Hamilelikte karında sertlik?

goncamelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
353
1
arkadaslar karnıma dokunduğum zaman hep sert özellikle ayaktayken sizinde öylemi yani niye anlayamadım rahim büyüyo bebek büyüyo ondanmı yoksa bu bi sorunmu erken doğum gibi korkuyorum yardımcı olurmusunuz

zaman zaman bende de oluyor.özellikle sabah karnımın sol tarafında..ben poposunu dayadığını düşünüyorum açıkçası ama bilemiyorum bu arada 31-5 günlüğüm

Merhaba,Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır.
Anlayışınıza teşekkür eder,güzel paylaşımlar dilerim.

benim 24 haftalık ayakta oldugum zaman karnım hep sert magnezyum diasporal kullanıyorum toz içecek ama ayaktayken hep sert yatarken bişey yok

:nazar:opuyorumnanaktanbebek büyüdüğünden serteşiyor.bazen bir yerlerini dayıyor,bastırıyor.ondan da sertlik ve acı oluyor.bazen de üşümeye bağlı olarak karın sertleşebiliyor.Normal bence.

:nazar:opuyorumnanaktanbebek büyüdüğünden serteşiyor.bazen bir yerlerini dayıyor,bastırıyor.ondan da sertlik ve acı oluyor.bazen de üşümeye bağlı olarak karın sertleşebiliyor.Normal bence.

ya evet katılıyorum aynı şeyleri sölicektim..korkucak bişiy yok cnm:-)

Eger karnınızın her yeri sertlesiyorsa ve bu sertlik kısa surede bir oluyorsa bunu doktorunuza bildirin.Bir tarafı sertleşiyorsa bu bebektir.

benimde 30+4 günlük ve göbek altım dün çok sertti.buğün doktora kontrole gittim herhangi bir sorun yok çok şükür.demekki normal bir durum...

eylul e katılıyorum. karnınızın bı tarafı bı kısmı sertse bebektır ama komple sertlesıp agrı yapıosa doktorunuzu bılgılendırın.

eylul e katılıyorum. karnınızın bı tarafı bı kısmı sertse bebektır ama komple sertlesıp agrı yapıosa doktorunuzu bılgılendırın.

karnım sert ama agrım olmuyo hiç ya anlayamadım bi türlü peki siz karnınıza dokununca rahminizi hissediyomusunuz arkadaslar acaba benim hissettiğim rahimmi

karnım sert ama agrım olmuyo hiç ya anlayamadım bi türlü peki siz karnınıza dokununca rahminizi hissediyomusunuz arkadaslar acaba benim hissettiğim rahimmi

bebegın mı tarafa toplanıyo pekı? sureklı oluyosa doktoruna bılgı ver yınede. rahmı hıssedıcegını sanmıyorum sonucta bebegın dolduruyo ıcını. sertlesmeler zamanla agrılı olabılıyo yalancı kasılmalar olarak. 1 hafta oncesıne kadar agrı bendede yoktu bu hafta agrılı olmaya basladı. bebek hareketı ve rahım kasılmasını bırbırınden ayırmak zor...

bebegın mı tarafa toplanıyo pekı? sureklı oluyosa doktoruna bılgı ver yınede. rahmı hıssedıcegını sanmıyorum sonucta bebegın dolduruyo ıcını. sertlesmeler zamanla agrılı olabılıyo yalancı kasılmalar olarak. 1 hafta oncesıne kadar agrı bendede yoktu bu hafta agrılı olmaya basladı. bebek hareketı ve rahım kasılmasını bırbırınden ayırmak zor...

evet sürekli sert karnım cumartesi gidecem kontrole konusacam insallah bi sorun cıkmaz

Canım, bendede sertleşme oluyor. Doktorum sorun yok dedi ama herşeye rağmen cuma günü sancı ölçümüne gireceğiz. Doktoruna danış, sancı var mı yok mu hastanede ölçebilirler.

Bende varmi yokmu anliyamiyorum ben bazen bı yargımda bisey sivriliyor bebek bence o hatta tam suandada oldu ince icimde bisi yürüyor gibi hop karnım sivrildi şimdi bende gidince sorum bakım anormalmi bunlar bazende kasiklairmq doğru hissediyorum

Allah yardımcımız olsun insallah hepimizde saglıklı bir sekilde zamanında hayırlısıyla kucaklarımıza alırız insallah

Canım 2 gündür ağrılı saniyelik kasılmalar bende de başladı.Zaten son bir aydır ağrısız kasılma oluyordu aşağıda baskı karnımın tümünde sertlik oluyordu.Şimdi o kasılma belime ve kasığıma hafif sancı eşliğinde oluyor.Sanırım son aylar diye alışmaya çalışıyorum şimdide bunlara....

X