Hatalı kanal tedavisi düzeltilir mi?

kakule8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
96
3
merhaba Sn. Yıldırım

bir sene evvel gittiğim özel bir klinikte tam 3 dişime hatalı kanal tedavisi yapıldı.
hatalı kanal tedavisi tekrar kanal tedavi uygulanabilir mi? Bunu kanal tedavi uzmanına mı prof'a mı yaptırmam gerekir? Sadece kanal konusunda uzman birhekimi nasıl bulucam
İnternetten araştırıyorum Prof.F.Haznedaroğlu var ki oda anadolu yakasında ve ücretide pahalı olacağından şimdilik beklemedeyim.
Avrupa yakasıda tavsiye edebileceğiniz hekim veya klinik varmı acaba? çok teşekkür ederim

dişin durumuna göre kanal tedavisi yenilenir ama tedavide başarı şansı daha düşüktür.şikayetleriniz neler.diş şişlik yaptımı.dişin üzerine bastığınızda ağrı varmı..

kanal tedavisinde uzman endodonti uzmanları var istanbulda çok sayıda böyle hekim vardır.gidip görüş alabilirsiniz..

merhaba, ilginize teşekkür ederim. Hayır dişlerim şişlik yapmadı.
Bazen durduk yerde, bazende sıcak soğuktan ağrı yapıyor.
Evet bugünlerde harıl harıl endodonti uzmanı araştırıyorum.

merhaba Sn. Yıldırım

bir sene evvel gittiğim özel bir klinikte tam 3 dişime hatalı kanal tedavisi yapıldı.
hatalı kanal tedavisi tekrar kanal tedavi uygulanabilir mi? Bunu kanal tedavi uzmanına mı prof'a mı yaptırmam gerekir? Sadece kanal konusunda uzman birhekimi nasıl bulucam
İnternetten araştırıyorum Prof.F.Haznedaroğlu var ki oda anadolu yakasında ve ücretide pahalı olacağından şimdilik beklemedeyim.
Avrupa yakasıda tavsiye edebileceğiniz hekim veya klinik varmı acaba? çok teşekkür ederim

geçmiş olsun
öncelikle daha önce kanal tedavisi yapılan dişlerinizin rontgeninin çekilmesi lazım.bazı kanal tedavisi yapılan dişlere yeniden işlem yapmak mümkün olmayabiliyor.iyi bir değerlendirme yapdıktan sonra kanal dolgunuz çıkarılıp yenisi yapılabilir.
hekim araması yaparkende endodonti uzmanı ararsanız kanal konusunda uzman bir hekim bulmuş olursunuz
yada doğrudan diş hekimliği fakültesinin endodonti kliniğiğnede başvurabilirsiniz

X