Saç Uzatma Yöntemleri saça masaj yaparak uzatmak

shadowwomen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
203
0
bazı arkadaşlarımız saça masaj uygulayarak saçın uzayabileceğinden bahsetmiş.
bu fikir benim aklıma yattı fakat soğuk suyla mı daha iyi olur
sıcak ile mi bilemiyorum biraz yardımcı olabilir misiniz? boshayallersmile

soğuk su ve ardından ılık suyla derim ben (illa su ile yapacaksan). sadece soğuk su ile yaparsan baş ağrısına sebep olabilir (benim en azından öyle oluyor) ve sıcak su da saçı kurutur. ılık su saç için daha iyi. Ama tercihim yağ ile ya da şampuanlarken masaj yapmak; - böyle daha faydalı. Şampuandan veya yağdan daha iyi verim almanı sağlıyor. Masajın asıl amacı da odur zaten.

evet bencede saç şampuanlıyken ya da maske uyguladığında masajını da yap bi güzel...boshayallersmile

merhabalar.. bende saçımla çok sık uğraşırım dipleriyle falan ellerim kaşırım ve saçlarım belimde .. bi arkadaşıma kuaför demişki saçlarıyla çok uğraşanların çabuk uzuyo kan dolaşımını harekete geçirdiği için mantıklı geldi bana ama bilmiyorum..

merhabalar.. bende saçımla çok sık uğraşırım dipleriyle falan ellerim kaşırım ve saçlarım belimde .. bi arkadaşıma kuaför demişki saçlarıyla çok uğraşanların çabuk uzuyo kan dolaşımını harekete geçirdiği için mantıklı geldi bana ama bilmiyorum..

evet bende öyle düşünüyorum.. şampuanla uzun zmandır hergün saçıma bakım yapıyorum fakat çok bişey farkedemedim.. sempatiksalakcinni

evet bende öyle düşünüyorum.. şampuanla uzun zmandır hergün saçıma bakım yapıyorum fakat çok bişey farkedemedim.. sempatiksalakcinni

Aslında yılan yağınıda bir çok insan met ediyo onu dene bıde ıstersen şampuanlar yerine.. ama masaj ciddi ciddi uzatıyo sanırım. gerçi ben bilinçli olarak yapmıyorum bunu .huy oldu artık bende =)

Aslında yılan yağınıda bir çok insan met ediyo onu dene bıde ıstersen şampuanlar yerine.. ama masaj ciddi ciddi uzatıyo sanırım. gerçi ben bilinçli olarak yapmıyorum bunu .huy oldu artık bende =)

ay canım aman uzamasınn ıyy yılan yağı Allah mecbur bırakmasın!! :Saruboceq:

bugun bi aktarda yılan yagının sampuanına rastladım
camterebentinin bile sampuanı var
:sm_cool:

kan dolaşımını hızlandıracağı için mantıklı olabilir.japon pazarlarında satılan örümceğe benzeyen bir alet var acaba işe yarar mı o?dökülmeyide durduruyormuş sanırım.

Eklentiler

• $sc.jpg
    $sc.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 131
Çok komik bi alet ama işe yarar diye düşünüyorum, kuzenimde vardı bundan kafanıza bunu yukarı aşağı hareketlerle uyguluyosunuz, acayip gıdıklıyo, eğlenceli birşey :)

evet sanırım aşağı yukarı gezdiriliyor.satıcılarda söyler muhtemelen.fiyatıda çok uygundu 2,5 lira gibi bişeydi sanırım

X