Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsaklı şampuanı kullandım ve saçlarım Gürleşti Diyen varsa Buyursun!!

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
evet arkadaşlar saç gürleşmesi ve uzmada ,gerçekten kesin sonuç almış arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa seviniriz....
sarımsaklı şaampuan konusunda dolu başlık var ama burası kesin sonuç alanların paylaşım yeri olsun...
ben 4 yıkamamı gerçekleştirdim kesin sonuç alırsam mutlaka bildircem..
yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar...

ben birkaç defa kullandım kokusu kaldığı için bıraktım hemen.başka bir küre başladım.çok az kullandığım için farkı anlamadım bile

merhaba ela mesajını aldımm...öncelikle sunu söyleym bence norml sampuanla yıkamana gerek yok..bu sacını kurutablr cünkü..koku kalmıyor ucuyor zaten...belirgin b gürlesme olmadı fakat dökülmesinin durdugunu önemle söylerm...garantı bile ederim opuyorumnanaktan ama gürleşmesi için DABUR AMLA bakım yagını tavsiye ederm..bu arada uzamasına da faydası oluyor gibi geldi bana ama net bsy söyleyemem ...yardm edeblcgm bsy olursa her zaman...sevgileer =)

Son düzenleme:
dabur amla bakım yağı ne ilk defa duydunm açıklayabilir misin

merhaba ela mesajını aldımm..[Böncelikle sunu söyleym bence norml sampuanla yıkamana gerek yok..bu sacını kurutablr cünkü]...koku kalmıyor ucuyor zaten...belirgin b gürlesme olmadı fakat dökülmesinin durdugunu önemle söylerm...garantı bile ederim opuyorumnanaktan ama gürleşmesi için DABUR AMLA bakım yagını tavsiye ederm..bu arada uzamasına da faydası oluyor gibi geldi bana ama net bsy söyleyemem ...yardm edeblcgm bsy olursa her zaman...sevgileer =)[/B]

saçımı kurutur mu:uhm:
saç diplerim zaten kuru daha da kuruması ii olmaz ama sadece sarımsaklı şamp.yıkamak saçımda koku bırakabilir.
birde dabur amla nedir?
ben şu anda sinemaki tarifini uyguluyorum 1 ay daha uygulayıp bırakcam işe yaramazsa ,bu bakım yağını soriim içinde ne yağlar var ki..saç dökülmesini durdurması da süpermiş bu arada..2 ay kullancak bu şekilde sarımsaklı şampunaı ama normal şampuanla dışarı çıkcağım zaman yıkarım son köpük olarak o zaman...
yorumun için tea.s.şekkür ederim canım

yazılarınızı beklicem kızlar...
akşama görüşürüz....

ya bu ilk yıkamada benimde hiç dökülme olmadı ...normalde küvetten saç toplardım mutlaka..bu sefer olmadı üstelik 2-3 gündür saçımıda yıkamamıştım...dökülürdü normalde yani...

1 ay deneyelim bakalım...

evet arkadaşlar saç gürleşmesi ve uzmada ,gerçekten kesin sonuç almış arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa seviniriz....
sarımsaklı şaampuan konusunda dolu başlık var ama burası kesin sonuç alanların paylaşım yeri olsun...
ben 4 yıkamamı gerçekleştirdim kesin sonuç alırsam mutlaka bildircem..
yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar...

tatlım topiğin hayırlı olsuuuunnnn:1hug:a.s.

ben de yapmayı düşünüyorum bunu ama önce 2 ay kadar sinamekili tarifi yapıcam..

gerçekten etkili sonuç alırsam tavsiye edicem yeni başladığım için bişey diyemiyorum,sinemakiyi de yapıyorum düzenli ,ama saçlarımda canlılık var

yorumlarınızı yeni gördm kızlar afedersinizz..
Amla (Bektaşi Üzümü) meyvesinin güzelliği ile bitkisel ve mineral yağların karışımı ile birlikte uzun ve sağlıklı saçları güçlendirir güzelleştirir.

Dabur Amla Saç yağı 50 yılı aşkın süredir Hindistanda ve dünyada güzel saçların sırrı olmuştur. Düzenli Olarak kullanıldığında saç uçlarındaki kırıkları giderir, Saç köklerini besler , çabuk uzamasını sağlar ve dökülmesini önler ,Saç tellerini kalınlaştırır.
böyle açıklayayım dabur amlayı..

evet saçı fazla sampuanlamak sacları kurutuyorr...bende koku kalmıyor ama sende niye kalıyor bilemedimm

Saçlarım çok ine bende kullansam faydası olur mu acaba sizce

cnmmm her şeyin herkese faydası olamıyo malesef ama bi dene sarımsak çoook faydalı...boshayallersmile

tabi sabırlı olup uzun zaman yapmak gerekir..

yorumlarınızı yeni gördm kızlar afedersinizz..
Amla (Bektaşi Üzümü) meyvesinin güzelliği ile bitkisel ve mineral yağların karışımı ile birlikte uzun ve sağlıklı saçları güçlendirir güzelleştirir.

Dabur Amla Saç yağı 50 yılı aşkın süredir Hindistanda ve dünyada güzel saçların sırrı olmuştur. Düzenli Olarak kullanıldığında saç uçlarındaki kırıkları giderir, Saç köklerini besler , çabuk uzamasını sağlar ve dökülmesini önler ,Saç tellerini kalınlaştırır.
böyle açıklayayım dabur amlayı..

evet saçı fazla sampuanlamak sacları kurutuyorr...bende koku kalmıyor ama sende niye kalıyor bilemedimm

bilgiler için sağol cnmm

gerçekten etkili sonuç alırsam tavsiye edicem yeni başladığım için bişey diyemiyorum,sinemakiyi de yapıyorum düzenli ,ama saçlarımda canlılık var

saçların gayet güzel zaten cnmmm....zemuszemus:nazar:

X