Bebeğim yatağında yatmıyor, korkuyor, ne yapmalıyım?

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
3 gün önce kızım beşiğinde oynarken az kalsın boğuluyodu.sanrım tükürüğü yüzünden
suratı kıpkırmızı oldu hiç seside cıkmadı sadece çırpınıp durdu.allahtan yanındaydım ama cok korktum ağlamaya clısıyo ağlayamıyo gozunden yaslar geldi epey bi neyse sonra kendşne geldi elini yüzünü yıkadım felan ama şimdi aksamları beşiğine yatrınca bide ısıkları kapatınca baslıyo ağlamaya ışığı acıyorm susuyo ama uyumuyo yanıma alırsam uyuyo acaba korktumu napmam gerek alıssın ıstemıyorum yanıma ama ağlamasınada dayanamyorum :KK43:((

canım biran benden bahsediyorsun zannettim AYNISI 2 HAFTA ÖNCE BENıM BAŞIMA GELDı KIZIMIN BAŞI YATAĞA GÖMÜLMÜŞ KIPIRDAYAMIYOR BıR ÇIĞLIK ATTI YANINA GıTTıĞıMDE KIPKIRMIZI OLMUŞ GÖZLERıNDEN YAŞLAR AKMIŞ KUCAĞIMA ALINCA ÖKSÜRMEYE BAŞLAMIŞ AMA O AN DıZLERıMıN DERMENI KESıLDı ALLAHTAN BABAMIZDA YANIMIZDAYDI DA KOLAY ATLATTIK..

çok çok korktum evde yalnızdım napıcagımı sasırdım bi an acaba dılımı dondu dedım parmagımı agzına soktum ama çok korktum o gun butun gun mızmızdı

Aynen ben de yaşadım bunu ilk kızımda , çocuk tıkandı kaldı nefes alamıyor, kızardı önce sonra morarmaya basladı. dr u aradık hemen ayağını sıkıp ağlatın dedi. çocuğun ayağına can havliyle tırnaklarımı öyle bi geçirmişim ki kanamış hep. Allaha çok şükür ucuz atlattık. ama bende de o gün bugündür travma oldu. bebekleri mutlaka eğimli yatırmak lazım. Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın canım.:Saruboceq:

hepinize gecmis olsun Allah birdaha yasatmasin,jade canim isigi tamamen kapatma ben geceleri banyonun isigini acik birakiyorum kapiyi hafiften acik birakiyorum oyle uyuyor hem benimde icim rahat ediyor arada kafami kaldirip hersey yolundami diye kontrol ediyorum cok karanlik olunca goremiyorum ,gece lambasi falan kullan canim

Son düzenleme:
bnde koridorun ısıngını acıorum kapıyıda hafif açık bırakıyorum.ben bu gidişle hiç ayıramam oadsını

Aynen ben de yaşadım bunu ilk kızımda , çocuk tıkandı kaldı nefes alamıyor, kızardı önce sonra morarmaya basladı. dr u aradık hemen ayağını sıkıp ağlatın dedi. çocuğun ayağına can havliyle tırnaklarımı öyle bi geçirmişim ki kanamış hep. Allaha çok şükür ucuz atlattık. ama bende de o gün bugündür travma oldu. bebekleri mutlaka eğimli yatırmak lazım. Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın canım.:Saruboceq:
amin inş sağolopuyorumnanaktan

odasında loş ışık bırak cnm madem ayrı odada yatıyo yada ayrı ayrı yatıyosunuz yanına telsiz koy sesini duyarsın hem geçmiş olsun cnm bnm

X