emla kremi aldım ama...?

prenses4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
87
1
41
kızlar bu emla kremi aldım. ancak içinden 5 tane değişik röntgen tarzı bişiler çıktı. bunları kullanıyomusunuz ne işe yarıyo? birde ben bu emlayı sürdükten sonra bikini bölgeme ağdayı kendim yapabilirmiyim sizce? herkes sakın kendin deneme yapamassın yırtarsın diyo! napacağımı şaşırdım. siz ne diyosunuz? yada siz nasıl yapıyosunuz? kuaför falan kesinlikle düşünmüyorum. kendim yapmalıyım ama nasıl? cidden yırtılırmı ya???

bu arada adetimde yeni bitti. yani almanın tam zamanı şuan..

ben emla kullanmadım ama burda emlayla ilgili bi konu vardı orda okudum onlar uyuşmasını beklerken

hava almasın diye sanırım:)

bide evet kendin yapma bence:)

saol cnm.. zaten beceremedim kıpkırmızı yaptım kabardı falan.. doruuuuu karşıdaki kuaföre :KK70: ilk defa becerdim utangaçlığı attım artık bende cillopum :KK70:

ben henüz değilim bu utangaçlıklada olamıcam sanırım:KK70:
dedim ama yapma die kabardın mı ayyy canında yanmıştır::KK43::KK43:

arkadaşlar mrb.bende bişi sormak istiyorum dün bende emla kremi yzdırdım denemek için fakat eczane ödemedn çıkmıştır dedi ve 28 tl olduğunu söledi.Siz nasıl aldınız kurum karşılıyomu.Aslında çok istiyorum denemeyi.4 hafta sonra doğum yapıcam

Emla kremi ben lazer yaptırdığım da kullanıyordum da bana hiç faydası olmadı. Sürüyorum gene aynı ağrıyor. Ya da ben yanlış kullanıyorum.

arkadaşlar mrb.bende bişi sormak istiyorum dün bende emla kremi yzdırdım denemek için fakat eczane ödemedn çıkmıştır dedi ve 28 tl olduğunu söledi.Siz nasıl aldınız kurum karşılıyomu.Aslında çok istiyorum denemeyi.4 hafta sonra doğum yapıcam

ewet ödemeden cıktı yaa bnde alcaktım yazdrdım eczaneye gttim ama ödemeden cıktı dedi.. wericez 28tl yi alcaz emlayı =)

saol cnm.. zaten beceremedim kıpkırmızı yaptım kabardı falan.. doruuuuu karşıdaki kuaföre :KK70: ilk defa becerdim utangaçlığı attım artık bende cillopum :KK70:

sendeki de ii cesaretmiş bn o tarfa hayatta yapamam cok ince derisi tahriş ederim mutlaka.. emla işe yaradı mııı CADIARZU

kızlar bn aldım kullandım 1 saat kadar beklettim..genital bölgeyi aldrrken cok rahattım.. yani acı hiç yok degildi ama öyle cok da hissedlcek bişey degil yani bacakalrım alnrken bile dayanamadım ama gentalde sesim cıkmadı bayanssulusmile

ben kullandım emlayı canım hemde 3 sefer üye olmadan önce bu siteden keşfetmiştim ve bi üyenin anlattığı şekilde kullanmıştım zaten 5 küçük tüp çıkıyor ben 5 şinide yaydırmadan tabaka halinde sürüyorum üstüne mutfakta kullandığımız sera bant ile kaplıyorum hava almıcak şekilde üstüne kağıt havlulardan koyuyorum 1-2 tane üst üste 2 tanede sıkı bir çamaşır giyiyorum 2 saat bekliyorum ve ağdamıda sir ağda bantlarıyla evde kendim yapıyorum kısım kısım yapıştırıp gerdirerek çekiyorum çok hafif bir acı hissediyorum ama ben biraz dayanıklıyım belki size fazla gelebilir ama hiç yoktan iyidir minik minik kalanlarıda makineyle alıyorum tertemiz oluyor o içindekilerde kapalı pansuman onları kullanmak yerine o üyenin anlattıklarını yaptım bende çok etkili oldu canım eğer sigortası olan bir tanıdığın varsa onun karnesine yazdırabilirsin...

tam okumamıştım yazılanları afedersiniz arkadaşlar ödemeden çıktığını yeni öğrendim :KK43: ama bir kere bu şekilde aldıktan sonra yeni yeni çıkmaya başlarken hiç beklemeden çıkanları yine ağda yada makineyle alırsak alışırız bence ben öyle yapmayı düşünüyorum yada paşa paşa vericez 28 tl yi...

ben de hamile kalmadan önce aldım kullandım malum bölgede

açıkçası ilk denemem de de başarılı oldum alamadığım yerleri uyuştuğu için rahatça alabildim

fakat hamileler için kullanımında emin olamamışlar bende bu sebeple şu sıra kullanamıyorum.

artık kendimde beceremiyorum kuaföre gitcez mecburen.

kremi nasıl yazdırdın peki doktora ne dedin?
doktora söylemeye utanırım asıl ben :KK43:( :kk77:

bişey diyim bacım. hiçbir işe yaramıyor. parana yazık etmişsin. çok bol sürersen yarıyor. o da o kadar para verilmez. her alım için 30 tl ye yazık

bende kullanmıştım bir zamanlar emlayı. hiçbir faydasını görmedim. soytarıya çeviriyor. streç filmlerle falan sarıyosun bir iki saat bekliyorsun sonuç sıfır. bence en iyisi çamsakızı ağdayı minik parçalara böl en üstten yavaş yavaş başla. temizlendikçe şevke gelip bütün bölgeyi temizlersin. bir kerede temizliğine alışırsan hep ağda kullanırsın süper olur

tek seferde 30 tl cok geliyorsa yada denemek istiyorsanız eczanelerde artık tek tek te satılıyor tanesi 5 tl :)

kizlar bazen bendede uyusmuyor ama hava aldiigi zaman uyusmuyor. iyice dikkat edin hava almasin, ve tabaka halinde degil birazda yedirmek gerek diye düsünüyorum. tamamen aci gitmiyo hissediyorum aciyi ama %70 azaliyor aci. ve keisnlikle azalma oluyo. ben agda ile degil makine ile aliyorum tüyleri yada doktor eldivanlari oluyor ya onunla aliyorum..

X