Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

slm nurum,saat kactan beri bu konuyu okuyorum gözlerim kaydi valla.Konuyu acan arkadas ortalarda yok ama herkesin one bi tsk borcu var´okudugum kadariyla,bu arada ben 1 ay sonra tr ye gelecem ancak ozaman basliyabilirim,burda bulmam imkansiz o yaglari otlar filan,ama acayip heveslendim,umarim faydasi olurda esim bayram ederyerimseniben

Saol canım
Türkiyeye gelince hepsini toparların alırsın we yaptınmı kocişin saldırır sana eminim faydasını görürsün eminim düzenli yaparsan konuyu takip et orda hiçmi yağ yok çilek yağı falan kıl yapmıyan bir yagla masaj yap gelişmeyi görüceksin hayatımopuyorumnanaktan

kızlar yoğunluktan 1 haftadır ne küç yiyebildim ne de çörek otu yağımı sürebildim :KK43:
o dolgunluk gitti resmenn mafoldumben yine başlıcam

yasım 28 benim eger gercekten bu yazdıklarımla ilgilenen var ise face den beni eklesinler orada da bu kürü paylaşıyorum ve teymin edeceginiz kişinin bilgilerini verebilirim

suarya faceden seni bulamadım ordaki ismin ne? kürü merak ettim gerçekten işe yarayan birşeyse ben de denemek isterim.

selam arkadaşlar lütfen yardım edin bende bugün çörek otu yağı aldım başlayacağım adaçayıyla beraber yanlız yağın ne miktarda sürüleceğini bilmiyorum birde ada çayını nasıl hazırlayıp nasıl içiyoswunuz ne olur yardım edin çünkü çok ihtiyacım nvar herkese kolay gelsin

serbetcı otunu 3hafta surdum goguslerım ayrıktı bırbırıne yaklasır oldu smdıde corekotunu aldım surmeye basladm ama gözle görulur bır dolgunluk war avuclarımı doldurmazken suan tasıyor bu baslıgı acana cok cok tesekkurler opuyorumnanaktan

selam kızlarr bende 3gün oldu başlayalı şimdilik bişey yok gibi ama daha erken diye düşünüyorum ama ben pek düzenli yapamıyorum sabah kalkmak zaten zor küçü de çok zor yutuyorum bakalım -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Kızlar bende kullanmaya baslıcam ama ben ÇÖrek yaĞını alalı nerden baksanız 6 ay olmustur actım rezeneyle ıÇtım bı ara sonra bıraktım onu masajda kullansam olurmukı.?

selam arkadaşlar lütfen yardım edin bende bugün çörek otu yağı aldım başlayacağım adaçayıyla beraber yanlız yağın ne miktarda sürüleceğini bilmiyorum birde ada çayını nasıl hazırlayıp nasıl içiyoswunuz ne olur yardım edin çünkü çok ihtiyacım nvar herkese kolay gelsin

slm canım ben bir haftadır kullanıyorum çörek otu yağını ve çilek yağını daha 2. günde gözle gürülür bir değişim başladı şimdi ben bile inanamadım büyüklüklerine sempatiksalakcinni çörek otunu göz kararı avcuna neredeyse bir tatlı kaşığı kadar al canım ve iki göğsüne eşit gelecek şekilde avuclarında paylaştır ve oval masaj hareketleriyle 5 dk aralıksız masajla yedir bu arada ben çilek yağınıda tavsiye ederim çok faydasını gördüm ikisini birlikte kullanınca çörek otundan sonra 5 dakikada çilek yağıyla masaj yapıyorum tatlım günde bir defa akşamları yapıyorum vaktim olsa sabahlarıda yapardım ama işe zor kalkıyorum walla kaydirigubbakcemile he bide bu masajı yaptıktan sonra üzerine rahat sıkmıcak şeyler giy kesinlikle sütyen takmam memişlere özgürlükte önemli kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
slm canım ben bir haftadır kullanıyorum çörek otu yağını ve çilek yağını daha 2. günde gözle gürülür bir değişim başladı şimdi ben bile inanamadım büyüklüklerine sempatiksalakcinni çörek otunu göz kararı avcuna neredeyse bir tatlı kaşığı kadar al canım ve iki göğsüne eşit gelecek şekilde avuclarında paylaştır ve oval masaj hareketleriyle 5 dk aralıksız masajla yedir bu arada ben çilek yağınıda tavsiye ederim çok faydasını gördüm ikisini birlikte kullanınca çörek otundan sonra 5 dakikada çilek yağıyla masaj yapıyorum tatlım günde bir defa akşamları yapıyorum vaktim olsa sabahlarıda yapardım ama işe zor kalkıyorum walla kaydirigubbakcemile he bide bu masajı yaptıktan sonra üzerine rahat sıkmıcak şeyler giy kesinlikle sütyen takmam memişlere özgürlükte önemli kaydirigubbakcemile3

ya bende başlıycamda bitürlü başlayamıyorum yatağa kendimi zor atıyorum yorgunluktan...peki canm bu yağı göğüs nekadar sürede emiyo bilmiyorumkismile

çilek yağı çok güzel kokuyo:)çörekotunu bugün rezenenin içine katıp içtim iğrenç oldu ama öyle de faydasını gören varmış..kafayı bozmam an meselesi..bi de dün teyzemin göğüslerini büyüttüğünü(estetik)öğrendim fotosunu göndrmiş mükemmel duruyo ya biz nereye kadar uğraşcaz ya ümidimi kaybediyorum zamanla

ya bende başlıycamda bitürlü başlayamıyorum yatağa kendimi zor atıyorum yorgunluktan...peki canm bu yağı göğüs nekadar sürede emiyo bilmiyorumkismile

tatlım inan benimde bazen yemek yiyecek halim olmuyor ama yattığım yerdende olsa 5 dk mutlaka masaj yapıyorum yağlarla 5 dk. nın sonunda göğüs yağları emmiş oluyor, büyüdüklerini gördükçe daha bi keyifle yapıyorum artık zemuszemus

tatlım inan benimde bazen yemek yiyecek halim olmuyor ama yattığım yerdende olsa 5 dk mutlaka masaj yapıyorum yağlarla 5 dk. nın sonunda göğüs yağları emmiş oluyor, büyüdüklerini gördükçe daha bi keyifle yapıyorum artık zemuszemus
slm canim sen hangi yaglari kullandin etkisi oldumu kalicimia.s

slm canim sen hangi yaglari kullandin etkisi oldumu kalicimia.s

canım ben çörekotu yağını ve çilek yağını kullanıyorum sadece hergece 5 er dakika masajla uyguluyorum her iki yağıda, uygulamaya başlayalı tam 1 hafta oldu istediğim ölçüye gelene kadar devam edicem kalıcılığınıda ancak bırakınca öğrenebilirim canım şimdilik bir sorunum yok kalıcığını konusunda.

merhaba bende 4 gündür kullanıyorum eşim şaşırdı göğüslerin dolmuş dedi:)çok teşekkür ederim kızlar hemde ben doğum yaptım düşünün yani :KK70:

yaaaa bende dört gündür sürüyom çörekotu yağını küçte yiyiyom zorla tabiii ama bir değişiklik yokk ayy bende işe yaramicakmı yoksa yaa sabahları yapamıyorum anca akşamdan akşamasenağlamasenağlama

X