Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

ben de bugün başladım çörekotu yağı ve adaçayına. bakalım sonuç nasıl olacak. daha önce longda kullandım çook işe yaradı ama bırakınca etkisi geçti. işallah bu kalıcı olur:)bayanssulusmile

slm canım ben bir haftadır kullanıyorum çörek otu yağını ve çilek yağını daha 2. günde gözle gürülür bir değişim başladı şimdi ben bile inanamadım büyüklüklerine sempatiksalakcinni çörek otunu göz kararı avcuna neredeyse bir tatlı kaşığı kadar al canım ve iki göğsüne eşit gelecek şekilde avuclarında paylaştır ve oval masaj hareketleriyle 5 dk aralıksız masajla yedir bu arada ben çilek yağınıda tavsiye ederim çok faydasını gördüm ikisini birlikte kullanınca çörek otundan sonra 5 dakikada çilek yağıyla masaj yapıyorum tatlım günde bir defa akşamları yapıyorum vaktim olsa sabahlarıda yapardım ama işe zor kalkıyorum walla kaydirigubbakcemile he bide bu masajı yaptıktan sonra üzerine rahat sıkmıcak şeyler giy kesinlikle sütyen takmam memişlere özgürlükte önemli kaydirigubbakcemile3

sağol canım bu dediklerini aynen uygulayacağım ama şu an çilek yağım yok alınca onada başlarım onun fiyatı nekadar bilgin varmı canım

sağol canım bu dediklerini aynen uygulayacağım ama şu an çilek yağım yok alınca onada başlarım onun fiyatı nekadar bilgin varmı canım

fiyatını bilemiyorum tatlım ama 5 - 6 tl civarıdır çok pahalı şeyler değil, gelişmelerden haberdar et bizide kaydirigubbakcemile5

yaaaa bende dört gündür sürüyom çörekotu yağını küçte yiyiyom zorla tabiii ama bir değişiklik yokk ayy bende işe yaramicakmı yoksa yaa sabahları yapamıyorum anca akşamdan akşamasenağlamasenağlama

ızebellecim sorma benim kuzenimde aynısı oldu 4 gecedir sürüyor ama bişi hissetmediğini söylüyor bende ise daha 2 gece gözle görülür fark yaptı 1 haftada yaklaşık 1 beden büyüdü benim memişler CADIARZU anlayamadık bizde sanırım bünyeye göre değişiyor tatlım ya umarım sizde de uzunda olsa etki gösterir.

1 haftada bir beden mi!!! sadece çörekotu yağıyla!

evet canım çöret otu ve çilek yağını birlikte kullandım ama karıştırmadım ilk önce 5 dk çörek otuyla masaj yaptım sonrada çilek yağıyla 5 dk masaja devam ediyorum toplam 10 dk doktorun tavsiye ettiği oval masaj şeklini uyguladım :lepi:

ızebellecim sorma benim kuzenimde aynısı oldu 4 gecedir sürüyor ama bişi hissetmediğini söylüyor bende ise daha 2 gece gözle görülür fark yaptı 1 haftada yaklaşık 1 beden büyüdü benim memişler CADIARZU anlayamadık bizde sanırım bünyeye göre değişiyor tatlım ya umarım sizde de uzunda olsa etki gösterir.
sağol canım inşallah bizdede etki eder yaaa benim bünyem kiloyuda çok zor alıyo zeten pek ümüdim yak ama inş işe yarar biraz daha devam edicem kullanmay bakalım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ben de bırakmıştım 1 haftadır yapmıyordum. dolgunluk reglimin bitmesyle beraber geçti ama ölçülerde hiç değişiklik olmadı kızlar çatal bölgesi hala varr :))) umutluyum ben bu yağdan bugun tekrar başlıyorumm

sağol canım inşallah bizdede etki eder yaaa benim bünyem kiloyuda çok zor alıyo zeten pek ümüdim yak ama inş işe yarar biraz daha devam edicem kullanmay bakalım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende çok zor kilo alıyorum tatlım ama bir yöntem buldum ve sigarayı kesin bıraktım buay tam 2,5 kilo almışım nihayetttt :lepi:

bende çok zor kilo alıyorum tatlım ama bir yöntem buldum ve sigarayı kesin bıraktım buay tam 2,5 kilo almışım nihayetttt :lepi:
sevindim senin adına ben zaten sigarada kullanmıyorum ama yenede zorkilo alıyorum bakalım pek ümitli değilim ama inşallah işe yarar denemekte fayda var:1no2::1no2::1no2:

Saol canım
Türkiyeye gelince hepsini toparların alırsın we yaptınmı kocişin saldırır sana eminim faydasını görürsün eminim düzenli yaparsan konuyu takip et orda hiçmi yağ yok çilek yağı falan kıl yapmıyan bir yagla masaj yap gelişmeyi görüceksin hayatımopuyorumnanaktan

slm canim,saol msjima cvp verdiin icin.Bende okudugum gunden beri onu dusunup duruyorum,acaba keramet gercekten cörek otundami yoksa yagdami?Henuz burda bakmadim biyere cilek yagi diye istesem acaba bana gulerlermi diye soramadim.Bugun bi aklim dediki zeytinyagi ile masaj yap...sonradan vazgectim,ya yag iyice civiklastirirsa diye,23 subat evlilik yildönumumuz,esime ne buyuk hediye olurdu.Ne diyosun sence zeytinyagi nasil fikir?

kizlar cörek otu yaginin almancasini bilen varmi bide kullanan almanyada avusturyada bulunurmu acaba

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağın
didolido ben 6-7 ay önce almış biraz kullanmıp bırakmıştım şimdi onu sürsem bi zararı olurmuki?

aaa karışmış yazdıklarım.didolido ben 6-7 ay önce almış biraz kullanmıp bırakmıştım şimdi onu sürsem bi zararı olurmuki? ya da varmı bilgisi olann..

Burada bir arkadaş çörek otu yağı açıldıktan sonra ancak 1 hafta dayanır demişti yanlış hatırlamıyorsam..
1 hafta sonra bozuluyor sanırım.

kzılar ya bu çörekotu yağını sürdükten sonra koku yapıyomu yani yıkanmamızı gerektircek kadar bi koku yapıyomu:uhm:

X