Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ya benimde çokk küçük 21 yaşındayıma am yok gbii bende kullanıyım diorum bu yağıı gerçekten faysasını gördünmü senn

ya benimde çokk küçük 21 yaşındayıma ama yok gbii bende kullanıyım diorum bu yağıı gerçekten faysasını gördünmü senn

bende başladım bugun çörek otu yağına bakalım nası faydasını görcekmiyis.bayanssulusmile

selamm arkadaslar konuyu acan arkadasa sey sorcaktim yag ile masag yapmayi biraktiktan sonra eski halien döndümü ?? birde dolgunluk veriyormu arkadaslar???

ya benimde çokk küçük 21 yaşındayıma ama yok gbii bende kullanıyım diorum bu yağıı gerçekten faysasını gördünmü senn

cnm faydasını görende oluyor görmeyende oluyor görmeyenler genelde yarıda bırakıyorlar o yüzden etkisi göstermeyebiliyo bünyeye göre tabi...ben 3 hafta kullandım büyüme yapmadı ama yanlardan dolgunluk oldu yani 3 hafta kullanıpta sonuç elbet alınır az veya çok masaj yapıyosun yağ sürüyosun sonuçta en azından dolgunluk veriyo...başla sende cnm bakalım:1rolleyes:

tatlım hiç öyle saymadım ki yağ iyice emene kadar yapıyordum.1 şişe bana 1 buçuk ay gitti

ben yağı emene kadar yapsam göğüslerim mıncıklanmaktan eciş bücüş olr yahu...şişen 50 ml likmi 22 ml likmiydi cnm

selamm arkadaslar konuyu acan arkadasa sey sorcaktim yag ile masag yapmayi biraktiktan sonra eski halien döndümü ?? birde dolgunluk veriyormu arkadaslar???

valla kullanıpta 1 hafta ara verenler oldu cnm ve eski haline dönmemişler....dolgunluk evet veriyo bende hafiften yaptı 3 haftalık kullanımda

ben yağı emene kadar yapsam göğüslerim mıncıklanmaktan eciş bücüş olr yahu...şişen 50 ml likmi 22 ml likmiydi cnm

50 ml tatlm ama dairesel hareketlerle masaj yaptım hep,ortaya birleştrdim sen de öyle yapmşsndr heralde mıncklamak olmaz tabii olmayan memelerde söner o zamankaydirigubbakcemile3

masajın çok büyük etkisi var arkadaşlar
fazla mıncıklamayın iyice yumuşar küçülürler

evet masajı nasıl yapıcaz?
ben bi süredir kullanıyorum ama etkisini göremedim pek
masajdamı hata yapıyorum acaba

Göğüsleri büyüten ve mükemmel bir görünüm sağlaması için birkaç masaj yeri vardır. Bütün küçük göğüslü bayanlar bu durumdan sıkıntı yaşamaktadırlar. Her ne kadar teknoloji sayesinde sutyen ve bikini modellerinde takviye adı altında silikon eklentisi ile yardımcı olunsa da gerçeğinin yerini alması mümkün değildir.

Bunlar 1- Göğüs 2- Boyun 3- Omuzlar
Avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun
Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj troid bezlerinin çalışmasını ve troid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir.
Elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükün. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10 ar 10 ar arttırarak 100 e kadar çıkın.
Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz. Şu an piyasada göğüs büyütücü haplar, göğüs dikleştirici jeller ve kremlerin gerçekten işe yaradığını birçok bayan söylüyor. Size kolay gelsin.

çörekotu yağının masaj yapıldığını ilk kez duyuyorum...rezeneyle içiyorum ben...
mersin yağı çok etkili yahu...mersin yağıyla rezeneyi düzenli kullandığın zaman sonuç harika..:KK66:

Çörekotu yağını bende okumuştum ve kullanmaya başladım çörekotunun yanında rezene ve mersin yağı sürüorum her gece yatmadan önce ve ilk günden farkı hissettm umarım böyle devam eder sizlere de öneririm :)

Çörekotu yağını bende okumuştum ve kullanmaya başladım çörekotunun yanında rezene ve mersin yağı sürüorum her gece yatmadan önce ve ilk günden farkı hissettm umarım böyle devam eder sizlere de öneririm :)

Hepisni karıştırıp da mı sürüyorsun ipek :) Ayrı ayrı zamanlarda mı...

göğsümde yüzümde sivilceler cıktı yağdan dolayı olabilir mi kızlar hiç bu kadar sivilcem olmamıştı yaa 2 gündür kullanmıyorm bıraktım hemen

Benim göğüslerim emzirmeden ve kilo vermeden önce daha sertti ama kilo verince hem sarktı hem de formu bozuldu.Dün başladım bakalım neler olacak..

göğsümde yüzümde sivilceler cıktı yağdan dolayı olabilir mi kızlar hiç bu kadar sivilcem olmamıştı yaa 2 gündür kullanmıyorm bıraktım hemen
canım bende de oldu yüzümde olmadı ama göğüsümde oldu küçük küçük kabarcıklar çıktı ayrıca tenim çok sert bir görünüm oldu bende bıraktım kullanmıyorum zaten etkili olmadı bende-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X