Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Canım düzenli yap hergün yapman lazım yenimi başladın sende düzenli yap aksatma sonuç daha iyi olsun tmm canım[/QUOTE]

Evet yani başladım ben.Ama böyle yorumları okuyup kendimde de acaba diye bişeyleri görünce heyecanlanıyorum.Kocaman olsunlar istiyorum :teytey::teytey:

slm kızlar ben çörekotu yağı ve çilek yağını tam 3 gecedir uyguluyorum ama şimdiden gözle görülür biir dolgunluk ve farklılık oldu ben bile inanamadım özelligle regli bitimine denk getirdim ki şişkinlik insin doğal halinde başlıyım diye, kuzenim bile inanamadı farka bu gece oda başladı tam komedilik olduk walla kaydirigubbakcemile5 haftasonuda küç alıcam onada başlıcam temelini sağlam tutayımda bidaha inmesinler kaydirigubbakcemile3
nasıl yani canım ikisini aynı andamı sürüyosun ve sadece akşamlarımı yapıyorsun :uhm::uhm::uhm::uhm:

dikkat ettiysen burda gögsü küçük oldugunu söyleyenlerin büyük cogunlugu zayıf. biraz kilo alınca onlarda dolgunlasıyor.
tabi tatlım haklısın da bazen zayıf olanlarında büyük oluo buda moralimi bozuyo.. bide kiloyla alkalı değil diolarya onada patlıoyorum .. teğit ettirmek istedim anlayacağın.. bayanssulusmile

yaa ben küçültmek istiyorum bende sürsem çörek otu tağını acaba toparlar mı yoksa dahamı büyür yardım edin :KK43:

yaa ben küçültmek istiyorum bende sürsem çörek otu tağını acaba toparlar mı yoksa dahamı büyür yardım edin :KK43:

canım dolgunluk vermesi için kullanıyoruz biz ; senin kullanman istediğin sonucu vermez...

ama toparlanmasını istiyorsan masaj yapabilirsin... küçüleceğini sanmam ama...

şu çörekotu yagını bnde kullanıyorum kızlar yani daha 2 gündür falan... sabah aksam 5'er dakika uyguluyorum.. gece yatmadanda serbetciotunu sürüyorm. adacayı rezene falan onları da yapıyorum ama bakalım sonucu ne olucak :smiley-cool: grci dha yasım 17 o yzdende umutluyum .. ins büyürler yaaa

bende iki haftadır çörek otu yağı mersin yağı..şerbetci kremi kullandım çatallaşma var ama büyüme yok .. çok mu acele ediyorum... :KK43:

bende iki haftadır çörek otu yağı mersin yağı..şerbetci kremi kullandım çatallaşma var ama büyüme yok .. çok mu acele ediyorum... :KK43:

tabi acele ediyosun kanka yaaa.catallasma özellikle üstten dolgunluk demek... yani harika.sakın pes etme bende daha 3 4 gündür çilek ve çörekleniom Allah sebeb eder insaaallahyerimseniben

ne zor işmiş bu böyle.. ne vardı bizimkilerde normal olsa... liseye giden kızların ki bile benimkinden büyük... zamanında iyi bakamamışlar demek ki bana... evlenince kızım olursa .bu konulara dikkat edicem kesinlikle... psikolojik çöküntü gibi... gerçi ben çok fazla takmıyordum.. büyük sütyen takıyorum büyük gösteriyo onun için normal gibi duruyo...:)..... evlenme çağım gelince takmaya başladım yani... adam bi bakıcak.... bişi yok ..:)

kızlar bu çörek otu yağı gerçekten mucize:KK70:D bi kaç gün önce adet gördüm ve göğüslerim hiç olmadığı kadar şişti bu defa:) tabi adetim bitince indiler biraz ama olsun genede eskiye göre çokçok büyükler ve bu farkı herkes farketti:)) bu arada ben bu çörek otu yağı ile masajı yaklaşık 2 haftadır yapmıyorum ve hiç bir şekilde küçülme olmadı kızlar:KK70:DDDD ama yinede bugünden itibaren tekrar başlıyacağımmm... darısı herkesin başına:KK70:

yasım 28 benim eger gercekten bu yazdıklarımla ilgilenen var ise face den beni eklesinler orada da bu kürü paylaşıyorum ve teymin edeceginiz kişinin bilgilerini verebilirim

özelden mesaj atabilir misin. bunu nereden aldığını ve ne kadara aldığını söyleyebilirsen çok iyi olur. hemen almayı düşünmüyorum. zaten içinde ne olduğunu bilmeden alamam. zaten onlar da içinde ne olduğunu söylemeden nasıl satabilirler anlayamadı. ya içerisinde alerjik olduğumuz bir şey varsa o zaman ne olacak. o yüzden iyice araştırmak gerek.

kızlar bu çörek otu yağı gerçekten mucize:KK70:D bi kaç gün önce adet gördüm ve göğüslerim hiç olmadığı kadar şişti bu defa:) tabi adetim bitince indiler biraz ama olsun genede eskiye göre çokçok büyükler ve bu farkı herkes farketti:)) bu arada ben bu çörek otu yağı ile masajı yaklaşık 2 haftadır yapmıyorum ve hiç bir şekilde küçülme olmadı kızlar:KK70:DDDD ama yinede bugünden itibaren tekrar başlıyacağımmm... darısı herkesin başına:KK70:

Kesinlikle sana katılıyorum.Bende bir kaç haftadır kullanmadım,yatılı misafirlerim vardı,uğraşamadım falan.. ama küçülme olmadı.Dün gece başladım yine masaja.Ben inanıyorum büyüycene çünkü göğsüm dolgunlaştı yani..kaydirigubbakcemile5

Masaj yapınca daha bir toplu gözüküyo ya kızlar hiç ihmal etmeyelim yaa yapalım büyüsünler dolgunlaşıyolarrr

bu arada SEWGııLıLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN HERGÜN BıZE SEWGı GÜNÜ

Masaj yapınca daha bir toplu gözüküyo ya kızlar hiç ihmal etmeyelim yaa yapalım büyüsünler dolgunlaşıyolarrr

bu arada SEWGİİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN HERGÜN BİZE SEWGİ GÜNÜ

slm nurum,saat kactan beri bu konuyu okuyorum gözlerim kaydi valla.Konuyu acan arkadas ortalarda yok ama herkesin one bi tsk borcu var´okudugum kadariyla,bu arada ben 1 ay sonra tr ye gelecem ancak ozaman basliyabilirim,burda bulmam imkansiz o yaglari otlar filan,ama acayip heveslendim,umarim faydasi olurda esim bayram ederyerimseniben

arkadaşlar ben de çörek otu yağı kullanacagım yanında destekleyici olarak ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

X