tırnagın hızlı uzaması icin neler yapılabilir

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
tırnaklarınızın daha hızlı uzaması icin yontemleriniz varmı varsa paylasabilirmisiniz

Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın.

ben bunu buldum uygulamaya baslıycam umarım ise yarar baska yontemi olan varsa paylasırsa sevinirim

benımde bu bu formdan ogrendıgım bır formul var tırnak parlatıcısını yarıya kadar bosaltıp ıcıne 7-8 damla lımon damlatıyorsun tırnakları uzatıyor.

Kızlar slm herkese aranıza yeni katıldım.En çok ben çekiyorum bu tırnak problemlerinden.Benim tırnaklarım kendimi bildim bileli hep kırılıyor ve uzayamıyor dolayısıyla dr.a gitiim stres dedii uff ne bitmez stresmiş işin içinden çıkamayınca stres devreye giriyor onlarda :))) Ben artık avondan bir tırnak güçlendirici almıştım ablamın hatrına :))) ama işe yaradı denemediğim şey kalmamıştı şimdi akşamları onu sürüyorum ve her akşam Tırnak güçlendiricili sebamed in el kremini sürüyorum tırnaklarım dümdüz şimdi hafif sertleştiğini görüyorum ve uzuyor bu sefer başardım galiba deneyin ve görün .

Arkadaşlar ellerim uzun süre suda ıslak kaldığında tırnaklarımın daha çabuk uzadığını farkettim. Belki sizdede işe yarar. Bir de tırnaklarının sürekli kırılmasından şikayet edenler varsa haftada bir-iki kez törpülemesini tavsiye ederim. Bende bunlar işe yaradı uygulaması basit ve masrafsız umarım sizin de işinize yarar... opuyorumnanaktan

bende oje sürmesem bile parlatıcı sürerim mutlaka parlatıcıda uzatır limon güçlendirir

bol bol süt için. kalsiyum eksikliğinden dolayı uzamıyor olabilir.

çinkolu yiyecekler ve vitaminler alabilirsiniz. zinco diye bi ilaç var mesela, vitamin. iyi geliyor sabah kahvaltıdan sonra için bi tane.

yaprak sarınca süper uzar tırnaklarım :)
ne zaman tırnaklarımın uzamasına ihtiyaç duysam yaprak sararım tuzlu olduğu için güçlendiriyorda

Arkadaşlar ellerim uzun süre suda ıslak kaldığında tırnaklarımın daha çabuk uzadığını farkettim. Belki sizdede işe yarar. Bir de tırnaklarının sürekli kırılmasından şikayet edenler varsa haftada bir-iki kez törpülemesini tavsiye ederim. Bende bunlar işe yaradı uygulaması basit ve masrafsız umarım sizin de işinize yarar... opuyorumnanaktan

uzun süre suda kalması uzatıyo evet amaaa tırnakları da inceltiyoooo :hulya:

en ıyısı arkadaslar .bir arkadasımızın dedıgı gıbı , Avon'un tırnak guclendırıcısı veya baska bır markanın

valla arkadaşlar benim kadar çeken olmamıştır herhalde tırnaklarından. yaşım 32 ve benim tırnaklarım yaklaşık bir yıl öncesine kadar yok gibiydi. bir yıl önce bir eczacının tavsiyesiyle sally hansen'ın tırnak güçlendiricisini ve alix avien'in tırnak bakım yağını kullandım. artık tırnaklarım daha güçlü ve daha uzun. tavsiye ederim gerçi sally hansen biraz pahalı ama baya uzun süre gidiyo :KK12:

bulaşık yıkayın bol bol : ) annenize sorsanız verirdi bu cevabı hemen : ))

biotin kullanabilirsin solgar ya da GNC markalarında olduğunu biliyorum ama başka piyasada başka seçenekler de vardır. sade e tırmak için değil saçlara da etkilymiş, araştır istersen

Ben yaklaşık 18 sene tırnak yedim. Tırnaklarım uzamıyor,kırılıyor, zayıf sarı renkti bırakınca. Pek çok şey denedim. Sana bana faydası olana ürünleri söyleyebilirim.
:KK52:Avonun tırnak sertleştirici hakkaten bir mucize:) Ayrıca hızlı tırnak uzaması için Sally hansen tırnak uzatıcı çok işe yarıyor. bende 1.5 kat kadar farketti aylık uzamasında. Ayrıca gene avonun tırnak eti için cuticle jeli var. birde düzenli olaral el kremi Kullan. Ayrıca Ojeninde faydasını görürsün. :) umarım bir an evvel düzelir ellerin.

anne cevabı bulaşık yıka uzasın :) ama kırılıyor yada yandaki etleri soyuluyor bendeki sorunda bu :KK59:

seffaf parlak oje yada cıla nasıl bılıyosanız ojenızın ıcıne 3 yada 4 yada 5 sıze kalmıs damla lımon damlatın

BİOTİN adlı ilacı kullanmalısın . saç da uzatıyo tırnakta uzatıp besliyor

menekşe yağı da tırnakları güçlendiriyor ve besliyor bende faydalı oldu cok pahalı birşey de değil aktarlardan bulabilirsiniz ben sabah ve aksam yatmadan tırnağıma guzelce yediriyordum :)

X