Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Gece yatmadan önce sürdüm ben.Önce bayağı kötü koktu ama sabaha kadar kokusu geçmiş.Eşim farketmedi yani kokusunu.
Ama bende de kaşıntı ve gerginlik yapmadı.
Farkettim de göğüslerim azıcık büyümüş.
Bu hafta çok şey denedim.Sabah akşam mutlaka pekmez-küç yiyorum.4 gece şerbetçi otu sürdüm.Arada rezene ve adaçayı içiyorum.Göğsümden yine azıcık süt geldi.2 yıl oldu kızımı sütten keseli hala rezene içince süt geliyor göğsümden...

cm olarak ölçün kızlar kesinlikle farkı görceksiniz eminim:) anneme söledim annemde sürdü dün gece kii onunkiler çok sarkık tabi 3 tane çocuk doğurmuş yanii.. sabah ay bi farklılık var ama anlayamadım ne ki acaba dio:)) ben aç bakiim diemedim tabii de sür bi kaç gün bakalım dedim:)

dudakları şişirirmi bilmem ama uçuk çıktığı zaman sürünce hemen geçirio bilginiz olsun.. özelliği antiseptikmiş mikropları öldürüomuş egzama tedavisinde kullanılıomuş.. kuranı kerimde bile yazıomuş faydaları.. tabii göğüs büyütme yasmıodur :KK70:
ztn sürmediğim yağ kalmadı ama söyliim bi tek bunda bu kdr umutlandım fark çünkü yaa.. umarım kalıcıdır öff..
eşim 6 gün sonra askerden gelio çok sasırcak.. beni küçük göğüslü sevdini sölüo ama sanki büyük olsa daa çok hoşuna gitcek:KK43:

bence sen bir şey söyleme o zaman :) bakalım fark edecek mi bayanssulusmilekaydirigubbakcemile3

hımmm.. :uhm: denemek lazım... kızlar gece yatmadan buz masajının faydası oluyor gerçekten.. göğüs daha diri ve sıkı oluyor.. masaj yapamayanlar 2 kaseye buz ve su koyup üstüne yatabilir.. bi arkadaşım öyle yapıyodu delikafadulden

Bende aldıımmmm we geceye kadar dayanamayıp sürdüm kokusu bana agır gelmedi poğaca gibi kokmadımbayanssulusmile ne kadar sürdüm bilmeiyorum ama hemen emdi memeişlerim kokar diye sonra biraz çilek yağı sürdüm ama başladım dewam edicem kızlarr benim aldığım yağ öteki yağlardan farklı 6 tl ye aldım ötekilerden büyük inş işe yarar canlarım sabırsızlanıyorum küç de aldım adaçayıda aktarı alıcaktımda param yoktukaydirigubbakcemile3

Bende aldıımmmm we geceye kadar dayanamayıp sürdüm kokusu bana agır gelmedi poğaca gibi kokmadımbayanssulusmile ne kadar sürdüm bilmeiyorum ama hemen emdi memeişlerim kokar diye sonra biraz çilek yağı sürdüm ama başladım dewam edicem kızlarr benim aldığım yağ öteki yağlardan farklı 6 tl ye aldım ötekilerden büyük inş işe yarar canlarım sabırsızlanıyorum küç de aldım adaçayıda aktarı alıcaktımda param yoktukaydirigubbakcemile3

nur ummm... sabah ayrıntıları yazarsın..bende alıp deneyeyim bari

deneme tahtası olduk iyice bi de bunu sürelim bakalım rezene çayına bir ay kadar katıp içmiştim o sıralarda düşünmedim değil acaba sürsek faydası olurmu diye iş buya süren çıkmış inş hepimize fayda eder kızlar tabi önce benim gibi yaşı önde olanlara allah öncelik tanır

Odamda ya markasını yarın yazarım sğrdğm oturdum annem diyoki odada sanki kalem açılırya öyle bir koku war sizde alıyomusunuz diye sordu bende diyemiyorum ben sürdüm yok dedim ohaoldumsmile babamda burdaydı işaret edemedim demekki kokuyo muşkaydirigubbakcemile3 gelişmeleri yazarım hemen atki etmez belki

CADIARZU
arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

ya canım ya beni çok memnun ettin ama bi sorum olacak şuan ben longda göğüs büyütücü krem kullanıyorum ikisini birlikte yapsam bi zararı olurmu sence bi bilgin varmı canım acil cevap bekliyorum lütfennnnnnnnnnCADIARZU

Odamda ya markasını yarın yazarım sğrdğm oturdum annem diyoki odada sanki kalem açılırya öyle bir koku war sizde alıyomusunuz diye sordu bende diyemiyorum ben sürdüm yok dedim ohaoldumsmile babamda burdaydı işaret edemedim demekki kokuyo muşkaydirigubbakcemile3 gelişmeleri yazarım hemen atki etmez belki

nur umm sende de dodilodi nin söylediği gibi sabah uyanınca kuruluk ve gerginlik oldu mu?

CADIARZU

ya canım ya beni çok memnun ettin ama bi sorum olacak şuan ben longda göğüs büyütücü krem kullanıyorum ikisini birlikte yapsam bi zararı olurmu sence bi bilgin varmı canım acil cevap bekliyorum lütfennnnnnnnnnCADIARZU

walla bilmiorum tatlım bi zararı fln olurmu ama ne olcakki çörek otu yağı doğal bişi ben sanmıorum bişi olcanı..

arkadaşlar çörek otu yağını deneyenler bişiler yazsınlar farklılık hissettinizmi bi benmi hissediorum yaaa... bu gün 9. günüm benim zıpladığımda göğüslerimi hissediorum:)) önceden varlıklarını hissetmiodum:) bide nette mersin yağı göğüste büyüme sağlar yazıo onuda karıştırsam etksi artarmı acaba yoksa birbirlerini öldürürmü bu yağlar? 10 gün çörek otu yağı 10 gün mersin yağı yapmaya karar verdim öle deneyeyim en iyisi hem bu arada kalıcımı deilmi anlarım çörek otu yağını nedersiniz??

bende çörekotu yağını rezene ve adaçayı yapıyprum onun içine damlatıyordum bakalım bu akşam masaj deniycem umarım faydası olur mersin yağınıda duydum ama henüz denemedim

Aldım bugun deneyecegm bakalım neler olucak zemuszemus

fakat merak ettım. sürüp masaj yaptıktan sonra yıkayalımmı yoksa yaglı yaglımı kalsın :nazar:

bence yıkanmamalı zaten göğüs kremi emecektir yıkamanın anlamı yokki artı zaten göğüse sürülen kremler yıkanmaz yalnızca tekrar süreceğin zaman temizlik amaçlı yıkanıp kurulanır tekrar sürülür

X