Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

küç kullandım rezene ve adaçayı içtim. masaj yaptım yok olmadı artk son çarem çörek otu yağı.....sizce bu saatten sonra büyürmü hiç sanmıyorum jinekologlar göğüslerin 18 yşaında tamamlandığını söylüyor 18 oldum hani yok büyümediler sizce regl olamız gögüsleri büyütürmü çünkü benimkiler düzensizdi 6 aydan beri filan düzenli adert dönemlerim..bunuda bir etkisi varmıdır...

ben 27 yaşındayım. son üç senedir düzenli adet görüyorum ki o da arada şaşırıyor. küçü nasıl ve ne kadar süre kullandın?

küç kullandım rezene ve adaçayı içtim. masaj yaptım yok olmadı artk son çarem çörek otu yağı.....sizce bu saatten sonra büyürmü hiç sanmıyorum jinekologlar göğüslerin 18 yşaında tamamlandığını söylüyor 18 oldum hani yok büyümediler sizce regl olamız gögüsleri büyütürmü çünkü benimkiler düzensizdi 6 aydan beri filan düzenli adert dönemlerim..bunuda bir etkisi varmıdır...

canım tamam 18 yaşında göğüsler tamamlanıyordur ama ben 21 yaşındayım ve geçen sene 2-3 cm büyüttüm göğüslerimi küç ile.. büyüyor demekkii.. vazgeçme derim.. 2 gün kullanıp büyümüyor deyip bırakanlar var

ama bak 70 zaten göğüs altı ölçünle ilgili. önemli olan cup. ve senin B cup olman lazım. sen istersen 90 yap göğüsleri gene 70 giyeceksin. ama DD cup olacak o zaman. tabi ben bizdeki çizelgeye göre konuşuyorum. ben pek anlamam sütyen işinden. benim de göğüs altı 70 cm. fark şu anda 11 cm. alt sınırda olduğu için 70 yada 75 olur herhalde bana B cup olması lazım ama ne bileyim bana da olmaz gibi geliyor. öff gidip bir yerde denesem mi acaba. müşteri ayağına yatıp kaydirigubbakcemile3 bende de hiç sütyen yok ki yaa. süytyenlerim var ama spor sütyenler ince süngerli ve cup'lı gibi değil değişik bir şey tarif edemem şimdi. yurt dışından almıştım. bazen onları takıyorum. büyük göstermiyor.

biraz önce arkadaşım burdaydı.. onunkini ölçtük alt 70 üst 82 75 giyiyo o.. ben 70 b giyiyorum ztn.. bnm üstüm 78,5 olmuş 4 cm o kdr farkedio mu ki aramızda fark var çünkü onla gözle görülür bi şekilde.. bnmde farkım 10 cm onun ki 12
mesajımı düzelttim ve şunu üzülerek ekliorm..
altım 68 değil 71 miş yani farkım eskiden 6 cm ken artık 7,5 cm... 10 deil:KK43: eet farkeder o zmn...

Son düzenleme:
ya kızlar bence ağlamanıza gerek yok.. eskiden ben de üzülürdüm ama gerçekten şimdi farklı şeylerim de olduunu düşünüorm ve çok da övgü alıorum o şeylerime... ayrıca düzenli olması çok normal çnkü içtiğiniz şeyler adet dönemlerini de düzene koyar.. düzenle büyümenin alakası yok bence... ama ümidinizi kesmeyin.. bnm de solum sağdan büyükzemuszemus napak böyle oldu iştekaydirigubbakcemile3 ben bunlar geçici diye korkuyorum

ya kızlar bence ağlamanıza gerek yok.. eskiden ben de üzülürdüm ama gerçekten şimdi farklı şeylerim de olduunu düşünüorm ve çok da övgü alıorum o şeylerime... ayrıca düzenli olması çok normal çnkü içtiğiniz şeyler adet dönemlerini de düzene koyar.. düzenle büyümenin alakası yok bence... ama ümidinizi kesmeyin.. bnm de solum sağdan büyükzemuszemus napak böyle oldu iştekaydirigubbakcemile3 ben bunlar geçici diye korkuyorum

ben de üzülerek söylüyorumkii bunlar geçici :)
geçen sene küç ile baya bir büyümüşlerdi bırakınca söndülerr..ama tamamen eski hali gibi de olmadılar...mesela 3 cm büyüdü ise bırakınca 2 cm.i falan gittii...1 ay önce küçe yeniden başladım...sanırım devamlı kullanmak gerekiyor :sinifsinif:

küçü yaklaşık 3 hafta kullandım ama faydasını görmedim... eğer bunlarda fayda etemzse napcam ben....kadın doğumamı gitsem onlar ne derler acaba

özelden konuşabilir miyiz acaba? :) benmkilerde küçük dertleşiriz:)
gerçi senn 6 msjın varmış 50 olmadan özel mesaj atamıorsun.. neyse burdan konuşalım:)
yani meme üstü ve altı kaç

peki senn moralin bozuk anlaşılan... üzme ama bence kendini dünyanın sonu değil ya.. bol bol masaj yap:)
cnm ölç bence sen:)

küçü yaklaşık 3 hafta kullandım ama faydasını görmedim... eğer bunlarda fayda etemzse napcam ben....kadın doğumamı gitsem onlar ne derler acaba

canım neden 3 hafta kullandın kii?? ben 6-7 ay kullanmıştım...bence erken bırakmışsın ve bence kadın doğumluk bir durumun yok

yha nedne böle küçük oluyolar yhaa :KK43:( gerçkten çok moralimi bozuyor arkilerimin ne güzel var benim yok kendimi küçük hissediyorum genç hissdemiyorum eksikmişim gibi offffff............bak gene üzüldüm ağlıyorum sıkıntıdan.....

yha nedne böle küçük oluyolar yhaa :KK43:( gerçkten çok moralimi bozuyor arkilerimin ne güzel var benim yok kendimi küçük hissediyorum genç hissdemiyorum eksikmişim gibi offffff............bak gene üzüldüm ağlıyorum sıkıntıdan.....

ayy canımm :teselli: üzülme ama yaa..allah herkese yakışanı veriyor hiç kimse kusursuz değildirr..senin de kusurun bu olsun takma bu kadar kafana..

bence kadın doğuma git bir göğüslerini göster. ben lisedeyken adet düzensizliğim için gitmiştim. o sırada göğüslerimin de çok küçük olduğunu söylemiştim. doktor baktı ve çok kızdı bana bu normal dedi. halbuki fark 6 cm'di benim. hatta belki o zaman daha da azdı çünkü çok çok zayıftım. boyum 160 kilom 41di. doktor dedi ki bizim için belli kriterler vardır hormon dengesizliğine işaret eden, senin göğsünün belirgin bir çevresi ve ucu var dedi. ben de bir daha hiç göğüslerimle uğraşmadım. test falan da yaptırmadım. ama hormonal bir dengesizlik olup olmadığını anlamak için doktora gitsen tabi ki iyi olur.

ayrıca küç 3 haftada hiç ama hiç etki göstermez. sen 4-5 ay küç ye bir de adaçayını düzenli iç, masajını düzenli yap. ondan sonra gelip faydasını görmedim de.

bencede üzülme bu kdr cnm ya.. bende eskiden çok takardım ama daha güzel yönlerimi buldum onlarla yetiniorm.. :)
bu arada tarçınlı kurabiye bi değişiklik var mı

bencede üzülme bu kdr cnm ya.. bende eskiden çok takardım ama daha güzel yönlerimi buldum onlarla yetiniorm.. :)
bu arada tarçınlı kurabiye bi değişiklik var mı

kız daha 4-5 saat önce sordun ne fark olsun hemenn kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X