Hamilelikte karında sertlik?

off ya ben 23. haftadayım bu karnımdaki gerginlik hiç geçmedi kız çocuklarında oluyormuş genelde öyle diyorlar benimde Allah nasip ederse kızım olacak ama şimdiden annesini rahatsız ediyor yemeye bile korkuyorum yemekten sonra daha da geriliyor çünkü

benim 24 haftalık ayakta oldugum zaman karnım hep sert magnezyum diasporal kullanıyorum toz içecek ama ayaktayken hep sert yatarken bişey yok
Slm benimde 24. Hafta aynı senin gibi ayakta karnım sert arkadaş sen dogumunu yapmış tecrubelisin banada fikir verirmisin neden böyle oluyor bir zararını gördün mü bende korkuyorum zaten panik atagim da var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim son haftaya kadar böyle mi sürüyor bu karnım sert derim gerilmiyor sanki

benim de hamileligin 20. haftalarindan sonra karnimin tamami tas gibi sert oldu su an 36 haftaligim hala da oyle. ozellikle yemeklerden ve uzun sure ayakta kalmamdan sonraki gerginligi tarif edemem. buna ragmen ntsde herhangi bir sanci gozukmuyor. iciniz rahat olsun. ama tabii yine de doktorunuza bildirin.

benim de hamileligin 20. haftalarindan sonra karnimin tamami tas gibi sert oldu su an 36 haftaligim hala da oyle. ozellikle yemeklerden ve uzun sure ayakta kalmamdan sonraki gerginligi tarif edemem. buna ragmen ntsde herhangi bir sanci gozukmuyor. iciniz rahat olsun. ama tabii yine de doktorunuza bildirin.

Sizin yazinizla birazda olsa rahatladim tek bende olmuyor demekki doktora sordum hormonlarin artmasi herkeste farkli seyler yapiyor diyor ayrica gaz artisi kabizlik vs problemler artacagi icin olur diyor yinede insan tam tatmin olmayinca korkuyor iste tek bende mi oluyor diyor cok kotu bir durum ama rahatsizlik veriyor yemek yemeye bile korkuyo insan papatya cayi biraz rahatlatiyor

arkadaşlar benim de karnım sertleşiyor. doktoruma sordum kasılma sertleşme gibi şeyler bu haftalarda normal bunlar yalancı kasılmalar, doğuma hazırlık, endişelenme dedi. paylaşmak istedim :anneadayı:

Bu gerginlik hissi bende de var çok sinir oluyorum ayaktayken gergin sert taş gibi oluyo ancak yatarsam yumusuyo

Benimde karnım taş gibi sert ve gergin cinsiyeti kız hele biraz yürüyüm kasıklarım ağrıyo gerginlikten erken doğum olur diye korkuyorum

Benimde Karnım taş gibi sert . Özellikle yürürsem falan daha bir sertlesiyor hissediyorum. Doktor bana yasakladı zaten yürümeyi de gezmeyi de diğer kontrolume kadar. Bakalım 2 hafta sonra kontrolüm var ozaman ne diyecek.

Benimde Karnım taş gibi sert . Özellikle yürürsem falan daha bir sertlesiyor hissediyorum. Doktor bana yasakladı zaten yürümeyi de gezmeyi de diğer kontrolume kadar. Bakalım 2 hafta sonra kontrolüm var ozaman ne diyecek.
Senin az kalmıs doğuma benim daha var hayırlısıyla gelseydim bi o haftalara

Aynen zaman hemen geçsin istiyorum yalancı sancıların başladımı

Yalancı sanci nasıl oluyor bilmiyorum ama bugün gece ilk kez belimde ve karnımda kısa süreli bildiğin adet sancisi oldu. Geçti sonra tekrarlama di. Acaba yalancı sanci bumudur :110:

Benimde karnım taş gibi sert ve gergin cinsiyeti kız hele biraz yürüyüm kasıklarım ağrıyo gerginlikten erken doğum olur diye korkuyorum

Nst ye giriyor musunuz ?
kasılma onlar doğuma hazırlık

X