Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

didolido

fallen_angeL
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
46
1
arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

aman zararı falan olmasın canım? alerjik bişeyden dolayı kaşınma ve şişme değil dimi? ve kalıcı mı nasıl durum?

ben 1 haftadır yapıorum hiç bi sorun olmadı aksine göğüs bölgemde 1 kaç tane kırmızı sivilce izim vardı onlar bile geçti:) araştırın netten çörek otu yağının faydalarını anne sütünü arttırıcı özelliğ var tıpkı rezene gibi, ayrıca çörek otu yağı saça deriye uygulanan bir yağ,içildiği taktirde bile faydaları sınırsız.. alerjik oldunu sanmıorum, fındık yağının alerjik etkisi oldunu bilirim fakat çörek otu yağını hiç duymadım!!

sen bunu bi yerden duyupta mı yaptın kendin mi keşfettin canım

Ben çorek otu yağını rezeneyi içmeden içine 5-6 damla katarak kullanıyorum ama sürüldüğünü duymamıştım açıkcası..
Gece yatmadan önce mi sürüyorsun?
Masaj yapıyor musun?
Hemen mi etki ediyor?
Daha detaylı anlatabilir misin?opuyorumnanaktan

Ben birde şerbetçi otlu krem karışımını hazırlarken içine 10 damla kadar çörek otu yağı koymuştum,iyi yapmışım demekki..

acaba etkisi kalıcımı geçicimi yağı bırakınca etkisi gidiyomu

denemediğim şey kalmadı açıkçası.. sürmediğim yağ.. bide çörekotu yağını deneyeyim dedim, yağı sürüorum 5 dk ya yakın masaj yapıorum o yağ tamamıyla emilio sadece kokusu kalıo biras kötü kokuo ama gece sürdüğüm için duymuorum o kokuyu uyur haldeken:) yağı sürdüğünüzde ztn farkı görceksiniz kaşıntı yapıo ilk 15 20 dk sabah uyandığımda göğüslerim inanılmaz sert ve gergin oluo 1 haftadır yapıorum geceleri! ayrıca benim göğüs ölçülerim:göğüs altında 72 göğüs ucundan 78 di suan göğüs ucumdan ölçtüğümde 81.5 gelio.. geçicimi bilemem ama ins. deildir.. ben devamlı kullanmayı düşünüorum sonuçları size yazarım..

geçici değilse hemen kullanmak isterim sıklaştırma dikleştirme etkiside oluyomu canım

hee bide arkadaşım çörek otu yağını rezene çayının içine kattını yazmışın?? ama çörek otu yağı açıldıktan sonra en fazla 1 hafta dayanır hemen bozulurmuş ve zararlı maddeler içerirmiş!! benden sölemesi aktarlardan aldığınız çörek otu tazeyse için!! fayda göreyim derken kendini zehirleme yavastan.. benim aktar amcam var bi tane o dedi her çörek otu yağı ii deildir dedi. sorupta alın arkadaşım benden sölemesi

ya diorum ya su ana kdr bir çok sey denedim:S serbetçi otu kesinlikle işe yarıo ama GEÇıCı!! üzgünüm onuda denedim:KK43: ztn 1 kaç saatlik göğüs büyütücü kremin etken maddesine bakın serbetçi otu!! ben araştırdım netten.. ama çörek otu yağını 1 haftadır kullanıorum hiç ara vermedim geçici olup olmadığını bilmiorum o yüsden bişi diemiorum..

hee bide arkadaşım çörek otu yağını rezene çayının içine kattını yazmışın?? ama çörek otu yağı açıldıktan sonra en fazla 1 hafta dayanır hemen bozulurmuş ve zararlı maddeler içerirmiş!! benden sölemesi aktarlardan aldığınız çörek otu tazeyse için!! fayda göreyim derken kendini zehirleme yavastan.. benim aktar amcam var bi tane o dedi her çörek otu yağı ii deildir dedi. sorupta alın arkadaşım benden sölemesi

Bak ben bunu hiç duymamıştım.Paylaştığın için teşekkür ederim.zemuszemusCADIARZU
Ben şişesini açalı 2 ay olmuştur valla ve daha şişe yarıya bile gelmedi.Atayım mı şimdi ben onu?Oysa bu akşam masaj yapacaktım onunla.:gitme:

denemediğim şey kalmadı açıkçası.. sürmediğim yağ.. bide çörekotu yağını deneyeyim dedim, yağı sürüorum 5 dk ya yakın masaj yapıorum o yağ tamamıyla emilio sadece kokusu kalıo biras kötü kokuo ama gece sürdüğüm için duymuorum o kokuyu uyur haldeken:) yağı sürdüğünüzde ztn farkı görceksiniz kaşıntı yapıo ilk 15 20 dk sabah uyandığımda göğüslerim inanılmaz sert ve gergin oluo 1 haftadır yapıorum geceleri! ayrıca benim göğüs ölçülerim:göğüs altında 72 göğüs ucundan 78 di suan göğüs ucumdan ölçtüğümde 81.5 gelio.. geçicimi bilemem ama ins. deildir.. ben devamlı kullanmayı düşünüorum sonuçları size yazarım..

kokuyu herkes alabiliyor mu peki evin içine yayılıyor mu.kimseye belli etmeden yapılabilir mi acababilmiyorumkismile

yağı sürdükten sonra emene kdr kokuo sonra kokmuo,ellere sinio biras bol sabunla fln yıkayınca çıkıo hemen.. artk evdekilere çaktırmadan yapmak gerekio dimi:KK70: ben çoooook fırca yediydim annemden:KK70::kedi:

yağı sürdükten sonra emene kdr kokuo sonra kokmuo,ellere sinio biras bol sabunla fln yıkayınca çıkıo hemen.. artk evdekilere çaktırmadan yapmak gerekio dimi:KK70: ben çoooook fırca yediydim annemden:KK70::kedi:

e yani çaktırmamak gerekiyo ne diyeblrz ki anne baba ben memelerimi büyütmek istiyorum mu:umursamaz: şu koku olayı olmasa çoktan denicem ama puffff:sinifsinif:

Bende herşeyi denedim we deniyorumda bunuda deneyeyim yarın aktara gidicem alıyım we yapayım

Kokusu için çörekotu yağından sonra biraz çilek yağıylada masaj yaparsanız çileğin kokusu hoş öteki yağın kokusu gider ben mersin yağıyla çileği kullanıyrum sadece cileğin kokusu kalıyo mersin in kokusu agır çünki
bende alıp yapıcam

nurumm senin ortamın var sanırım bunları yapmak için ama herkesin olmuyor malesef:KK43: dene tabi imkanın varsa:lepi:

nurummm sen serbetci otunu yapıodun ve bayağı faydasını görmüştün die hatırlıorum? ölçülerin kaçtı kaç oldu? ben serbetçi otula 2 cm siskinlik elde ettim ve bırakınca fıs söndü senin öle bişi olmadımı?

nurumm senin ortamın var sanırım bunları yapmak için ama herkesin olmuyor malesef:KK43: dene tabi imkanın varsa:lepi:
Canım ortam yapıyorum geceleri sürüyorum ancak bazı zamanlar gündüzde masaj yapıyodum bu aralar aksatıyorum ya üşeniyorum isterseniz yaparsınız wakit ayırırsın canımopuyorumnanaktan
nurummm sen serbetci otunu yapıodun ve bayağı faydasını görmüştün die hatırlıorum? ölçülerin kaçtı kaç oldu? ben serbetçi otula 2 cm siskinlik elde ettim ve bırakınca fıs söndü senin öle bişi olmadımı?

Ewet canım yaptım bende de cm olarak 1 -2 cm büyüdü dolgunluk oldu halada war arada yapıyorum kremi yağla masajı

Ben küç le başladım 2 weya 3 sene olmuştur memeiş seriweni ara ara yaparak 5 cm büyüttüm benim dewamda ediyorum inş büyüyecekler bide yaşımdan dolayı geç büyüyolar yaşşş geçiyoooooooooodelikafaduldensenağlama

X