke tedavisi ve cilt bakımına gidiyorum kahvelerini içmeye ben kurtuldum kızlar sıra sizde inş öneririm

Kesinlikle İnci ye gitmeyin kandırıyor sahte hesaplardan yorum yaziyor google yorumlarinida kendisi yazıyor ben mağdurum ordan kötü yorumları kaldırtıyor sakın inanmayın ben yandım siz yanmayın

X